Tarot

medytacja, ezoteryka, nauki wschodu

Re: Tarot

Postprzez Renata » 10 lis 2017, o 15:17

hansel napisał(a):
Renata napisał(a):Ksiądz Natanek chyba preferuje ascetyczny tryb życia :D
Dlaczego tak uważasz?

Nie wiem, czy przeczytałeś cały watek, ale spójrz na to:
viewtopic.php?p=11153#p11153

Patrząc na te liste można pomyśleć, że z polowy życia należałoby zrezygnować ;)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 638 razy
Otrzymał podziękowań: 819 razy

Postprzez dinka » 12 lut 2018, o 13:53

Bardzo cieszę się, że wątek o Tarocie już jest, bo chciałam coś od siebie dołożyć. A właściwie ostrzec, by trzymać się od tego z daleka. Wiem, że starsi użytkownicy o tym wiedzą, ale gdyby kogoś z młodszych brała pokosu, to wiać...
Ja dość dawno poprosiłam o taką wróżbę w pewnej bardzo ważnej sprawie. Nie wchodząc w szczegóły, a tak skrótowo to 1.karta twierdziła, że sytuacja w której się znalazłam tak musiała się potoczyć przez interwencję osoby trzeciej. 2. Stwierdziła, że decyzja którą podejmę w związku z powyższym przyniesie tylko chwilkową poprawę. A 3.karta stwierdziła, że w przyszłości poniosę porażkę nie tylko w związku z daną rzeczą, ale i na wielu innych płazczyznach swojego życia. Przez pewien czas czytałam tą wróżbę, rozmyślam o niej na okrągło jednak z czasem mi przeszło. Ale.. Otóż od jakiegoś roku faktycznie wszystko się sypie. Mam niby świadomość, że jestem kreatorem swojego życia, ale... Próbowałam afirmacji, że problemy się rozwiązują a każdy dzień jest lepszy od poprzedniego. Próbowałam wizualizacji jaka to jestem szczęśliwa, że kłopoty się rozwiązały. Próbowałam techniki 21 dni i paru innych. A za każdym razem jest to samo, gdy stosuję jakąś technikę to zamiast lekkości i radości czuję smutek i przygnębienie. Teraz myślę, że owa wróżba z trzeciej karty, tak mi się wryła w podświadomość, że stała się programem. Analizując przeszłe sytuacje widzę, jak wiele razy mogłam wybrać inne drogi a jednak zawsze dążyłam do autodestrukcji. Wiecie, zakodowałam sobie, że wszystko musi pójść źle no i tak postępowałam, aby się spełniło. samospełniająca się wróżba. A teraz jest problem jak wyjść na prostą. Będzie ciężko... Lepiej szukać drogi w sobie i poprzez siebie, niestety, człowiek uczy się na błędach, własnych...
Bądź głosem a nie tylko echem....
dinka

Podziękował : 32 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Postprzez soma » 12 lut 2018, o 16:37

dinka napisał(a):. Próbowałam wizualizacji jaka to jestem szczęśliwa, że kłopoty się rozwiązały. Próbowałam techniki 21 dni i paru innych. A za każdym razem jest to samo, gdy stosuję jakąś technikę to zamiast lekkości i radości czuję smutek i przygnębienie. Teraz myślę, że owa wróżba z trzeciej karty, tak mi się wryła w podświadomość, że stała się programem. Analizując przeszłe sytuacje widzę, jak wiele razy mogłam wybrać inne drogi a jednak zawsze dążyłam do autodestrukcji. Wiecie, zakodowałam sobie, że wszystko musi pójść źle no i tak postępowałam, aby się spełniło. samospełniająca się wróżba. A teraz jest problem jak wyjść na prostą. Będzie ciężko... Lepiej szukać drogi w sobie i poprzez siebie, niestety, człowiek uczy się na błędach, własnych...

Ta wrozba nie byla taka zla skoro cos zrozumialas ;)

Wrozby powinno sie traktowac jako wskazowke a nie wyrocznie. Jezeli jakis niezbyt dobry wariant rzeczywistosci stoi na naszej drodze, to mozna to potraktowac jako wskazowke, ze czemus trzeba sie przyjrzec w swoim zyciu, zmienic sposob myslenia, zeby to nie stalo sie rzeczywistoscia tutaj.

Za ten post autor soma otrzymał podziękowanie od
dinka
soma

Podziękował : 64 razy
Otrzymał podziękowań: 75 razy

Postprzez dinka » 12 lut 2018, o 17:59

Oj tak, w tym sensie masz zdecydowanie rację :)

Ale pozostaje jeszcze problem przestrojenia się na inną częstotliwość, by zmienić to co się nie podoba. W tej chwili jest trudno, myślę jednak, że dzięki temu forum i Waszym radom dam radę.
dinka

Postprzez Pozytywna » 12 lut 2018, o 18:23

Zostaw karty, wróżby i nie wracaj do tego, nie analizuj. Wiem z własnego doświadczenia, że do kart ciągnie(jak już się spróbowało) Było minęło, zostaw to za sobą. Czytaj forum, poczytaj o oporach.Pozdrawiam

Za ten post autor Pozytywna otrzymał podziękowanie od
dinka
Pozytywna

Podziękował : 49 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez Zorja » 12 lut 2018, o 21:16

O tak... mi kiedyś znajomy powróżył z ręki, że szczęśliwy związek to dla mnie dopiero po 40... ciągnęło się to za mną i ciągnęło, choć znam źródło to naprawdę się mocno zakorzeniło... teraz wiem, że nie można pozwalać kartom i innym wynalazkom determinować swojego życia. Ostatnie słowo powinno należeć do Ciebie:)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy

Za ten post autor Zorja otrzymał podziękowanie od
dinka
Zorja

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 58 razy

Postprzez cabochard » 13 lut 2018, o 08:42

Z tymi wróżbami tu tak mi się wydaje, że jak ktoś sobie wtrybi i uwierzy że tak ma być, to tak zagnie rzeczywistość, że właśnie to zdarzenie nastąpi.
:kotek :kotek :kotek

Za ten post autor cabochard otrzymał podziękowanie od
Zorja
cabochard

Podziękował : 44 razy

Postprzez dinka » 13 lut 2018, o 21:30

Tak, tak to raczej działa. Zresztą nie jest trudno sobie takie rzeczy wtrybić, gdy już od małego jesteśmy programowani, żeby szukać odpowiedzi na zewnątrz, bo "jesteśmy za mało doświadczeni by wiedzieć, czego chcemy i mama wie lepiej, bo babcia jest stara i mądrzejsza, itd...." No ale to dyskusja już na inny temat.
dinka

Poprzednia strona

Powrót do Rozwój duchowy