Twardy Reset

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Twardy Reset

Postprzez Kmicic » 26 cze 2016, o 12:28

No i kurcze powiem wam że dalej bawiłem się w daty graniczne... Sroda 15 piątek 17 niedziela 19 wtorek 21 i czwartek 23 ale za każdym razem upadałem.... zacząłem sobie nawet prowadzić dzienniczek na moim talbecie :P ale no... nic z tego nie wyszło... zbliża się nowy miesiąc Lipiec=nowe podejście! Tym razem próbuje podeprzeć swoją wole książką ''52 Zmiany Leo Babauty.

Życzcie mi powodzenia przyjaciele :>
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Re: Twardy Reset

Postprzez caban10 » 10 paź 2018, o 11:22

Ja porzuciłam wszystkie używki, mięso,nabiał, cukier itp praktycznie z miejsca (na początku rozwoju duchoweo)wiedząc, że tym okaże szacunek do swojej świątyni, przy czym będę lepiej "połączona" ze światłem.
Ciężko mi jest coś doradzić...
Kiedy poczujesz chęć zrobienia któryś z tych rzeczy to skup się na swoim oddechu, bądź idź biegać.

Jakbym miała poddać się swoim nerwom poprzez zapalenie papierosa, czułabym ogromny ucisk w Solar plexus, co nie jest miłym uczuciem, jest to znak od mojej intuicji ze nie byłoby to dla mnie dobre.
Należy się kochać.

Pamiętaj, że jeżeli masz ochotę zrobić coś, co Ci nie służy to zasługa Twojego ego. Twoja dusza kocha swoje ciało i nie chciałaby go truć. Kontroluj swoje ego, zamiast dawać się mu kontrolować.

Pozdrawiam Cie!
caban10

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

Powrót do Rozwój duchowy