Tarot

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Tarot

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 15:01

Niech ktoś mi da lubika, proszę, bo mam dzisiaj 66 :ugeek:
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowania - 2
GOLD, magicmind
Kokos

Podziękował : 559 razy
Otrzymał podziękowań: 373 razy

Postprzez magicmind » 29 sty 2016, o 15:02

Happy napisał(a):No tak, nie można też wykluczyć że kiedyś będziemy różowymi słoniami :D Chyba opracuje taką teorię i zrobię na tym hajs. Napiszę książkę o tym, że cała nasza ewolucja zmierza do tego, że możemy wybrać zwierzę jakim chcemy być i że każdy z nas za sprawą swoich myśli, może sprawić jakim zwierzęciem będzie w chwili reinkarnacji i że najwyższą formą istnienia jest jednorożec ze skrzydłami ale to jak stać się jednorożcem ze skrzydłami... o tym w następnej książce :D Nie wydaje Wam się momentami, że my się poruszamy w jakiś oparach absurdu? Każdy tu ma teorie która jest tak naprawdę imaginacją piszącego. Nie ma w tym nic złego ale ta rozmowa nie dotyczy faktów a bajdurzeń. Bajdurzymy sobie co byśmy chcieli. Jeden czuje, że jest częścią źródła, drugi że jest Bogiem a trzeci, że jest jednorożcem a czwarty, że go leczą kulki a piąty że w kartach jest Szatan :D Dom wariatów :D Jeszcze baby z brodą brakuje i murzyna z 50 calowym... prętem :D

No i sie śmiejesz a to mógłby być bestseller, potem naturalnie byś trafił na listę zakazanych lektur przez KK i Natanka :lol:
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 4
Calcifer, GOLD, Kokos, Renata
magicmind

Podziękował : 117 razy
Otrzymał podziękowań: 421 razy

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 15:08

Happy napisał(a):No tak, nie można też wykluczyć że kiedyś będziemy różowymi słoniami :D Chyba opracuje taką teorię i zrobię na tym hajs. Napiszę książkę o tym, że cała nasza ewolucja zmierza do tego, że możemy wybrać zwierzę jakim chcemy być i że każdy z nas za sprawą swoich myśli, może sprawić jakim zwierzęciem będzie w chwili reinkarnacji i że najwyższą formą istnienia jest jednorożec ze skrzydłami ale to jak stać się jednorożcem ze skrzydłami...

Ale Indiańscy Szamani już dawno to wymyślili :D
Każdy ma swoje Zwierzę Mocy 8-)

Przeklejam z drugiego forum ;)

Kto z Was wiesza sobie metal na oku lub na tyłku ? 8-)

Ostatnio edytowano 29 sty 2016, o 15:12 przez Kokos, łącznie edytowano 1 raz
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Postprzez Renata » 29 sty 2016, o 15:09

Widzę, że zabrnęliśmy w ślepy zaułek :D Hmmm Nie sądziłam, że dyskusja tak sie potoczy i wciągnie nas w otchłań absurdu :D
Wg mnie są pewne rzeczy, których jako ludzie nigdy nie przeskoczymy, choćby nie wiem, jakie przekonania były w nas wkodowane. Żyjemy teraz, w tej rzeczywistosci i wiemy, co możemy, a co nie. Przecież Wy też to wiecie, tylko wolicie się łudzić, że jesteście stworzeni do rzeczy WIELKICH i NIEMOŻLIWYCH :D
Na to potrzeba eonów lat, ale przecież chcemy żyć tu i teraz i nie tracić ani jednej chwili :)
Ostatnio edytowano 31 sty 2016, o 09:19 przez Renata, łącznie edytowano 1 raz
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowania - 2
Calcifer, GOLD
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez GOLD » 29 sty 2016, o 15:20

Ale oni tylko myśla, że jest to wróg, zreszta jest to istota nie różniaca się niczym od tej z ich społeczności, a jednak ja zabijaja, bo ich tak programuja. Zreszta zdarzaly sie przypadki, ze zabijali nawet dzieci ze swojej doslownie spolecznosci, te wlasne dzieci, bo chcieli wymusic cos na wojsku, ktore ich atakowalo. Chceli, zeby sie wycofali po prostu i zagrozili, ze zabija wlasne dzieci, jesli nie posluchaja, a nie posluchali, wiec to zrobili. Oni naprawde nie maja jakis skrupułów i ZUPEŁNIE INACZEJ traktuja takie rzeczy. Dla nich wysadzenie siebie w samolocie i zabicie jak najwiekszej ilosci osob i to nawet cywilów jest chwała i wierza, ze zostana wynagrodzeni. A ich koledzy ogladaja w TV taki lot samobojczy gdzies w namiotach i ciesza sie, gdy w wiadomosciach powiedza, ze wysadzili cos. Spiewaja i tancza. No nam sie to w glowach nie miesci, ale takie rzeczy to nic innego jak odmienna rzeczywistosc, ktorych jest nieskonczenie wiele i takie tez musza byc po prostu, zebys mial wybor. W tej gestosci tutaj na Ziemii jest pewna forma, jak to magicming napisal i nie jest latwo jej zaprzeczyc i zmienic fizyke, ale jest to mozliwe. Nie, Happy, nie potrafię tego. Ale wiem, że sa ludzie, którzy naginaja te rzeczy. Nie, nie uslyszysz nic o nich w mediach. :)

