Dokładamy puzzle-moje nagrania

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Dokładamy puzzle-moje nagrania

Postprzez Born1975 » 12 wrz 2017, o 14:50

Obiecałem Wam, że będę robił nagrania. Wątek będzie w dziale duchowym, bo najwięcej nagrań będzie właśnie z tej dziedziny. Ale nie tylko z tej. W którymś z kolejnych nagrań powiem o dwóch mało znanych prawach, które stosując pp każdy powinien znać i odróżnić je od samego pp. Będzie też nagranie o teorii wszechświata informacyjnego, czy o realizacji swoich życiowych celów.

Chciałbym, żeby te nagrania były współtworzone przez Was. Możecie pisać o czym chcecie żeby były kolejne nagrania, ale czasem na czacie ja mogę Was o coś poprosić, albo może też być tak, że do jakiejś konkretnej osoby napiszę priva, by mi trochę pomogła przygotować materiał do następnego nagrania-mam tu na myśli jakąś specyficzną wiedzę, albo pomoc w przetłumaczeniu jakiejś frazy z angielskiego na polski, także nie bójcie się :D

A teraz czas na pierwsze nagranie. Jest ono na temat tego, czy wszystko jest możliwe. W nagraniu jest pewien błąd, ale nie chciałem nagrywać drugi raz z powodu tego błędu (nie jest istotny dla całości przekazu) i ciekawy jestem kto go pierwszy odkryje. A co ciekawego w samym nagraniu? Między innymi pada pytanie czy mrówka jest inteligentna, ale jest też pytanie o to, czy możesz zarabiać miesięcznie milion złotych. A czy są odpowiedzi na te pytania, to już sami musicie sprawdzić. Zapraszam:

https://soundcloud.com/user-25538337/cz ... st-mozliwe
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 814 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Re: Dokładamy puzzle-moje nagrania

Postprzez wolves » 13 wrz 2017, o 22:03

Będę pierwsza z recenzją :D
W zasadzie miałabym kilka uwag do nagrania.. a dokładniej o jego tematykę. Oczywiście to moja subiektywna ocena, także bez urazy ;)
Po 1. nie wiem tak naprawdę co z niego wynika... powtarzanie "czy to jest możliwe, czy to jest realne" może skłonić do refleksji, ale że tak powiem... niewiele wnosi do życia.
Po 2. trochę znużył mnie temat samego nagrania, i mała ilość konkretów. W sensie pod koniec tak naprawdę nie potrafię powiedzieć co dokładnie w nim było. Także mniej filozofowania, a więcej konkretów (y)

Za ten post autor wolves otrzymał podziękowanie od
Born1975
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 71 razy

Postprzez Born1975 » 13 wrz 2017, o 22:36

wolves napisał(a):Będę pierwsza z recenzją :D
W zasadzie miałabym kilka uwag do nagrania.. a dokładniej o jego tematykę. Oczywiście to moja subiektywna ocena, także bez urazy ;)
Po 1. nie wiem tak naprawdę co z niego wynika... powtarzanie "czy to jest możliwe, czy to jest realne" może skłonić do refleksji, ale że tak powiem... niewiele wnosi do życia.
Po 2. trochę znużył mnie temat samego nagrania, i mała ilość konkretów. W sensie pod koniec tak naprawdę nie potrafię powiedzieć co dokładnie w nim było. Także mniej filozofowania, a więcej konkretów (y)

Dziękuję za opinię. Chętnie poznam opinie innych, bo nagrania są przecież robione dla Was.
A teraz tak. Moje nagrania będą trochę inne niż te, które robi Scarlett-tematyka moich nagrań będzie szersza. Te nagrania mają skłonić do refleksji, do zastanowienia się. Ale konkrety też będą-w nagraniu o prawie kreacji i prawie przepracowania, bo tego wiele osób, nie to, że nie rozumie, ale nigdy o tych prawach nie słyszała, ale to nagranie będzie dopiero za jakiś czas.

A wracając do pytania o powtarzanie, czy to jest możliwe. Możliwych jest wiele rzeczy, ale często są nierealne do wykonania z jakiegoś powodu(brak środków, brak umiejętności na dany moment itp.). Mówienie, że wszystko jest możliwe to jest manipulacja, na którą wiele osób się łapie, a potem jest rozczarowana. I o to chodzi w tym nagraniu. Następne chyba będzie na temat dezinformacji i postaram się je zrobić w taki sposób, by się odnieść do tego o czym jest w tym pierwszym nagraniu.
Born1975

Postprzez Scarlett » 13 wrz 2017, o 22:43

Jeżeli mam być szczera to ja też odniosłam takie wrażenie jak wolves (y)
Już sam wstep przydługi, nie wiadomo o co chodzi i czy jest sens w ogóle słuchać.
Filozofowanie też można wyłożyć w przystępny sposób (miałam świetnego wykładowcę na studiach - wszyscy uwielbiali go słuchać). Kiedy nie ma obrazu, a sam dźwięk, musimy przede wszystkim skupić się na konkretach, coby nie znużyć słuchacza i nie wyłączyć go. I nieważne czy jest to filozofowanie i zmuszenie do refleksji, czy zwięzłe przekazywanie wiedzy. Może spróbuj dalej z Youtube?
Dlatego ja np. opracowuję teraz scenariusz w punktach co chcę powiedzieć, bo moje pierwsze nagrania (te o uleczaniu serca) zawierały moim zdaniem za dużo niepotrzebnych wstawek, np. że jestem zła, że mi się nagranie skasowało, co nie miało kompletnie ani sensu ani znaczenia.
Zwróć też uwagę czy ludzie chcą takiej formy przekazywania wiedzy i czy w ogóle uważają, że to co przekazujesz, jest z Tobą spójne i ma sens.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Born1975
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 13 wrz 2017, o 22:48

Na YT przyjdzie czas, bo to będzie dla szerszego kręgu osób. Wy mi tu dacie dobry feedback i sukces na YT murowany :D
Born1975

Postprzez Scarlett » 13 wrz 2017, o 22:50

Co dalej z Twoim kanałem? Bo nagrywałeś coś. Nie dowcipy, tylko miałeś chyba tematyczny kanał.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Born1975 » 13 wrz 2017, o 22:56

Scarlett napisał(a):Co dalej z Twoim kanałem? Bo nagrywałeś coś. Nie dowcipy, tylko miałeś chyba tematyczny kanał.

Na tym kanale, gdzie są dowcipy są też dwa filmy tematyczne. Zastanawiam się czy usunąć te dowcipy z tego kanału i kontynuować tam, czy zrobić to na innym kanale-mam drugi kanał, ale tam jest tylko jedno niepubliczne nagranie, które i tak nie jest już potrzebne.

Z kanałem na YT chcę wystartować na przełomie 2017/18, więc mam jeszcze trochę czasu na rozważenie co zrobić. Na razie chcę podszkolić się w paru rzeczach związanych z YT, bo żeby zbudować dużą ilość subskrybentów, na czym mi zależy, wpierw trzeba się do tego odpowiednio przygotować.
Born1975

Powrót do Rozwój duchowy