Języki obce

swobodne rozmowy na każdy temat

Re: Nauka języków obcych

Postprzez Renata » 10 lis 2015, o 08:16

Wczorajszym wyzwaniem dla mnie było słowo "cucumber" :lol: Co zapamiętałam, to za chwilę zapomniałam :D Dawno nie uczyłam się słówek, zawsze je tylko czytałam, bez solidnego utrwalania.
Wczoraj z córką przerabiałam testy online i przyznam, że Ona która wcale nie tak dawno zaczęła w szkole naukę angielskiego, jest lepsza ode mnie, że w niemieckim nie wspomnę :) To dla mnie doskonała motywacja, by ruszyć z tym do przodu. Fiszki już przygotowane i czekają :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez Born1975 » 7 gru 2015, o 19:38

Słyszeliście o metodzie Krebsa? Emil Krebs znał 68 języków. Ja znalazłem w necie kurs angielskiego metodą Krebsa. Ponoć w 10 dni można się nauczyć tyle co przez rok. Jestem ciekaw ile będę umiał po miesiącu :mrgreen:

Tu info o Emilu Krebsie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Emil_Krebs

A tu info o metodzie:

Metoda Emila Krebsa pozwoli Ci zacząć mówić komunikatywnie w języku obcym już w 10 dni! Zadziw swoimi umiejętnościami znajomych, rodzinę a nawet obcokrajowców! Metoda Krebsa była doskonalona od ponad 40 lat. Każda lekcja była opracowywana naukowo tak, aby materiał pozostał na stałe w Twojej głowie - już po jednym odsłuchaniu. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie i zaczniesz słuchać.
Pozwól, aby kurs wykonał całą pracę za Ciebie. Wchłoniesz język, jak gąbka wodę! Bez książek, bez żmudnego powtarzania, bez wysiłku!

Ewenement metody Krebsa polega na wykształcaniu w mózgu schematów, przez co w późniejszej rozmowie w innym języku używamy ich automatycznie i naturalnie.

Nauka polega na totalnej imersji - zanurzeniu się w języku, otoczeniu się nim. Słuchanie i powtarzanie konkretnych zdań w określonych odstępach czasu przynosi niebywałe efekty. Krebs wykorzystuje tricki pamięci krótkiej i dzięki interwałom pozwala zapamiętać szybko całe wyrażenia czy słowa. Tak jak dziecko uczy się przy pomocy naturalnych mechanizmów - automatycznych i nieświadomych, które zaimplementowane do nauki dorosłych mogą dawać świetne rezultaty. Jako dzieci nie znamy przecież skomplikowanych konstrukcji gramatycznych. Ba, nie rozumiemy nawet co się do nas mówi. Dziecko najpierw słucha, potem powtarza - zrozumienie przychodzi z czasem.
Żaden inny kurs nie przyniesie Ci takich efektów jak kurs Metodą Emila Krebsa. Po kilkunastu dniach będziesz znał angielski tak dobrze, jakbyś skończył roczny kurs językowy!

EDIT: Zapomniałem. Tu macie linki do kursu angielskiego, które znalazłem w necie:
http://a668.catshare.xup.pl/DQERqHOkXUghbPtX/Krebs method.part1.rar
http://a668.catshare.xup.pl/6bNogUNQMBqAMbvG/Krebs method.part2.rar
Born1975

Podziękował : 856 razy
Otrzymał podziękowań: 609 razy

Postprzez Renata » 7 gru 2015, o 20:03

Czy te linki, ktore podałeś, sa u Ciebie aktywne? Bo u mnie pisze, że plik jest usunięty :(
Kiedyś była też pewna metoda nauki obcych języków, tzw. Sita. Ja podchodzę do tego typu rzeczy dość sceptycznie, wydaje mi sie, ze to tak prosto nie idzie :D
Ja trenuje swój angielski póki co na fiszkach i tez przyswoiłam sobie przez ostatni czas dużo słówek. A najfajniejsze jest to, że czytając jakiś angielski test potrafię go już w większości zrozumieć :)
Renata

Postprzez Born1975 » 7 gru 2015, o 20:16

Właśnie ściągam ten pierwszy plik, a drugi widze, że się otwiera, ale dwóch naraz nie da się ściągać bez opłat. To jakiś problem u Ciebie. Skopiuj myszką cały link i wklej do przeglądarki i musi iść.
Born1975

Postprzez Renata » 7 gru 2015, o 20:23

Nie da rady, bo mój adres IP nie pochodzi z Polski i muszę zakupić konto Premium. Tak to wygląda...
Renata

Postprzez Born1975 » 7 gru 2015, o 20:43

renata17031 napisał(a):Nie da rady, bo mój adres IP nie pochodzi z Polski i muszę zakupić konto Premium. Tak to wygląda...

Spróbuj przez polskie proxy: https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... ie%20proxy

Jak to poustawiać, to już musisz sama pokombinować w przeglądarce której używasz.
Born1975

Postprzez Calcifer » 7 gru 2015, o 21:35

Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 442 razy

Postprzez Born1975 » 7 gru 2015, o 21:40

Emilu te linki, to kurs angielskiego, czy inny język?
Born1975

Postprzez Calcifer » 7 gru 2015, o 21:43

Kurs angielskiego
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 442 razy

Postprzez Born1975 » 7 gru 2015, o 21:45

To może Renia ściągnie bez kombinowania z proxy, choć myślałem, że tego typu linki powinny działać wszędzie.
Born1975

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Swobodne dyskusje