Duchowość kontra życie

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Duchowość kontra życie

Postprzez Kokos » 12 paź 2015, o 20:54

Happy napisał(a):Kokosik, bardzo chętnie tylko gdzie to dostać? :) Nie szkodzi mi spróbować, zaćpam tego Gelsemium i powiem Wam jak wrażenia :D Haha :D

Obrazek

Zamawiasz w każdej aptece, na drugi dzień już jest :D

Gelsemium Sempervirens C 30.

To typowy lek na tremę. Można brać doraźnie przed wystąpieniem. Wtedy pierwsza dawka 10 kulek pod język na noc i druga 10 kulek na godzinę przed stresującym wydarzeniem. Noc będzie przespana idealnie :D

Znacznie bardziej opłaca się przeleczyć całkowicie. Wtedy 5 kulek tylko raz w tygodniu przez miesiąc lub 3. Ile czasu kto chce :)

To na pierwszy ogień. Są też leki mocniejsze, na silne lęki, na uzyskanie poczucia wyjabanizmu 8-) :D
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!
Kokos

Podziękował : 561 razy
Otrzymał podziękowań: 394 razy

Postprzez Calcifer » 12 paź 2015, o 20:58

Kokosik, napiszę do Ciebie na priv w tej sprawie :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Kokos » 12 paź 2015, o 20:59

Happy napisał(a):
Renia ja jestem jak Songo. Songo w anime "Dragon Ball" na pewien czas umiera w walce i trafia na planetę mistrza Kai (bodajże on tak się nazywa) i tam odbywa morderczy trening. Aby mógł powrócić na Ziemię, do świata żywych, jego przyjaciele na planecie muszą zebrać siedem smoczych kul rozsianych po całym świecie. Gdy je zdobędą wtedy pojawia się smok i spełnia każde życzenie. Przyjaciele wskrzeszają Songa, który powraca o wiele potężniejszy i chroni świat przed złem :) Odbyłem już swój trening ale czas już powrócić :) Więc nie żal mi.

Homeopatia pomaga nam w powrocie do samych siebie. Odpadają kolejno maski, które nauczyliśmy się nakładać, aby społeczeństwo nas akceptowało, zmniejszają się lęki, które oblepiły nas od różnych przeżyć. To nie jest nasze ! Niech idzie tam skąd przyszło 8-)

Happy napisał(a):W ogóle jesteście wspaniałe dziewczyny :) Dziękuje, że poświęcacie mi czas i w ogóle rozważacie te moje paranoje :)

Dla mnie to sama przyjemność :)
Każdy z nas ma jakieś paranoje i obsesje :lol: 8-)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Renata » 12 paź 2015, o 21:14

Kokos, jesteś ekspertką w homeopatii, powiedz mi więc, czy Ty cierpisz na jakieś jakiekolwiek dolegliwości? Kurcze! Naprawdę na wszystko można zadziałać homeopatią?
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 601 razy
Otrzymał podziękowań: 756 razy

Postprzez Kokos » 12 paź 2015, o 21:47

renata17031 napisał(a):Kokos, jesteś ekspertką w homeopatii, powiedz mi więc, czy Ty cierpisz na jakieś jakiekolwiek dolegliwości? Kurcze! Naprawdę na wszystko można zadziałać homeopatią?

Zainteresowałam się homeopatią, ponieważ miałam sporo dolegliwości, męczących mnie od dzieciństwa ( choćby różne alergie ), a zioła :mrgreen: , które mnie bardzo pasjonowały nic nie dawały. Fizyczne choroby od kulek szybko znikają. Te emocjonalne mogą potrzebować wielu leków branych po kolei. Różnie bywa :)
Na wszystko można zadziałać :) . Ale są do wyboru setki leków i czasami nawet bardzo szanowany homeopata nie będzie potrafił odszukać leku idealnie dobranego do osobowości. Próbuje kilku i sprawdza jak organizm reaguje. Jak ktoś ma szczęście, to będzie zdrowy 8-)
Wszystko zależy od dobrej karmy :)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Kokos » 12 paź 2015, o 23:28

Tu znalazłam o Gelsemium :D Może jeszcze ktoś skorzysta 8-) Można bez recepty sobie stosować to ziółko :)

http://www.herbs2000.com/homeopathy/gelsemium.htm
tłumacz:
http://www.microsofttranslator.com/bv.a ... semium.htm
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Kokos » 14 paź 2015, o 15:36

Emilu ! Jak tam Gelsemium ? ;)
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Calcifer » 14 paź 2015, o 16:09

