Tarot

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Tarot

Postprzez xlimonka » 17 lip 2014, o 07:08

Wierzycie w to, że są osoby, które potrafią wróżyć z kart tarota? Uważacie, że naprawdę można wyczytać za ich pomogą przyszłość? Czy to wszystko jest dla was wyłudzaniem pieniędzy bądź dobrą sztuczką manipulacyjną?

Ja osobiście uważam, że są ludzie którzy potrafią to robić. Same karty są tylko przekaźnikiem informacji. Karty ukazują to co mamy w podświadomości i to co może nas czekać jeśli będziemy robić tak, jak teraz. Cały czas kierujemy sami swoją rzeczywistość - zmieniając programy jak i swoje zachowanie.
xlimonka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Tarot

Postprzez Renata » 17 lip 2014, o 07:37

Przyznam, że nie za bardzo w to wierzę.
Może dlatego, że jako nastolatka odwiedziłam jedną wróżkę (?), i z perspektywy czasu stwierdzam, że kompletnie nie trafiła... :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 603 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Calcifer » 17 lip 2014, o 08:23

Dość długo zajmowałem się Tarotem (spokojnie, nie czuje się namaszczonym "wróżbitą" :D) i w wolnej chwili powiem Wam jak to jest według mnie :) A dodam, że byłem naprawdę dobrym i wziętym wróżbitą swego czasu :D
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 432 razy

Postprzez Renata » 17 lip 2014, o 08:53

Emil, może tobie skłonna byłabym uwierzyć :D
Powróżysz mi? :D
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 603 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Nova » 17 lip 2014, o 09:28

Emil mi coś tam ostatnio przepowiadał tu na forum ale stracił "kontakt" więc wciąż czekam :D
Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat. - M.Bułhakow
Nova

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Postprzez Clearance » 17 lip 2014, o 09:34

Nie wiem czy to działa, ale myślę że to jest podsuwanie sugestii klientowi, aby e nią uwierzył.
Przykładowo: Na Mundialu bramkarz holenderski Tim Krul mówił zawodnikom strzelającym karne że wie, w który róg strzelą. O dziwo 5 na 5 jego decyzji było trafnych i zawsze rzucał się w ten sam róg, co wybierał strzelający.
Myślę że chodzi tu o sugestie :P
Clearance

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 21 razy

Postprzez dariaanna » 17 lip 2014, o 09:36

Są takie osoby :). Dobra wróżka, czy tam wróż :D wiedzą, że przyszłość może ulec zmianie i to nie jest nic stałego :). Ale do tego też trzeba mieć dar, talent, nie każdy to posiada, a niestety coraz więcej osób się za to zabiera.
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Postprzez Calcifer » 17 lip 2014, o 09:38

Dobra, powiem Wam jak to jest z tym Tarotem. Chodzi o to, że jak jesteś prawdziwym czarodziejem to słyszysz głosy w głowię i Ci mówią... :D Nie no, świruje :D

Nie zajmuje się już wróżeniem, ale mógłbym napisać książkę "Zeznania byłego wróżbity" :D A przestałem dlatego, że odebrałem znak :D Siedziałem sobie w mieszkaniu i miałem taki okres w życiu, że nie wszystko się perfekcyjnie układało i właśnie czytałem sobie w internecie na temat Tarota itp i znalazłem cytat z ... Biblii, który akurat mówił, że Bóg z wróżbitów zrobi bałwanów itp. :D Dostawałem w tamtym okresie dużo znaków, które zdawały się to potwierdzać więc powiedziałem sobie, że kończę z tym i że zobaczymy jakie to przyniesie zmiany w moim życiu. Skończyłem i moje życie nabrało dużego blasku, wiele spraw mi się ułożyło, mimo że na wróżbach zarabiałem sporo to teraz zarabiam więcej i to bez wróżb i to stało się w bardzo szybkim czasie od kiedy porzuciłem w ogóle ezoterykę, więc wybaczcie ale już nie wróżę ale karty jeszcze mam :D

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez Calcifer » 17 lip 2014, o 09:43

dariaanna napisał(a):Są takie osoby :). Dobra wróżka, czy tam wróż :D wiedzą, że przyszłość może ulec zmianie i to nie jest nic stałego :). Ale do tego też trzeba mieć dar, talent, nie każdy to posiada, a niestety coraz więcej osób się za to zabiera.

Inteligencja emocjonalna i empatia oraz dużo zdrowego rozsądku - to wystarczy :) Wróżyłem przez dość długi czas bo z dwa lata i do dziś ludzie do mnie piszą i proszą mnie o wróżby (za pieniądze oczywiście). Sprzedawałem wróżby np. na allegro i wystawiłem 85 wróżb które były jednym pytaniem za 5 zł. Wystawiłem aukcje na dwa tygodnie a już po tygodniu aukcja się zakończyła z powodu wyczerpania wróżb, ale to była magia początkującego :)

Dostałem się też jako ekspert do najbardziej popularnego serwisu wróżbiarskiego online i tam też zarabiałem sobie fajne pieniążki całkiem. To zajęcie jest w porządku, ale trzeba mieć do tego stalowe nerwy, bo jednak ludzie Ci ufają, że to co powiesz się sprawdzi, czasem nawet swoje plany zmieniają na podstawie Twojej wróżby. Ale mi się nie zdarzyło by dostać negatywną opinię, zawsze trafiałem i to nie tylko z wróżbą ale np. z opisem przeszłości tej osoby (numerologia) czy też jej aktualnej sytuacji. Raz tylko wydawało mi się jedno a rozum mi podpowiadał drugie i posłuchałem się rozumu i kobieta mi powiedziała, że nie trafiłem ale potem wyprostowałem tą sytuacje i na koniec była zadowolona :D

Calcifer
Inicjator forum

Postprzez dariaanna » 17 lip 2014, o 09:49

Moim zdaniem nie wystarczą :). Tak, to większość osób mogłaby się tym zajmować :). Właśnie chciałam zapytać czy doradzałeś Maciejowi :lol:
dariaanna

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Następna strona

Powrót do Rozwój duchowy