Cześć:)

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć:)

Postprzez niweleta » 11 wrz 2018, o 13:01

Cześć :)

Podczytuję Was od dłuższego czasu jako gość, ale dziś postanowiłam się przywitać i "wyjść z ukrycia".

Kiedyś myślałam, że życie składa się z serii dziwnych przypadków, a los uparł się na mnie - raz coś dał, raz coś zabrał i nie bardzo rozumiałam o co w tym wszystkim chodzi. Nie ogarniałam życia totalnie, a moje myśli przypominały colę, do której wrzucono mentosa. Aż dotarłam do zakrętu, gdzie podziało się parę dziwnych sytuacji, abym się w końcu wzięła za siebie.

I wzięłam... Dokładnie rok temu trafiłam na sławną książkę "Sekret", potem "Potęgę podświadomości" i wtedy się zaczęło. Próbowałam, ale nijak nie umiałam tego zastosować. No to szukałam dalej i dalej... aż w końcu w miejskiej bibliotece zaczęli myśleć, że piszę doktorat z fizyki kwantowej i przyznali mi tytuł czytelnika roku. I oto jestem tutaj. Niby dużo wiem, niby dużo mi wychodzi, ale chyba jeszcze więcej nie wiem i jeszcze więcej mi nie idzie :P

Ale co dla mnie najważniejsze - życie przestało być dla mnie zagadką, a wszystkie sytuacje jakie mnie spotkały połączyły się w logiczną całość.

Jestem tutaj, bo korzystam z Waszej wiedzy, doświadczeń i książek, które polecacie, a teraz poczułam potrzebę poudzielania się trochę w niektórych dyskusjach.

Jestem chyba na kolejnym "zakręcie" mojego rozwoju, trochę się ostatnio zaczęłam "gubić" i dlatego nie chcę Was już tylko podczytywać, ale też porozmawiać :)
niweleta

Podziękował : 9 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy

Re: Cześć:)

Postprzez Born1975 » 11 wrz 2018, o 16:07

Witamy :D
Knight of light coming!
Born1975

Podziękował : 837 razy
Otrzymał podziękowań: 590 razy

Powrót do Powitania