Ho'oponopono

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Ho'oponopono

Postprzez Scarlett » 20 gru 2016, o 14:19

Jakie zmiany dostrzegasz? :) I od kiedy robisz? (tzn na pewno między lipcem a teraz :D )
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Lwiczka » 21 gru 2016, o 00:33

Scarlett napisał(a):Jakie zmiany dostrzegasz? :) I od kiedy robisz? (tzn na pewno między lipcem a teraz :D )

Stosuję tak może od trzech miesięcy :mrgreen: Ale ja używam hoponki na takiej zasadzie jak zdanie odkreowującego: kiedy trzeba usunąć nadmierny potencjał lub przyspieszyć manifestację. I zawsze po hoponce w Labo odczuwam błogi spokój :kwiatek

A zahoponkowane sprawy również dostają magicznej wibracji. Na ludzi to już w ogóle działa jak złoto, szczerze polecam! :mrgreen:
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 361 razy

Postprzez Scarlett » 21 gru 2016, o 00:38

Tylko te afirmacje powtarzasz?
Ja stosuję hoponkę na siebie i wczoraj próbowałam w alfie. Mega mi się robiło gorąco, miałam łzy w oczach. A wyobrażałam sobie jak mówię do siebie, z chwili kiedy czułam się za coś winna. Dziś rano obudziłam się w złym humorze :?
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1315 razy

Postprzez Lwiczka » 21 gru 2016, o 00:54

Od czasu utworzenia wątku o miłości do samego siebie, mam w Labo...samą siebie! :mrgreen: Jako dziewczynkę dwuletnią :kwiatek I czasem do mnie podchodzi, wtedy ją przytulam i hoponkuję, bardzo intensywne przeżycie...Do tego jeszcze podchodzą moje zwierzaki i również posyłają energię miłości <3

Robię tak długo, dopóki nie wyczuję spokoju u siebie samej w postaci dziewczynki. Łzy w oczach wtedy też mam, nie da się ukryć....

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
TheMe
Lwiczka

Postprzez TheMe » 21 gru 2016, o 09:29

Robię coś podobnego co Lwiczka i <3 <3 <3 w czym pomaga? w miłości i akceptacji do samej siebie ;)

Muszę spróbować na ludzi :D Lwiczka wyobrażasz ich sobie i mówisz ''przepraszam proszę wybacz mi dziękuję kocham Cię'' czy jeszcze jakoś inaczej :D ?
Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach <3
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów
TheMe

Podziękował : 215 razy
Otrzymał podziękowań: 126 razy

Postprzez Slonce » 21 gru 2016, o 09:53

honey1012 napisał(a):Robię coś podobnego co Lwiczka i <3 <3 <3 w czym pomaga? w miłości i akceptacji do samej siebie ;)

Muszę spróbować na ludzi :D Lwiczka wyobrażasz ich sobie i mówisz ''przepraszam proszę wybacz mi dziękuję kocham Cię'' czy jeszcze jakoś inaczej :D ?

Ja też mam mniejszą wersję siebie! <33 Nawet już chyba o tym pisałam. To jest świetna sprawa, odkąd zaczęłam zajmować się swoim wewnętrznym dzieckiem, zauważyłam sporo dobrych zmian u siebie, autentycznie pojawiło się takie bezgraniczne uczucie miłości <3 :sun

Czasami zapraszam niektórych ludzi do Laboratorium i rozmawiam z nimi, mówię wszystko, co czuję. Ale dokładnych słów z hoponki jeszcze na nich nie próbowałam ;) Wydaje mi się, że stosowanie tej "metody" na innych będzie miało dużą moc, bo oczyścimy się z poczucia winy, z żalu i innych nieprzyjemnych uczuć, a co za tym idzie zmieni się nasza energia i te osoby także to odczują :kwiatek

Za ten post autor Slonce otrzymał podziękowanie od
TheMe
Slonce

Podziękował : 125 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Postprzez Lwiczka » 23 gru 2016, o 01:30

honey1012 napisał(a):Robię coś podobnego co Lwiczka i <3 <3 <3 w czym pomaga? w miłości i akceptacji do samej siebie ;)

