Dzień dobry wszystkim! :)

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Dzień dobry wszystkim! :)

Postprzez Infinity » 12 wrz 2019, o 13:29

Hej wszystkim! :)

Forum PP przeglądam już od baaaaaardzo dawna, jednak przez dłuższy czas wstrzymywałam się z rejestracją :)
Trafiłam tutaj przypadkiem szukając różnych technik PP z pomocą przeglądarki Internetowej.

Uwielbiam czytać Wasze posty, a zwłaszcza historie, w których opowiadacie co udało Wam się przyciągnąć. :magnes

A teraz się przedstawię :-) Obecnie jestem 24-letnią mamą pięcioletniej dziewczynki. Rozwódka, po siedmioletnim związku. Numerologiczna siódemka (z dnia i z drogi życia, a także zodiakalna Ryba. :hopsa

Przez większość swojego życia zawodowego byłam copywriterem, jednak od pewnego czasu od pisania mam przerwę i pracuję w biurze nieruchomości.
Od kilku lat prowadzę bloga o życiu, rozwoju osobistym i świadomym rodzicielstwie. Niestety od pisania w tej formie również od pewnego czasu mam przerwę. Obecnie mam mały przestój w życiu, wiele planów i marzeń odłożyłam na bok, a moim głównym celem jest teraz odzyskanie spokoju i stabilizacji w codziennym życiu :sun

Jeśli chodzi o prawo przyciągania to baaardzo często udaje mi się przyciągnąć (czasem aż jestem tym zdumiona! :)) konkretnych ludzi, wydarzenia, rzeczy materialne. W ciągu kilku ostatnich lat z pewnością było ich co najmniej kilkadziesiąt. Konkretnych technik nie stosuję, po prostu mam przekonanie, że wszechświat w odpowiednim momencie życia da mi to, czego chcę. Wierzę, że nic nie dzieje się bez powodu i wszystko jest po coś. Do tego dochodzi moje szczerze optymistyczne podejście do życia, ludzi i otaczającego mnie świata. Zawsze doszukuję się pozytywów nawet w pozornie najbardziej trudnych sytuacjach. Myślę, że zarówno to, jak i wiele innych moich cech składa się na to, że jestem 'prawoprzyciągająca' :banan

Rozwój osobisty jest dla mnie ważny, nieustannie nad sobą pracuję, uwielbiam czytać książki (głównie te rozwojowe i psychologiczne), interesuję się ezoteryką (astrologia, numerologia, wróżenie, etc.), rozwojem duchowym, świadomym rodzicielstwem, zagadnieniami związanymi z PP, podświadomością i o podobnym wydźwięku tematami :kotek

To tyle o mnie :) Cieszę się, że powstało to forum i jest mi niezmiernie miło, że mogę tutaj z Wami być :-)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników i życzę Wam wszystkim miłego dnia oraz wszystkiego, czego tylko sobie zażyczycie! :wnastroju

- Syntia :twohearts
Nic nie dzieje się bez powodu :twohearts
Infinity

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Dzień dobry wszystkim! :)

Postprzez Born1975 » 12 wrz 2019, o 13:43

Witamy na forum :)

Infinity napisał(a):Przez większość swojego życia zawodowego byłam copywriterem

Dobrze wiedzieć, jeśli będę potrzebował napisać ofertę, to już wiem do kogo się zgłosić :D
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Re: Dzień dobry wszystkim! :)

Postprzez Infinity » 12 wrz 2019, o 15:01

Born1975 napisał(a):Witamy na forum :)

Dziękuję za przywitanie ;-)
Born1975 napisał(a):Dobrze wiedzieć, jeśli będę potrzebował napisać ofertę, to już wiem do kogo się zgłosić :D

Haha :D hmm.. co prawda teksty ofertowe nie są tym, w czym się specjalizuję, ale jeśli mimo tego będziesz chciał to wpisując w przeglądarkę moje - podane wyżej - imię, z pewnością prędzej czy później znajdziesz mojego bloga, ofertę czy profil na LinkedInie :D
Zaznaczam jednak, że żadnej reklamy robić tutaj nie chcę :D 8-) :kwiatek
Nic nie dzieje się bez powodu :twohearts

Za ten post autor Infinity otrzymał podziękowanie od
Born1975
Infinity

Podziękował : 7 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Powrót do Powitania