Na razie nie ćpie :D Okazałem sobie ostatnimi dniami dużo zrozumienia i otworzyłem się, dając przemówić mojemu wewnętrznemu dziecku, zarówno w tekstach które piszę jak i w rozmowach z ludźmi. To mi bardzo pomogło i pokazało kierunek. Pojawiła się też w moim życiu wiedza, do której dotarłem tak okrężną drogą a która jest tak niesamowicie trafiona do mojego przypadku, że jestem pod głębokim wrażeniem :)

"A więc co to jest szczęście? Jest to podjęcie decyzji, że będę kochać. A czym jest miłość? Wybraniem szczęścia"

Edit : Może delikatnie rozwinę :) Zdałem sobie sprawę z tego, że tkwię w iluzji. Moja podświadomość przejmuje nade mną kontrolę zbyt często. Zakorzenione w niej przekonania, lęki, obawy, zaczęły rzutować na moje życie, czyniąc to bez mojej woli. To pierwsze co postanowiłem zrobić, przyznać się przed samym sobą (przyznaje się również przed Wami), że tkwię w swego rodzaju iluzji. Biorę za to pełną odpowiedzialność i nie wstydzę się tego. W momencie gdy to to sobie uświadomiłem to zacząłem szukać przyczyn tej iluzji w sobie samym i znalazłem tam coś niesamowicie ciekawego. Tysiące "ja". Tysiące klocków z których każdy jest odrębnym elementem a jednocześnie częścią większej układanki. Każdy z tych klocków to jedno "ja". Te "ja" determinują moim życiem w zależności od sytuacji. Przez lata zgłębiania duchowości, uzyskałem odpowiedzi które pochodziły z zewnątrz. Utożsamiałem się z nimi, rozumiałem lekcje duchowych mistrzów a czasem operowałem tymi naukami nie gorzej od nich samych, jednak podświadomie wypierałem lęki i obawy, które powstały we mnie jeszcze w czasach dzieciństwa. Stworzyłem alter ego, które miało za zadanie ochronić moje prawdziwe ego czyli to wewnętrzne dziecko, które czuło się zbyt mało kochane, zbyt mało akceptowane, niepotrzebne. Dlatego z poziomu świadomego umysłu jest u mnie wszystko w porządku a podświadomość cierpi co przejawia się np. podczas snu. Nieźle, co? :)
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Kokos » 14 paź 2015, o 17:15

Dobra kombinacja 8-)
Gdy rozpisałeś Twoje wnętrze, widzę jak na dłoni, że ta druga kulka, o której pisałam na pw pasuje dla Ciebie jak ulał 8-)
Odczucie tysiąca klocków lub podziału na dwoje należy właśnie do tego leku :)

Ale rozumiem, że każdy ma swoją drogę do przejścia, nic nie idzie na marne. Jednak muszę dodać, że droga z kulkami jest szybsza i lepsza :D Czasami gderamy sobie z Promienną, czemu nikt nam nie dał kulek kilkanaście lat wcześniej !!! :evil:

Przy okazji ktoś inny przeczytał tutaj o Galsemium i zainteresował się homeopatią, i do mnie napisał 8-) Czyż to nie piękne ? :D
Słowem: Warto rozmawiać :lol: :D
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Postprzez Kokos » 14 paź 2015, o 17:21

Happy napisał(a):
"A więc co to jest szczęście? Jest to podjęcie decyzji, że będę kochać. A czym jest miłość? Wybraniem szczęścia"

Akurat na AB ktoś podniósł starszy wątek o Kochaniu siebie, gdzie jest mój post z artykułami o Miłości bezwarunkowej :)

Możesz to zrobić w jednej chwili :D

Czym jest Bezwarunkowa Miłość?
http://rafaldudek.pl/bezwarunkowa-milosc-czym-jest/

3 sekrety bezwarunkowej miłości
http://rafaldudek.pl/sekrety-bezwarunkowej-milosci/

" Od teraz świadomie decyduj, że będziesz czuł się dobrze. Gwarantuje Ci, że tak się da! Dodawaj trochę miłości do swoich codziennych spięć. Gdy jesteś zestresowany, to nie walcz ze swoim stresem. Po prostu kochaj siebie za to, że jesteś zestresowany. Takie podejście działa cuda w moim codziennym życiu :D

Choćby nie wiem co się działo na zewnątrz, zawsze przyjemniej jest się czuć dobrze.
Popraw sobie humor! Zasługujesz na to. Gdy masz ciężki dzień, zatrzymaj się na chwilę, dotknij dłońmi swojego serca i przypomnij sobie jak to jest kochać.

Nikt nie musi na to zasłużyć. Nawet Ty sam. Po prostu zdecyduj, że otwierasz się na bezwarunkową miłość".
Ostatnio edytowano 14 paź 2015, o 17:24 przez Kokos, łącznie edytowano 1 raz
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!
Kokos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozwój duchowy