Witam na forum prawoprzyciagania.net

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Witam na forum prawoprzyciagania.net

Postprzez Scarlett » 11 sie 2016, o 15:18

Witam Cię na forum poświęconym Prawu Przyciągania i rozwojowi osobistemu.
Jestem Scarlett i pełnię tutaj funkcję administratora. Oprócz mnie, forum posiada także trzech moderatorów, którymi są Born1975, Renata i mrO.
Bardzo proszę by w jakichkolwiek sprawach zwracać się bezpośrednio do któregoś z nas. Wszelkie bieżące informacje dotyczące forum, będą umieszczane w wątku INFORMACJE OD ADMINISTRACJI (viewtopic.php?f=34&t=479)
W związku ze sprawami technicznymi i tymi związanymi z kontami użytkowników, proszę aby zwracać się do mnie, chyba, że nie będzie mnie na forum dłuższy czas, o czym poinformuję w wyżej wspomnianym wątku. Podczas mojej dłuższej nieobecności, moderatorzy otrzymają pełną możliwość zastępowania mnie.
W razie jakichkolwiek obiekcji co do pracy moderatorów lub mojej, a także w sprawach dotyczących forum, proszę o pisanie do mnie prywatnych wiadomości lub na maila administracja@prawoprzyciagania.net. Zależy mi na płynnej komunikacji między nami.

Przede wszystkim jest to forum poświęcone Prawu Przyciągania i najwięcej ludzi jest tu oraz trafia do nas, właśnie zainteresowanych tym tematem. Oprócz tego, nasze forum poświęcone jest też rozwojowi osobistemu niekoniecznie związanemu z Prawem Przyciągania (więc spektrum tematów które możesz tu poruszać jest naprawdę ogromne). Dlatego proszę o uszanowanie poglądów innych osób. Jeśli ktoś się z czymś nie zgadza lub nie wierzy w PP, pamiętajmy, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania i jego wyrażania. Nie widzę w tym żadnego problemu, dopóki nie zaczyna to naruszać regulaminu forum (viewtopic.php?f=34&t=475)
Zgodnie z regułą Prawa Przyciągania – przyciągasz do siebie wszystko czemu poświęcasz uwagę i energię. Użytkownicy chętnie pomagają w sprawach dotyczących tego zjawiska oraz wspierają się wzajemnie na drodze rozwoju osobistego. Starajmy się jednak tutaj jak najmniej narzekać i nie poświęcać energii temu, czego w swoim życiu nie chcemy. Służy to dobru wszystkich użytkowników.

Proszę o nie robienie offtopów oraz o pisanie w odpowiednich działach i wątkach. Jeśli zakładasz nowy temat, upewnij się, czy takowy już nie istnieje (korzystaj z wyszukiwarki). Posty niepasujące do konkretnego wątku albo powielone wątki będą łączone do odpowiedniego. Służy to porządkowi na forum i nie zapychaniu niepotrzebnie serwera
Na czacie można pisać o czym dusza zapragnie. Jedyne o co proszę, to by nie wyzywać i nie obrażać innych użytkowników.

W razie jakichkolwiek pytań, problemów, rad itp. – służę swoją pomocą.
Mam nadzieję, będzie się Wam przyjemnie z nami współpracować i korzystać z tego miejsca.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 4
Born1975, górski, Lwiczka, Mal
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Powrót do Rozwój duchowy