Tarot

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Tarot

Postprzez GOLD » 29 sty 2016, o 15:19

Happy, a państwo islamskie?

To mogłeś mówić, że istnieje dla Ciebie jakiś Bóg jako inna istota niż Ty. Bo dla mnie to my jesteśmy Bogiem, nie ma nikogo wyżej. Skoro wszystko wychodzi od jednego Źródła, to wiadomym jest, że wszystko jest jego częścia. Czyli każdy jest Bogiem.

A pomidory? To oczywście, że jeśli zjem je, a potem dostanę wysypkę to jest to kwesita moich przekonań. Nie wierzę, że twierdzisz, że nie... :)

No i też jadłem ten arszenik z Kokoska. :)
:)

Za ten post autor GOLD otrzymał podziękowanie od
Kokos
GOLD

Podziękował : 471 razy
Otrzymał podziękowań: 113 razy

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 15:24

GOLD napisał(a):

:lol: No powariowaliśmy :D Ale Gold był bardziej odważny. Zjadł całą paczkę silniejszego - Arsenicum C 30 8-)
❤ ❤ ❤
Uwielbiam gdy mnóstwo pieniędzy jest w moim doświadczeniu!
Doświadczam wspaniałości życia!
Jestem wspaniałą istotą!
Idealny przepływ energii pieniędzy przez moje doświadczenie, to uwielbiam!
Energia bogactwa pulsuje w moim ciele!

Za ten post autor Kokos otrzymał podziękowanie od
GOLD
Kokos

Podziękował : 557 razy
Otrzymał podziękowań: 373 razy

Postprzez Renata » 29 sty 2016, o 15:28

Happy napisał(a):Wybaczcie, że odważę się na brutalną szczerość i to nic osobistego ale czytam to co Wy piszecie i uważam, że albo to ja zwariowałem albo Wy strasznie bredzicie :D Skoro wszystko jest neutralne i wszystko szkodzi nam bądź służy z naszego wyboru to zróbcie dla mnie eksperyment. Przyjmijcie truciznę tak by sprawiła że będziecie czuć się okazem zdrowia. Ile potrzebujecie czasu by zaprogramować sobie przekonanie, że trucizna dodaje Wam sił? :) Np. Arszenik.

Wszystko jest neutralne w sensie, że życie jest neutralne. Ono nabiera dopiero znaczenia, kiedy je przeżywamy. A przeżywamy je na różne sposoby. Uczymy się, że niektóre rzeczy nam szkodzą, inne zaś pomagają.
Nie trzeba brać narkotyków czy innych trucizn, by wiedzieć, że wywołają szkody w organiźmie. Inni ludzie są poniekąd naszymi najlepszymi nauczycielami, dając nam wskazówki do tego, czego unikać, by zdrowo i szczęśliwie żyć.
A lęki... niektóre z nich są jak najbardziej uzasadnione. W nch kryje się większa mądrość niż w ostentacyjnej odwadze. To są instynkty, wbudowane w naszą egzystencję. Nawet zwierzęta je mają, dlatego potrafią wyczuć, gdzie życie jest zagrożone, bez przekonań i bez poglądów :P
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
GOLD
Renata

Podziękował : 645 razy
Otrzymał podziękowań: 838 razy

Postprzez magicmind » 29 sty 2016, o 15:32

Równie dobrze pomidor może zabić kogoś kto jest poważnie na nie uczulony.
Z truciznami jest jak z prawami fizyki, to jest pewna forma tego świata i ciężko jest ją przełamać, co nie oznacza ,że jest to całkowicie niemożliwe.

Natomiast bardziej chodzi o to abyś nie doświadczał w życiu czegoś co reprezentuje taką energie bo co za różnica czy zażyjesz arszenik czy coś innego co przyniesie taki sam skutek?

Przyjęło się że na tej planecie, w tej formie do życia potrzebujemy tlenu,wody i pokarmu, nie latamy jak ptaki ale chodzimy po Ziemi. To są właśnie najmocniejsze utrzymujące nas w takim świecie przekonania.
Ostatnio edytowano 29 sty 2016, o 15:35 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowanie od
GOLD
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 15:35

magicmind napisał(a):Równie dobrze pomidor może zabić kogoś kto jest poważnie na nie uczulony.
Z truciznami jest jak z prawami fizyki, to jest pewna forma tego świata i ciężko jest ją przełamać, co nie oznacza ,że jest to całkowicie niemożliwe.

