Matrix

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Matrix

Postprzez Renata » 27 paź 2016, o 20:06

Wydostać się z matrixa to wcale nie taka prosta sprawa :|
http://www.dorad.pl/wordpress/opowiadan ... a_rozmowa/
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Lwiczka, MagdaLooney
Renata

Podziękował : 645 razy
Otrzymał podziękowań: 838 razy

Postprzez Lwiczka » 27 paź 2016, o 22:34

renata17031 napisał(a):Wydostać się z matrixa to wcale nie taka prosta sprawa :|
http://www.dorad.pl/wordpress/opowiadan ... a_rozmowa/

PP! Właśnie przed godzina wpadła mi na ten temat kreskówka...Chciałam wkleić, ale chyba jest dostępna tylko na fb...

Internet jest jak Severus Snape, dopiero w 7-mym tomie się okaże, komu tak naprawdę daje przewagę :D
Lwiczka

Podziękował : 336 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Postprzez soma » 6 sty 2018, o 16:55

Przyszlo mi teraz lepsze zrozumienia matrixa.
Matrix to swiat braku. Brak stwarza nasza wiara w brak. Wiara w brak powoduje, ze nad czlowiekiem wisi grozba.
Wisi grozba braku pieniedzy
Wisi grozba braku pracy
Wisi grozba chorob
A jak juz sie ma pieniadze, to wisi grozba straty tych pieniedzy
Wisi grozba straty kogos bliskiego
Grozba staropanienstwa
Grozba bycia samemu
Kazdy moze sam dopisac jakie grozby nad nim wisza.

Z tymi wiszacymi nad soba grozbami czlowiek jest wiecznie zastrachany. Widzi nie dalej jak czubek wlasnego nosa. Nie widzi mozliwosci.

Na drugim biegunie jest cudowne Slowo: UFNOSC.
Ufnosc widzi same mozliwosci. Ufa, ze zycie podsunie czlowiekowi sytuacje w ktorej znalezienie wymarzonej pracy bedzie mozliwe. Ufnosc wie, ze zycie podsuwa mozliwosci, ze wszystko jest mozliwe.
soma

Podziękował : 62 razy
Otrzymał podziękowań: 79 razy

Postprzez munchedpsychics » 28 kwi 2020, o 19:54

Wydaje mi sie, ze pasuje do tego wątku.
Trochę o ,,elitach" na tym świecie. Nie wiem jak z tłumaczeniem pierwszego filmu, bo oglądałam po angielsku, ale myślę, że w porządku. Radzę szybko obejrzeć, bo yt nie lubi zbytnio tego materiału. Ciekawe czemu ;>

munchedpsychics

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Postprzez mrO » 28 kwi 2020, o 20:52

Przez forum przetoczyło się wiele różnych i dziwnych tematów: od NWO, szczepionek, kończąc na toksycznych podpaskach. Od początku przejęcia forum zależało nam aby skończyć z łączeniem PP z takimi rzeczami. Są szkodliwe i odpychają od PP innych. Szanujemy cudze wierzenia, ale uważamy, że to ponad to miejsce. Inaczej musielibyśmy zrobić z forum cyrk w którym za chwilę będzie można pisać nawet o uprawie ogórków. Scarlett powtarzała od zawsze, że szanuje różne wierzenia, ale to jest forum tematyczne dotyczące konkretnego zakresu informacji, a przynajmniej na tym nam zależy. PP wcale nie równa się z takimi zagadnieniami. I niestety dla naszych wierzeń w PP jest to szkodliwe, bo ludzie myślą, że jesteśmy świrami, a wcale nie jest to ze sobą równoznaczne.
Nasze forum to miejsce do dyskutowania o PP i wszystkim co z nim związane, a nie o NWO, czipach, teoriach spiskowych czy płaskiej ziemi, dlatego jako administracja prosilibyśmy o nie łączenie prawa przyciągania z różnym "szurowskimi" teoriami. Nie bronimy wam w to wierzyć, prosilibyśmy po prostu, o nie pisanie na forum o takich rzeczach. Tak samo jak anty-prawoprzyciaganiowych o szanowanie naszych wierzeń, katolików , Świadków Jehowy czy płaskoziemców o udzielanie się na swoich forach, które też są w necie.

Wiemy, że to poniekąd nasza wina, bo wątek w którym napisałaś nie został jeszcze usunięty, ale przymierzamy się do tego. Z troski i szacunku do normalnych, zwykłych ludzi, którzy chcą spokojnie kreować swoje życie samemu poprzez PP, co jest naprawdę normalną sprawą.
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Scarlett
mrO

Podziękował : 143 razy
Otrzymał podziękowań: 536 razy

Postprzez munchedpsychics » 28 kwi 2020, o 21:16

mrO napisał(a):Inaczej musielibyśmy zrobić z forum cyrk w którym za chwilę będzie można pisać nawet o uprawie ogórków.

