no i jestem

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

no i jestem

Postprzez Aurora » 17 lut 2018, o 13:01

cześć wszystkim, w końcu się zalogowałam! od jakiegoś czasu obserwuję forum, a w zasadzie bardzo namiętnie przeglądałam jeden wątek zbiorczy- na temat relacji. zaraz tam wskoczę, aby opisać moją sytuację, już nie mogę się doczekać, co na to wszystko mi powiecie...
Zaczęłam od sekretu filmu, poprzez książkę, fanpejdze, artykuły, wypowiedzi i oczywiście testowanie. często myślę o czymś, o czym ktoś zaraz powie (albo potem jakoś dowiem się, domyślę, że było połączenie- na przykład przedwczoraj przypomnieli mi się byli szefowie, którzy zawsze oglądali igrzyska, które w zasadzie jakiś czas już trwają, a dopiero o nich pomyślałam- wiem, ze mnie wspominali, bo wczoraj przyszły listy z pitami- od nich jeszcze nie! więc musieli albo je robić, albo już wysyłać. a pomógł mi na to wpaść moj brat, któremu wysłałam zdjęcie zdjęcia jego pobytu w górach z czasów gimnazjum, a on o tym swojej kobiecie akurat opowiadał...: )) także myślę,że w jakiś już sposób potrafię panować nad energią. jakiś- bo często spadam ze skali (nie wiem czemu, pracuję nad tym.)
super, że was znalazłam. pozdrawiam: B)
Aurora

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: no i jestem

Postprzez Scarlett » 17 lut 2018, o 15:43

Witaj Auroro ;)
Cieszę się, że wpadłaś, zwłaszcza, jeśli Twoja wiedza o PP oparta jest o serię The Secret, która z PP ma tyle wspólnego co soja w lodach w pudełku. Czy nie mniej, nie więcej - gdzieś tam może być i należy mieć to na uwadze. Ale od tego jakie jest prawdziwe PP to tej serii dość... daleko?
Zawsze jest mi niezmiernie przykro, że ktoś tyle czasu poświęca na najbardziej płytki wątek na forum, mając do wyboru wszystko to, co naprawdę pomoże mu zrozumieć czym jest PP i zacząć je wcielać w życie (a już na pewno bardziej niż Sekret).
Mam nadzieję, że to miejsce pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Czego Ci z całego serca życzę :)

Przy okazji podsyłam te wątki, do OBOWIĄZKOWEGO przeczytania - wtedy dyskusje tutaj z nami będą miały sens.

WĄTKI OBOWIĄZKOWE DO PRZECZYTANIA:
:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: Pokochaj Siebie!!!: viewtopic.php?f=3&t=567
:arrow: Mity na temat PP: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata: viewtopic.php?f=5&t=422

Przesłuchaj w wolnej chwili moich nagrań:
:arrow: viewtopic.php?f=3&t=733

Trochę tam gadałam o tym, co nazywasz "odpuszczeniem". O odkreowywaniu też nieco mówiłam.
Wspomniałaś też o dwupunkcie. Zawsze mnie dopada trwoga, kiedy ktoś akurat w motywatorni o tym wspomina więc zajrzyj tutaj: :arrow: viewtopic.php?f=21&t=251 i zapoznaj się z pierwszym postem.
Dodam jeszcze, że wiele pierwszych postów jest zedytowanych tak, by większość ważnych rzeczy była zaraz od początku. Wiemy, że przejście przez cały wątek nie jest takie proste.

Powodzenia ;)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Aurora
Scarlett

Podziękował : 459 razy
Otrzymał podziękowań: 1677 razy

Re: no i jestem

Postprzez Aurora » 17 lut 2018, o 18:45

Dzięki, zabieram się za czytanie. : )
Aurora

Podziękował : 43 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz