Cześć, tu Ola!

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć, tu Ola!

Postprzez Lusia07 » 20 wrz 2018, o 14:04

Hej,

Postanowiłam dołączyć do Was, bo od dawna tu zaglądam, ale jako gość. Tematyką związaną z prawem przyciągania zainteresowałam się już kilka lat temu. Odkryłam to także na sobie. Gdy byłam małą dziewczynką, to nie przyjmowałam do wiadomości, że coś może mi nie wyjść, gdy bardzo tego chcę. Byłam tak przekonana, że osiągnę cel, że zawsze go osiągałam. Później jednak coś się zmieniło. Pogubiłam się w życiu. Wraz z dojrzewaniem traciłam wiarę, energię, chęci i siłę. Goniłam za życiowym sukcesem i udawałam, że wszystko jest w porządku, ale nie było. Uśmiechałam się, a w sercu czułam smutek. Tłumaczyłam sobie, że tak wygląda życie, dorosłość i że wszystko jest w porządku. Miewałam też lepsze chwile, ale później znów gorsze i tak cały czas. Postanowiłam znów wrócić do tych podstaw, czyli "Potęga podświadomości", "Sekret", "Siła" itp. Sięgałam coraz to po nowe książki. Powoli zaczynałam rozumieć swoje emocje, lęki i niepowodzenia. W maju poszłam na pierwszy stopień warsztatów z Dwupunktu. Kilka dni temu ukończyłam część drugą. Jestem zachwycona i bardzo podekscytowana. Jakiś miesiąc temu zauważyłam sporo zmian w swoim życiu. Stałam się spokojniejsza i mam więcej zaufania do Wszechświata. Patrzę na życie inaczej niż kiedyś. Jestem pełna podziwu tego piękna, które tak subtelnie przede mną odkrywa. Uśmiecham się do tego, ale inaczej niż kiedyś. Dzisiaj jest to już szczery uśmiech. :) Zakochuję się w życiu. Zaczynam doceniać, akceptować, kochać.

Aktualnie skończyłam studia licencjackie z finansów i rachunkowości w Warszawie. Miałam dłuższe wakacje, które bardzo były mi potrzebne. Właśnie podczas nich układałam własne myśli. Teraz trochę się waham. Nie wiem co dalej. Myślę nad kontynuacją tego samego kierunku na magisterce, jednak nie do końca chciałabym zajmować się tym w życiu. Szukam. Ciągle szukam nowych perspektyw. Ciekawa jestem co przysienie mi życie. Ufam, że będzie cudownie. Już się nie mogę doczekać. :) Na tym forum jest sporo wątków, które bardzo mi się podobają. Chętnie dołączę do dyskusji. Cieszę się, że jest takie miejsce. <33
Lusia07

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Cześć, tu Ola!

Postprzez SnowWhite » 20 wrz 2018, o 15:24

Witamy w naszych skromnych progach :D

Za ten post autor SnowWhite otrzymał podziękowanie od
Lusia07
SnowWhite

Podziękował : 139 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy

Postprzez mrO » 20 wrz 2018, o 20:24

Lusia07
Moja bardzo dobra znajoma ma na imię Ola, a żeby było śmieszniej wszędzie używała niku "Lusia" :shock: Więc jak zobaczyłem zarówno Twoje imię jak i nik to byłem pewny że jesteś Nią, jednak studia przekreśliły wszelkie domysły :D
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Lusia07
mrO

Podziękował : 97 razy
Otrzymał podziękowań: 300 razy

Postprzez Lusia07 » 20 wrz 2018, o 22:03

mrO
haha, zbieg okoliczności:)
Na mnie zdrobniale mówią tak znajomi. Miło poznać!
Lusia07

Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez Born1975 » 20 wrz 2018, o 23:24

Witamy :D
Knight of light coming!

Za ten post autor Born1975 otrzymał podziękowanie od
Lusia07
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Postprzez Kmicic » 5 paź 2018, o 22:14

Cześć :)
Czerp ze źródełka wiedzy ile dusza zapragnie :)
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''

Za ten post autor Kmicic otrzymał podziękowanie od
Lusia07
Kmicic

Podziękował : 45 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Powrót do Powitania