Wiem, że co prawda wypowiedziałam się na dziale ,,rozwój duchowy", ale stwierdziłam, że skoro w dziale ,,swobodne dyskusje" jest temat nawet o gotowaniu XD, to te ,,szurowskie" filmy, które podeślę krzywdy nikomu nie zrobią;) tym bardziej, że jest to forum dla tych przebudzonych lub przebudzajacych się, a ewidentnie widać, że coraz więcej osób zaczyna sobie zdawać sprawę z pewnych rzeczy.
Ale spoko, zrobicie jak będziecie uważać, w końcu to nie moje forum,nie ja tu ,,rządzę" :D
munchedpsychics

Postprzez Scarlett » 28 kwi 2020, o 21:30

Zauważ, że "Swobodne dyskusje" to luźny dział, który nikomu w żadnej sposób nie szkodzi. Są tam zazwyczaj normalne, ludzkie rozmowy, nie ma natomiast nic "szurowskiego". Jestem pewna, że jakbyśmy pozwolili Świadkom Jehowy pisać tu o ich teoriach to bylibysmy zlinczowani. Każdy ma prawo do głosu, bo mamy (jeszcze) wolność słowa w tym kraju, ale są miejsca które są do tego przeznaczone. Nie chcemy na forum całego cyrku jaki mozna stworzyć, misz-masz, wszystkich tematów świata. Zrozumcie to i uszanujcie.
To co wypisał mrO nie oznacza dla nas "przebudzenia". Są to po prostu jakieś teorie, większość niestety po prostu popierana na siłę nieracjonalnymi i fałszywymi informacjami, które w dobie takiego medium jak internet jest najłatwiej przekazywać.
Nie wiesz czy robią krzywdę czy nie. My nie chcemy mieć na to wpływu. Jeśli kogoś to interesuje to niech się w to zagłębia w odpowiednim dla tego miejscu. Dla kogoś niezaszczepienie dziecka może wyrządzić krzywdę, natomiast rozmowa o ulubionych przepisach tego nie zrobi i nie narusza cudzych poglądów, które mogą mieć wierzący w PP.
Jest to forum dla przebudzonych, ale czy informacje tego typu jak wymienił mrO są dla przebudzonych? No właśnie niekoniecznie. Jestem przeciwna szczepionkowym nagonkom, życiu w szałasie, teoriom spiskowym, kołczom naciągającym ludzi na kasę. to nie jest przebudzenie, to często szkodzi. A jestem prawoprzyciąganiowa, w stopniu powiedziałabym zaawansowanym i to że nie ufam "szurowskim" teoriom nie sprawia, że coś mi w życiu nie klika.
Z kolei PP to coś na kształt "wierzenia" w coś, dla niektórych nawet podświadomość jest Bogiem, bo jednocześnie wierzą w PP i Boga. I ja to szanuję dopóki nie zaczną na forum katechezy.
Co ma PP do szczepionek, elit i tego wszystkiego co mrO wymienił? Przecież to nie ma nic wspólnego.
Ale jeśli w to wierzysz to szanuję, wiem że jest dużo osób tego typu, ja nie wierzę i jakiś czas temu odstąpiłam od grona, które moim zdaniem zaczynało już przeginać ze wszelkimi tymi teoriami. Za chwilę te osoby zaczną pakować plecaki jak Świadkowie Jehowy i udają się do schronu ze względu na Armageddon. Niech sobie zdają sprawę, jest chyba nawet jakieś forum dla ludzi którzy w to wszystko wierzą.
Chcę aby to forum było wolne od spierania się w kwestii religijnych, polityki, teorii spiskowych, naciągania ludzi na kasę.
Ja Cię serdecznie zapraszam do wszystkich innych dobroci na forum, ale tym teoriom już podziękujemy.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 531 razy
Otrzymał podziękowań: 2257 razy

Postprzez Scarlett » 28 kwi 2020, o 21:43

Jeszcze dodam, że "Swobodne dyskusje" to typowy Hydepark jaki można znaleźć niemal na każdym forum. Czyli luźny dział, niezwiązany z jego tematyką,
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 531 razy
Otrzymał podziękowań: 2257 razy

Postprzez munchedpsychics » 28 kwi 2020, o 22:05

Scarlett napisał(a):Jest to forum dla przebudzonych, ale czy informacje tego typu jak wymienił mrO są dla przebudzonych? No właśnie niekoniecznie. Jestem przeciwna szczepionkowym nagonkom, życiu w szałasie, teoriom spiskowym, kołczom naciągającym ludzi na kasę. to nie jest przebudzenie, to często szkodzi. A jestem prawoprzyciąganiowa, w stopniu powiedziałabym zaawansowanym i to że nie ufam "szurowskim" teoriom nie sprawia, że coś mi w życiu nie klika.

Jejku, napisałam ,,przebudzonych", to miałam na myśli tych, którzy zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, co się dzieje na świecie i to nie poprzez media mainstramowe. Nie wrzuciłam też stricte nawiązania do nieszczepień (choć tych strasznych antyszczepów to ja bym tak nie oceniała, bo wielu z nich ma powody, by mieć na ten temat wyrobione zdanie ;) ) czy plaskiej ziemi, nie wrzuciłam foliarskiego filmiku z żółtymi napisami xd, wrzuciłam dosyc lajtowe materiały, które pokazują, co się dzieje w Hollywood, o czym coraz więcej osób mówi otwarcie, i to jak warto samodzielnie przetwarzać informacje, jeszcze na dodatek nie zakladalam osobnego tematu tylko wkleiłam do istniejącego.
Zgadzam się, że w tym środowisku są trolle podszywajace się pod nas i próbujące nas ośmieszyć, ale są one jednak mniejszością ;) A to oni są jednak najczęściej cytowani :( i przez nich to, co ja powyżej wrzuciłam jest porównywane aż do ,,życia w szalasie " :(
Eh, cóż, tak jak napisałam, to wasze forum, ja się nie obrazę jakos bardzo jak usuniecie te dyskusję, z mojej strony to wszystko, decyzja należy do Was, a ja kończę, zanim potraktujecie mnie czerwonym kolorem :)
munchedpsychics

Postprzez munchedpsychics » 28 kwi 2020, o 22:05

Scarlett napisał(a):Jeszcze dodam, że "Swobodne dyskusje" to typowy Hydepark jaki można znaleźć niemal na każdym forum. Czyli luźny dział, niezwiązany z jego tematyką,

Ok ;)
munchedpsychics

Poprzednia strona

Powrót do Rozwój duchowy