Wyobrażam sobie, że stoi przede mną dana osoba i mówię słowa Hoponki zarówno do siebie, jak i do niej. Po czym czasem (dla pełnego bezpieczeństwa) pomniejszam osobę i wkładam do Szafki Miłości, żeby zmieniała stopniowo wibrację :kwiatek

Ogromnie pomogło mi zdanie z filmiku Iriny Liszczuk, gdzie mówi onw, że kocha siebie tak bardzo mocno, że nie może skrzywdzić drugiej osoby, bo to tak jakby krzywdziła samą siebie. Przemądre słowa! <3 Przecież wszyscy jesteśmy Jednością, prawda? Jeżeli ktoś mnie drażni, wiadomo: widzę w nim swoje odbicie. Zatem nie mogę się wściekać na tę osobę, bo niszczę siebie....całą energię złości kieruję do SIEBIE. A osoba, która przyczynia się do tej niskiej wibracji, jest tylko iluzją, aktorem mojej rzeczywistości, zwykłym wykrętem, by schodzić wibracyjnie coraz niżej.

Dla przykładu: dziś dowiedziałam się, że pewnej osobie układa się jedna sprawa i cóż, moją PIERWSZĄ reakcją było ukłucie zazdrości. No niestety! Nie mogę już oszukiwać samej siebie :sun Ale nie uciekłam od tej emocji, przypomniałam sobie, że przecież ja i ona to Jedność. Nie wolno jej życzyć źle, ponieważ ona jest mną. Co więcej mam się tak cieszyć jej sukcesem, jakby to chodziło o mnie samą! Popatrzcie, jakie to jest proste i ile urojonych problemów nam rozpuszcza :kwiatek

Zatem idąc do domu, mówiłam hoponkę, kierowałam ją i do siebie i do tej (Bogu ducha winnej) osoby. Z każdym krokiem czułam się lepiej, intensywniej czułam powietrze, śnieg był coraz piękniejszy, naokoło śliczne lampeczki...dosłownie widziałam, jak wchodzę w nowy wariant rzeczywistości. A na koniec poczułam, że naprawdę cieszę się szczęściem tej osoby i że naprawdę ona jest mną, więc jej szczęście spływa i na mnie <3

Po czym z lekkim sercem oraz lekkim umysłem mogłam zacząć pożytecznie spędzać resztę dnia :mrgreen:

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowania - 2
TheMe, wolves
Lwiczka

Postprzez Lwiczka » 23 gru 2016, o 01:32

Slonce napisał(a):

Ja też mam mniejszą wersję siebie! <33 Nawet już chyba o tym pisałam. To jest świetna sprawa, odkąd zaczęłam zajmować się swoim wewnętrznym dzieckiem, zauważyłam sporo dobrych zmian u siebie, autentycznie pojawiło się takie bezgraniczne uczucie miłości <3 :sun

Czasami zapraszam niektórych ludzi do Laboratorium i rozmawiam z nimi, mówię wszystko, co czuję. Ale dokładnych słów z hoponki jeszcze na nich nie próbowałam ;) Wydaje mi się, że stosowanie tej "metody" na innych będzie miało dużą moc, bo oczyścimy się z poczucia winy, z żalu i innych nieprzyjemnych uczuć, a co za tym idzie zmieni się nasza energia i te osoby także to odczują :kwiatek

Dokładnie :brawo Właśnie Twój wpis, Słońce, zainspirował mnie do zaproszenia do Labo samej siebie sprzed lat. Bardzo Wam polecam taki kontakt! <3

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowanie od
TheMe
Lwiczka

Postprzez noname » 14 sty 2017, o 19:31

Tez jesteście senne i osłabione od oczyszczania? Bo ja bardzo:d
noname

Podziękował : 37 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez Born1975 » 14 sty 2017, o 19:33

noname napisał(a):Tez jesteście senne i osłabione od oczyszczania? Bo ja bardzo:d

Kiedyś przez pewien okres robiłem hoponke, ale nie byłem nigdy senny czy osłabiony.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozwój duchowy