Theta Healing - kwantowa metoda dla wierzących w siłę wyższą

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Theta Healing - kwantowa metoda dla wierzących w siłę wyższą

Postprzez cabochard » 5 maja 2018, o 14:09

Theta Healing należy do kwantowych metod rozwoju i uzdrawiania i jej autorką jest Vianna Stibal. Podstawą tutaj jest osiągnięcie fal mózgowych Theta (tak jak na Silvie wchodzimy w stan alfa). Według autorki stan ten osiąga się automatycznie po "wyjściu z siebie i stanięciu obok". A tak na serio chodzi o to, żeby zwizualizować własną świadomość łączącą się z Siłą Wyższą. Z tej perspektywy możemy spojrzeć na własne ciało (fizyczne i eteryczne) i przeskanować je pod kątem ewentualnych problemów. Uzdrawianiu służy wydanie konkretnej komendy, konieczna jest też obserwacja procesu naprawy. Podstaw metody można nauczyć się z książki, bo wszystko jest dokładnie i przystępnie opisane.
Ja kupiłam książkę kilka lat temu i wtedy do mnie nie przemówiła (widać nie był ten czas), ale ostatnio przeczytałam ją ponownie, zaczęłam robić opisane procesy i myślę, że ta metoda ma spory potencjał. W ogóle książkę warto przeczytać, bo jest wiele wartościowych informacji, wszystko jest przejrzyście i konkretnie wytłumaczone.
:kotek :kotek :kotek
cabochard

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Powrót do Rozwój duchowy