Zreszta jesli kierujemy sie Sercem, to poczujemy, czy robimy komus cos, czego on nie chce czy nie. Nie ma co filozofować. Ja chcę się dzielić szczesciem ze wszystkimi i wszystkim, bo wiem, ze kazdy jest jednoscia ze soba polaczona i to dosłownie połaczona energetycznie, wiec najlepiej jest robic to, co daje miłóść i ekscytację zarówno sobie jak i komuś. Tylko dobro się opłaca. :)

Dobra, to jedziemy z pomidorem. :P

No Happy, jeśli wczoraj jadłeś pomidora i nic Ci nie było to czemu dziś po zjedzeniu masz wysypkę? Albo pomidor był zepsuty, albo pryskany. No albo zmieniłeś swoje przekonania na temat pomidorów z dnia na dzień :lol:, przykład absurdalny, ale damy radę.

Wszystko jest kwestia przekonań. Nie jest to prawda, że jesli mialbys negatywne przekonania to bys go nie ruszył. Odpowiedzi na to jest w sumie tak duzo, jak pytań. Może skupiałeś uwagę na tej wysypce tak dużo, że jakiekolwiek działanie by Ci ja zafundowało, a może nie wiedziałeś, że masz takie przekonania w sobie gdzieś ukryte. One biora sie naprawdę w łatwy sposób w nas. A szczególnie w dzieciństwie. Widziałem kiedyś jak Tony Robbins leczył kogoś z jakania, a wiesz skad wzielo sie to przekonanie u niego? Ogladał bajkę w dzieciństwie, w której jeden bohater się jakał i zawsze jak wpadał w kłopoty to wołał R-r-r-r-Rocky. I Rocky mu zawsze pomagał i przychodził na ratunek. Podczas tej bajki jego rodzice sie kłócili i jego mózg automatycznie przyjał wzór, że jakajac się otrzyma bezpieczeństwo, bo Rocky odpowiadał tylko na prośbę o pomoc, a że drugi bohater się jakał to prośba o pomoc zawsze wygladała tak R-r-r-r-Rocky i on zawsze ja wtedy dostawał. Nie wział jej od rodziców a od Rocky'ego.

Zreszta macie, polecam całe. Kiedyś tak się wzruszyłem na tym, że się popłakałem, serio. Naprawdę piękne.

Ostatnio edytowano 29 sty 2016, o 15:27 przez GOLD, łącznie edytowano 3 razy
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Kokos
GOLD

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Renata » 29 sty 2016, o 15:22

Happy napisał(a): Każdy tu ma teorie która jest tak naprawdę imaginacją piszącego. Nie ma w tym nic złego ale ta rozmowa nie dotyczy faktów a bajdurzeń. Bajdurzymy sobie co byśmy chcieli. Jeden czuje, że jest częścią źródła, drugi że jest Bogiem a trzeci, że jest jednorożcem a czwarty, że go leczą kulki a piąty że w kartach jest Szatan :D Dom wariatów :D Jeszcze baby z brodą brakuje i murzyna z 50 calowym... prętem :D

No i o to chodzi, żeby było wesoło :lol: W końcu mamy umysły nie od parady, prawda? :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
GOLD
Renata

Podziękował : 642 razy
Otrzymał podziękowań: 830 razy

Postprzez GOLD » 29 sty 2016, o 15:23

Wow, tyle to pisałem, że rozmowa się zakończyła chyba dziewiec postow temu. Hahaha. :D
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowania - 2
Kokos, Renata
GOLD

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez magicmind » 29 sty 2016, o 15:31

Kokos napisał(a):
Happy napisał(a):No tak, nie można też wykluczyć że kiedyś będziemy różowymi słoniami :D Chyba opracuje taką teorię i zrobię na tym hajs. Napiszę książkę o tym, że cała nasza ewolucja zmierza do tego, że możemy wybrać zwierzę jakim chcemy być i że każdy z nas za sprawą swoich myśli, może sprawić jakim zwierzęciem będzie w chwili reinkarnacji i że najwyższą formą istnienia jest jednorożec ze skrzydłami ale to jak stać się jednorożcem ze skrzydłami...

Ale Indiańscy Szamani już dawno to wymyślili :D
Każdy ma swoje Zwierzę Mocy 8-)

Przeklejam z drugiego forum ;)

Kto z Was wiesza sobie metal na oku lub na tyłku ? 8-)

Pumpy czy Pumy ? :lol: Jakby tacy księża byli w kościołach to chodziłbym tam co niedziele :lol:

Swoją drogą sam jest odziany w czarne szaty, nikt mu nie zwrócił uwagi? :lol:
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 2
GOLD, Renata
magicmind

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 16:08

magicmind napisał(a):
Pumpy czy Pumy ? :lol: Jakby tacy księża byli w kościołach to chodziłbym tam co niedziele :lol:

Pumpy :D Ale Ty nie podlegasz, bo nie masz ich w czarnym kolorze :P
Obrazek
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Postprzez magicmind » 29 sty 2016, o 17:00

Kokos napisał(a):
magicmind napisał(a):

Pumpy :D Ale Ty nie podlegasz, bo nie masz ich w czarnym kolorze :P
Obrazek

Nie mam w ogóle taki, mam takie z lekko obniżonym kroczem :D

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
GOLD
magicmind

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozwój duchowy