Wielcy sportowcy / Wielcy ludzie

swobodne rozmowy na każdy temat

Wielcy sportowcy / Wielcy ludzie

Postprzez Great Athlete » 4 cze 2020, o 17:34

Wielu wielkich sportowców stostuje prawo przyciągania na swoją korzyść. Mówią bardzo pewnie i odważnie o tym czego chcą i to osiągają. Przykładami są Tyson Fury, Muhammad Ali, Jon Jones, Conor McGregor, Deontay Wilder. Każdy z nich z wielką pewnością siebie mówi o sukcesie, oni widzą siebie jako zwycięzców. Zdają się wręcz posiadać wielką wiarę w siebie i nieugiętą wiarę w swoje zwycięstwo. Wśród aktorów również ludzie jak Denzel Washington czy Jim Carrey stosują prawa życia z korzyścią dla siebie. Czy ktoś zna jeszcze jakiś ludzi tego typu? Być może ja kojarzę ale teraz nie pamiętam, możliwe że dopiszę.
Great Athlete

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Wielcy sportowcy / Wielcy ludzie

Postprzez Nathalie » 4 cze 2020, o 17:40

Tak, stosują i co dalej? bo nie czaje troche o co chodzi w tym temacie :D
BE STRONGER than YOUR STRONGEST excuse <3
Nathalie

Podziękował : 24 razy
Otrzymał podziękowań: 51 razy

Postprzez nina19888 » 4 cze 2020, o 17:55

Polscy skoczkowie narciarscy w wywiadach opowiadali, że stosują wizualizację przed snem. Wizualizują sobie cały "proces" skoku.
nina19888

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Postprzez Great Athlete » 5 cze 2020, o 13:48

Chodzi o swobodne dyskusje, jak nazwa działu wskazuje. Jeszcze mi się przypomniał Floyd Mayweather, świetny bokser. Jest bardzo bogaty i ma wielkie osiągnięcia. Z tego tematu można sporo wyciągnąć dla siebie, poczytać o tych ludziach, pooglądać jak oni mówią i się zachowują. Osiągnęli sukcesy z jakiegoś powodu. Mają mentalność zwycięzców i to jest warte przestudiowania. Polscy skoczkowie też odnoszą duże sukcesy, są najlepsi lub jedni z najlepszych w swojej dziedzinie. Wizualizacja to częsta technika wśród sportowców. Zresztą wszyscy ludzie stosują wizualizacje, tylko że zazwyczaj nieświadomie i niekoniecznie na swoją korzyść.
Great Athlete

Postprzez nina19888 » 5 cze 2020, o 13:56

Anna Lewandowska kilka lat temu pozowała do zdjęć z książkami z serii Sekret, no ale nie wiem czy dalej się coś rozwijała w tym temacie, bo raczej o tym nie pisze. Lewandowski na pewno też wizualizuje różne moment meczu, bo o tym mówił.
nina19888

Podziękował : 35 razy
Otrzymał podziękowań: 60 razy

Postprzez mrO » 5 cze 2020, o 16:19

W ogóle nie rozumiem sensu tego tematu ? Mamy tutaj wymieniać sportowców czy jak ? Nie od dziś wiadomo że sportowcy są idealnym przykładem, np; Conor McGregor czy Kai Green, którzy stosują to świadomie i zawsze to zaznaczają.
To że mamy dział "Swobodne dyskusje" wcale nie znaczy że trzeba zakładać takie tematy, bo mam wrażenie że taka jest.
Jeśli uważasz inaczej to wyraź to inaczej, wymieniaj poszczególnych sportowców i trochę ich opisz. Ja np opisałem Conora przed walką z Floydem.
Wątek powinien rozwijać jakąś dyskusje, tutaj mamy wymienianie sportowców. No dobra, ale co dalej?
Poza tym "swobodne dyskusje" są działem nie związanym z PP i niech tak pozostanie.
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO

Podziękował : 144 razy
Otrzymał podziękowań: 540 razy

Postprzez Great Athlete » 6 cze 2020, o 12:09

W Polsce nie da się po prostu swobodnie pogadać nawet na forum? Taki small talk. Czemu wy tacy spięci jesteście Polacy?
Great Athlete

Postprzez magicmind » 3 lip 2020, o 11:33

Myślę ,że pasjonaci to szczególny gatunek ludzi. Można do nich zaliczyć wielkich sportowców, artystów, naukowców itd.
Większość z nich nie stosuje świadomie PP a osiągają gigantyczne sukcesy w swojej dziedzinie. Napędza ich pasja, miłość i odpowiednie nastawienie, mentalność zwycięzcy.
Oczywiście jest wśród takich osób również jakieś grono, które stosuje PP świadomie. Czy znam jakiś ? nie, ale i tak wielcy sportowcy są ogromną inspiracją.

Polecam dokument Last Dance na Netflix, gdzie można zobaczyć mentalność niektórych z nich, np M.Jordana.

Nie tak dawno , w związku ze śmiercią Kobe Bryanta natrafiłem na mnóstwo inspirujących materiałów o tym jednym z najwybitniejszych sportowców.

Polecam wywiady z tym gościem, miał niezwykła umiejętność inspirowania i dzielenia się swoją wiedzą.
Tutaj niesamowity wywiad z Kobe:
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 438 razy

Postprzez jabluszko88 » 3 lip 2020, o 11:57

Donald Trump jest prawoprzyciąganiowy. Anthony Robbins podawał różne przykłady z jego życia w swojej publikacji "Obudź w sobie olbrzyma".
jabluszko88

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Powrót do Swobodne dyskusje