Natomiast bardziej chodzi o to abyś nie doświadczał w życiu czegoś co reprezentuje taką energie bo co za różnica czy zażyjesz arszenik czy coś innego co przyniesie taki sam skutek?

:lol: Wyobraziłam sobie wojujący pomidor niczym okrągły Żółw Ninja 8-) :D
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

GOLD
Kokos

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 15:37

Happy napisał(a): zróbcie dla mnie eksperyment. Przyjmijcie truciznę tak by sprawiła że będziecie czuć się okazem zdrowia. Ile potrzebujecie czasu by zaprogramować sobie przekonanie, że trucizna dodaje Wam sił? :) Np. Arszenik.

Teraz dopiero zajarzyłam :D Arszenik przygotowany homeopatycznie jest przecież właśnie lekarstwem na lęki :D ( i nie tylko ).
Ale nie dla każdego typu osobowości niestety pasuje. Dla Ciebie bardziej by zadziałał Fosfor :) :P
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

GOLD
Kokos

Postprzez Calcifer » 29 sty 2016, o 15:49

GOLD napisał(a):Happy, a państwo islamskie?

To mogłeś mówić, że istnieje dla Ciebie jakiś Bóg jako inna istota niż Ty. Bo dla mnie to my jesteśmy Bogiem, nie ma nikogo wyżej. Skoro wszystko wychodzi od jednego Źródła, to wiadomym jest, że wszystko jest jego częścia. Czyli każdy jest Bogiem.

A pomidory? To oczywście, że jeśli zjem je, a potem dostanę wysypkę to jest to kwesita moich przekonań. Nie wierzę, że twierdzisz, że nie... :)

Myślisz, że w Państwie Islamskim zabijają samych siebie? Wroga tak, ale nie swoją społeczność. W żadnej kulturze morderstwo dla samego morderstwa nie jest czymś co jest pochwalane.

GOLD nie powiedziałem, że istnieje inna istota niż ja. Nie chodzi mi o starca z brodą który ma tablice a na niej przykazania i jak ludzkość ich nie spełnia to ten starzec rzuca piorunami z nieba :D Uważam, że każdy z nas ma kontakt z tym co nazywasz "źródłem" poprzez miłość i to jest łącznik. Uważam, że to kim jesteśmy i to jaki mamy zestaw do doświadczania świata to nie jest przypadek. Ja przede wszystkim nie jestem wyznawcą PP ani New Age. Ja nie uważam, że jak mi amputują rękę to siłą woli jestem w stanie sprawić że mi odrośnie :D Może na tym tracę, nie wiem, nie wiem... :D

GOLD dla mnie są pewne skale absurdu i są pewne stwierdzenia, które urągają mojej inteligencji :D Jeśli sięgam po pomidora to znaczy, że lubię jego smak i lubię to jak na mnie wpływa. Jeśli wczoraj jadłem pomidora i mi smakował i wpływał na mnie dobrze a dzień później zjadam pomidora który mi znów smakuje ale dostaje po nim wysypki to to jest kwestia moich przekonań? :D Przecież to jest nie poważne. Gdybym miał negatywne przekonania na temat pomidora to bym po niego nawet nie sięgnął. Powiem tak... POMIDOR :) Tyle mam do powiedzenia.

Chodziło mi o śmiertelną dawkę arszeniku.

Swoją drogą to nic tylko pisać książki o PP i robić na tym hajs :D
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowanie od
GOLD
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 443 razy

Postprzez magicmind » 29 sty 2016, o 15:51

A do mojego poprzedniego postu dodam jeszcze ze forma też sie zmienia co można zaobserwować na zasadzie ewolucji, no ale cóż proces ten jest bardzo rozciągnięty w czasie.
Tak wiec to ze teraz sie nie żywimy arszenikiem nie wyklucza tego ze kiedyś mógłby być to nasz główny pokarm i źródło energii :D A w drodze ewolucji może wykształcimy coś co zmieni postrzeganą formę i np do życia nie będziemy potrzebować tlenu :D

GOLD dla mnie są pewne skale absurdu i są pewne stwierdzenia, które urągają mojej inteligencji :D Jeśli sięgam po pomidora to znaczy, że lubię jego smak i lubię to jak na mnie wpływa. Jeśli wczoraj jadłem pomidora i mi smakował i wpływał na mnie dobrze a dzień później zjadam pomidora który mi znów smakuje ale dostaje po nim wysypki to to jest kwestia moich przekonań? :D Przecież to jest nie poważne. Gdybym miał negatywne przekonania na temat pomidora to bym po niego nawet nie sięgnął. Powiem tak... POMIDOR :) Tyle mam do powiedzenia.

