Witajcie

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Witajcie

Postprzez Dominik » 1 cze 2019, o 16:15

Z ideą prawa przyciągania spotkałem się po raz pierwszy kilka lat temu. Nie praktykowałem zbytnio technik z nim związanych. Starałem się jednak zwracać uwagę na to, w jaki sposób myślę i na czym koncentruję się w trakcie procesów myślowych. Liczę, że dowiem się tutaj czegoś ciekawego, a także będę miał okazję podjąć ciekawe dyskusje związane z rozwojem osobistym.

Pozdrawiam,
Dominik
Dominik

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Witajcie

Postprzez Born1975 » 1 cze 2019, o 16:36

Witaj Dominiku :D
Poniżej zestaw tematów od których powinna zacząć każda nowa osoba na forum.

viewtopic.php?f=3&t=915

viewtopic.php?f=3&t=613

viewtopic.php?f=3&t=641

viewtopic.php?f=3&t=567

viewtopic.php?f=3&t=733

viewtopic.php?f=5&t=422
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Re: Witajcie

Postprzez gumisiek » 24 sie 2019, o 22:46

Witam to moj pierwszy post wiec po pierwsze chcialbym sie przywitac. Zauwazylem ze wiekszosc urzytkownikow forum to kobiety wiec chcialbym wszystkie I kazda Z osobna pozdrowic I podziekowac za moc energii Jaka plynie Z Waszych komentarzy.o prawie przyciagania dowiedzialem sie jak zoatawila mnie dziewczyna a pozniej trafilem na to forum I troche poczytalem.w Sumie nie Pisze W Jakims konktetnym celu no moze chcialbym sie podzielic tym ze niedlugo Wracam do kraju I cos czuje W kosciach ze cos W zwiazku Z Nią sie wydarzy. Jak cos to Napisze I jeszcze raz dzieki za moc energii to serio buduje. Pozdro
gumisiek

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Powitania