Wszystko o snach

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Wszystko o snach

Postprzez Scarlett » 6 sie 2016, o 00:43

To lepiej żeby się z tym prawem zapoznał :D
Inaczej nie ma zmiłuj :D
Koniec offtopu :D

Pozdrawiam, Ola :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1706 razy

Postprzez TheMe » 6 sie 2016, o 10:30

Śniło mi się dziś że byłam w megaaa czystej wodzie-w ubraniach! A gdy wyszłam na brzegu znalazłam czterolistną konieczynkę, zerwałam ją i zabrałam ze sobą :D analizuję z sennikiem w necie i to chyba dobry znak :D
''...Zacznij myśleć tym czego pragniesz. Wypełnij się tym. Prościej się nie da!'' ;)
TheMe

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Postprzez emilia87 » 9 sie 2016, o 19:47

Ja sie juz snie sama sobie jak wystaje pod jego plotem i obserwuje go z ogrodu i jak mieszkam z nim sciane w sciane w sasiednich domach i jak wraca do domu obok
Fajny sen...
Czy to jest odbicie moich mysli? to sa moje decydujace mysli musze zmienic moje decydujace mysli
emilia87

Podziękował : 66 razy
Otrzymał podziękowań: 28 razy

Postprzez Lwiczka » 9 sie 2016, o 23:24

Emilka, ja Cię dosłownie kocham za konsekwencję w pisaniu o eksie! :D Aż sama mam ochotę go poznać, musi mocno wszywać się w głowę :devil Nie miałaś przypadkiem zrobić sobie kilku dni odpoczynku i pisać za co jesteś wdzięczna Wszechświatowi, ale z pominięciem tego legendarnego dżentelmena???

Za ten post autor Lwiczka otrzymał podziękowania - 2
Born1975, Nicky
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Postprzez Nicky » 10 sie 2016, o 13:30

Lwiczka napisał(a):Emilka, ja Cię dosłownie kocham za konsekwencję w pisaniu o eksie! :D Aż sama mam ochotę go poznać, musi mocno wszywać się w głowę :devil Nie miałaś przypadkiem zrobić sobie kilku dni odpoczynku i pisać za co jesteś wdzięczna Wszechświatowi, ale z pominięciem tego legendarnego dżentelmena???

Co racja to racja :lol: :lol: :lol:

Ja też czasami traciłam głowę dla faceta ale nigdy nie miałam tak żeby aż tak mocno i intensywnie ktoś mi siedział w głowie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, i to przez tak długi czas... owszem, bywało że myśli o delikwencie powracały do mnie kilka czy kilkanaście razy dziennie, ale zazwyczaj po kilku tygodniach intensywnych "męczarni" w naturalny sposób odpuszczałam bo mi się to po prostu... NUDZIŁO, no bo ileż można... do zerzygania ten sam koleś :D Nawet gdyby był najpiękniejszy na świecie i najmądrzejszy, to i tak by mi się znudził prędzej czy później, nie ma bata :D :D :D Ewentualnie, miałam tak że temat nudził mi się a po kilku tygodniach "przerwy" znów powracał ;)

A Emilka jest niestrudzona, ciągle na emocjonalnym haju :lol: :lol: :lol: Podziwiam!!!
Nicky

Podziękował : 189 razy
Otrzymał podziękowań: 259 razy

Postprzez Przyciągnięta » 10 sie 2016, o 13:48

Moim zdaniem Emilka sie sama nakreca. Poprostu nie chce przestac myslec o nim. Tez kiedys to przechodzilam i zrozumialam ze sama sie nakrecam. Emilka wyrob w sobie taki nawyk ze kiedy tylko przypomnisz sobie o nim postaraj sie zastapic ta mysl jakims fajnym wspimnieniem, czyms co sprawilo Ci radosc. U mnie to wygladalo tak, ze kiedy tylko przyszla mi mysl o bylym to zapalała mi sie czerwona lampka i zaczynalam myslec o dobrych rzeczach jakie mnie w zyciu spotkały. Na poczatku bylo trudno ale z czasem mozna wyrobic sobie taki nawyk.
Przyciągnięta

Podziękował : 36 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Postprzez Renata » 10 sie 2016, o 14:21

Myślę że Emilka powinna sobie odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie: czy gdyby teraz była z tym swoim panem, czy byłaby w pełni szczęśliwa. A jeśli tak, to dlaczego?
Wiele rzeczy robimy nie dla siebie, lecz dla innych, po to by udowodnić że możemy dokonać czegoś tam w życiu.

Takie obsesyjnie i intensywne myślenie o kimś chyba niewiele ma wspólnego z prawdą. Często zakochujemy się tylko we własnym wyobrażeniu o kimś. W naszych myślach ten ktoś jest super i idealny,wiec nic dziwnego że chcielibyśmy by był on z nami. Tym bardziej jest się ciężko uwolnić od takiego obrazu, ale gdyby faktycznie tych dwoje ludzi się zeszło, to rzeczywistość byłaby daleka od wyobrażeń.
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Renata

Podziękował : 640 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez Lwiczka » 10 sie 2016, o 16:42

A ja sama przyciągnęłam tego posta! Pomyślałam wczoraj, że coś dawno nie widziałam wpisów Emilki o magicznym eksie :lol:

15 minut później wlazłam na forum i masz babo placek! Tzn tfu, jak może być jeszcze lepiej? :sun

Jeszcze tylko dodam, że Emilka budzi moją mega sympatię wyrwałością (choć fakt, że lepiej by bylo, gdyby ją spożytkowała na ćwiczenie górnej skali emocji Abrahama) oraz pokorą! Ani razu się nie obraziła, nawet jak ktoś jej odpisuje agresywnie, reaguje łagodnie :-) Każdy sensei z szacunkiem przyjąłby pod swoje skrzydła takiego ucznia :bear
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 369 razy

Postprzez Born1975 » 10 sie 2016, o 19:58

Moja siostra Przyciągnięta miała dużo gorzej od Emilki i dała radę :D

Kończymy offtop.
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 836 razy
Otrzymał podziękowań: 588 razy

Postprzez MagdaLooney » 10 sie 2016, o 20:59

Lwiczka napisał(a):A ja sama przyciągnęłam tego posta! Pomyślałam wczoraj, że coś dawno nie widziałam wpisów Emilki o magicznym eksie :lol:

15 minut później wlazłam na forum i masz babo placek! Tzn tfu, jak może być jeszcze lepiej? :sun

Jeszcze tylko dodam, że Emilka budzi moją mega sympatię wyrwałością (choć fakt, że lepiej by bylo, gdyby ją spożytkowała na ćwiczenie górnej skali emocji Abrahama) oraz pokorą! Ani razu się nie obraziła, nawet jak ktoś jej odpisuje agresywnie, reaguje łagodnie :-) Każdy sensei z szacunkiem przyjąłby pod swoje skrzydła takiego ucznia :bear

100% zgody :) Też przed wyjazdem o tym pomyślałam - że lubię naszą Emilke i to,że nigdy się nie obraża :)
Za to Dream za chwilę się obrazi za kontynuowanie OT :D
" If you can dream it, you can do it! "

Za ten post autor MagdaLooney otrzymał podziękowanie od
Lwiczka
MagdaLooney

Podziękował : 293 razy
Otrzymał podziękowań: 450 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozwój duchowy