Ale skąd wiesz ze wysypka pojawiła się w wyniku przekonań na temat pomidora a nie jest odpowiedzią na jakies twoje inne wibracje?
Może wysypka miała dostarczyć ci pewnych emocji, lęku czy czegoś innego ;)

To tak jak z chorobami. To nie jest tak ze one sie pojawiają tylko dlatego bo ktoś boi się zachorować itp. one mogą być odpowiedzią na zupełnie inne wibracje.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 3
Calcifer, GOLD, Kokos
magicmind

Podziękował : 121 razy
Otrzymał podziękowań: 440 razy

Postprzez Kokos » 29 sty 2016, o 15:58

magicmind napisał(a):A do mojego poprzedniego postu dodam jeszcze ze forma też sie zmienia co można zaobserwować na zasadzie ewolucji, no ale cóż proces ten jest bardzo rozciągnięty w czasie.
Pewnie :)
Ale cóż to jest wobec Wieczności ? :) Te kilka milionów lat ? ;)

magicmind napisał(a):Tak wiec to ze teraz sie nie żywimy arszenikiem nie wyklucza tego ze kiedyś mógłby być to nasz główny pokarm i źródło energii :D A w drodze ewolucji nie wykształcimy czegoś co zmieni postrzeganą formę i np do życia nie będziemy potrzebować tlenu :D

Jak to się nie żywimy ? ;)

Arsenicum album lub krótko Arsenicum – nazwa dla arszeniku As2O3 stosowanego w homeopatii jako lek. Jest jednym z najlepiej poznanych preparatów homeopatycznych. W przypadku czystego, metalicznego arsenu, który nie został jeszcze dokładnie opisany, stosuje się dla odróżnienia nazwę Arsenicum metallicum.

Arsenicum album należy do preparatów homeopatycznych pochodzenia mineralnego. Minerał trójtlenku arsenu został odkryty już w czasach średniowiecznych. Jego nazwa pochodzi z języka greckiego od wyrazu arsenicos, czyli męski. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego alchemicy przypisali mu takie określenie. W celach leczniczych był stosowany od wieków, chociaż większości kojarzy się z trucizną (trutką na szczury).

Efekty działania Arsenicum album opisał dokładnie Hahnemann, jeszcze przed odkryciem homeopatii, korzystając z literatury dostępnej w owych czasach, także w języku arabskim i hebrajskim.

Wygląda więc, że wszystko zależy od spożytej ilości. Ale nawet kawy nie powinno się przedawkować, nie mówiąc o pestkach z jabłek. Jeśli ktoś wcina razem z gniazdami nasiennymi :P
❤ ❤ ❤
Jestem wspaniałą istotą!

GOLD
Kokos

Postprzez Calcifer » 29 sty 2016, o 16:00

No tak, nie można też wykluczyć że kiedyś będziemy różowymi słoniami :D Chyba opracuje taką teorię i zrobię na tym hajs. Napiszę książkę o tym, że cała nasza ewolucja zmierza do tego, że możemy wybrać zwierzę jakim chcemy być i że każdy z nas za sprawą swoich myśli, może sprawić jakim zwierzęciem będzie w chwili reinkarnacji i że najwyższą formą istnienia jest jednorożec ze skrzydłami ale to jak stać się jednorożcem ze skrzydłami... o tym w następnej książce :D Nie wydaje Wam się momentami, że my się poruszamy w jakiś oparach absurdu? Każdy tu ma teorie która jest tak naprawdę imaginacją piszącego. Nie ma w tym nic złego ale ta rozmowa nie dotyczy faktów a bajdurzeń. Bajdurzymy sobie co byśmy chcieli. Jeden czuje, że jest częścią źródła, drugi że jest Bogiem a trzeci, że jest jednorożcem a czwarty, że go leczą kulki a piąty że w kartach jest Szatan :D Dom wariatów :D Jeszcze baby z brodą brakuje i murzyna z 50 calowym... prętem :D
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k

Za ten post autor Calcifer otrzymał podziękowania - 4
GOLD, Kokos, magicmind, Renata
Calcifer

Podziękował : 223 razy
Otrzymał podziękowań: 443 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozwój duchowy