REGULAMIN

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

REGULAMIN

Postprzez Scarlett » 29 lip 2016, o 00:58

Regulamin obowiązujący na forum prawa przyciągania i rozwoju osobistego prawoprzyciagania.net

1. Niniejszy regulamin obowiązuje każdego użytkownika forum. Zakładając konto na prawoprzyciagania.net, użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania wymienionych zasad.

2. Niniejsza strona jest forum dyskusyjnym służącym do wymiany poglądów, doświadczeń i informacji między osobami zainteresowanymi tematyką forum.

3. Pełną możliwość korzystania z wszystkich dostępnych funkcji forum na tylko zarejestrowany użytkownik. Konto na forum może posiadać wyłącznie osoba akceptująca niniejszy regulamin. Zarząd forum nie ma obowiązku odpowiadać na roszczenia wynikające z nieznajomości regulaminu.

4. Zabrania się zamieszczania treści o charakterze rasistowskim, pornograficznym, wulgarnym lub obrażającym innych użytkowników. Dotyczy to także grafiki, nicków i avatarów.

5. Zabrania się zamieszczania spamu, reklam, pogróżek, wyzwisk, cudzych danych osobowych oraz prywatnej korespondencji bez zgody autora. Dotyczy to także grafiki, nicków i avatarów.

6. Zabrania się traktowania forum jako miejsca darmowej promocji własnych stron, usług i materiałów bez czynnego, bezspamowego uczestniczenia w życiu forum. Konta zakładane tylko w tym celu będą niezwłoczenie usuwane.

7. Każdy użytkownik ma prawo do własnego zdania i wyrażania własnych poglądów (pod warunkiem, że nie robi tego w sposób łamiący pkt. 4, 5 i 6 niniejszego regulaminu).

8. Użytkownik rejestrując się na forum, wyraża zgodę na umieszczanie na nim swoich treści, a także bierze za nie pełną odpowiedzialność. Użytkownik może używać cudzych treści tylko w przypadku zastosowania prawa cytatu oraz podając informacje o źródle.

9. Zabrania się kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania treści forum, bez zgody ich autora. Wyjątkiem jest podanie źródła – w tym przypadku odnośnika do konkretnej treści z forum.

10. Użytkownik zobowiązany jest do pisania w odpowiednich działach i wątkach. W przypadku zakładania nowego tematu, upewnia się, czy takowy już nie istnieje lub czy nie został poruszony podobny (korzysta z wyszukiwarki). Posty nie pasujące do konkretnego wątku albo powielone wątki będą łączone do odpowiedniego.

11. Posty znacząco odbiegające od tematyki wątku będą usuwane lub przenoszone do odpowiedniego działu.

12. Czat jest miejscem przeznaczonym do dowolnych dyskusji (za wyjątkiem treści zabronionych w pkt. 4, 5 i 6 niniejszego regulaminu).

13. Funkcję moderatora może nadać administrator. Obowiązkiem moderatora jest działanie zgodnie z regulaminem forum oraz kierowanie się bezstronnością. Do jego uprawnień należy pilnowanie porządku na forum – zwracanie uwagi użytkownikom, pomoc użytkownikom, ostrzeżenia, banowanie, usuwanie postów niezgodnych z regulaminem, przenoszenie postów i łączenie wątków. W przypadku swojej dłuższej nieobecności na forum, administrator może tymczasowo nadać moderatorowi funkcje administratorskie.

14. Administrator jest właścicielem forum i zajmuje się zarządzaniem nim. Także zobowiązany jest do działania zgodnie z regulaminem forum oraz kierowania się bezstronnością.

15. Trzy otrzymane ostrzeżenia skutkują dwutygodniowym zbanowaniem konta. Użytkownicy, którzy już wcześniej otrzymali tymczasowego bana, a po jakimś czasie otrzymają kolejne trzy ostrzeżenia, mogą zostać zbanowani na stałe. Zarząd forum ma obowiązek uargumentować bana, podając punkt regulaminu, który został przez użytkownika naruszony.

16. W przypadku naruszenia 4, 5 i 6 pkt. niniejszego regulaminu, administrator może trwale i bez ostrzeżenia usunąć konto użytkownika.

17. Za regularne dodawanie postów nic nie wnoszących do tematu wątku lub zakładanie bezsensownych wątków, brak reakcji na ostrzeżenia administratora i moderatorów oraz kiedy użytkownicy jednoznacznie wskazują, iż dane posty są dla nich męczące, można otrzymać dwutygodniowego bana. Jeśli po minięciu terminu bana sytuacja się powtórzy, użytkownik może otrzymać bana stałego.

18. Zarząd forum ma prawo usunąć link ze stopki posta użytkownikowi, który ma mniej niż 10 merytorycznych postów lub wzbudza podejrzenia co do autentyczności profilu.

19. Administrator może trwale i bez ostrzeżenia usunąć konto użytkownika, który umieszcza linki i podejrzanie treści mając mniej niż 10 merytorycznych postów lub wzbudza podejrzenia co do autentyczności profilu.

20. Kolor czerwony zarezerwowany jest wyłącznie dla administratora forum, natomiast zielony dla moderatorów. Używają oni tych kolorów w postach, w momencie zwracania się do użytkowników jako przedstawiciele swojej funkcji (m.in. komunikując o offtopie, ostrzeżeniach itp.)

21. W celu usunięcia konta należy skontaktować się z administratorem. Wszystkie treści zamieszczone przez użytkownika, pozostają na forum po usunięcia konta. Usunięcie konta jest nieodwracalne.

22. Zmiany nicku można dokonać maksymalnie jeden raz. Na uzasadnioną prośbę użytkownika, zmiany dokonuje administrator. W tym celu należy napisać wiadomość PW na konto administratora lub na administracja@prawoprzyciagania.net
Wiadomość e-mail uwzględniana jest tylko wtedy, kiedy zostaje nadana z adresu na który zarejestrowane jest konto.

23. Użytkownik może posiadać na forum TYLKO JEDNO konto.

24. Posty dodane na forum nie zastępują diagnozy medycznej oraz leczenia i nie można ich stosować jako alternatywy leczenia medycznego.

25. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.

26. Administracja nie odpowiada za szkody, które mogą wyrządzić informacje zawarte na tym forum.

27. Regulamin może ulec zmianie.

Zarząd forum:
Scarlett – administrator
mrO – administrator
Born1975 – moderator globalny
Slonce – moderator globalny

Kontakt: wiadomość prywatna na forum (tylko dla zarejestrowanych) lub mailowo z administratorem - administracja@prawoprzyciagania.net

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 4
Black, Born1975, FractalWarrior, MagdaLooney
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 3390
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 00:11
Podziękował : 521 razy
Otrzymał podziękowań: 2195 razy

Powrót do Rozwój duchowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości