Strona 1 z 1

Hi and Merlin from Merlinworld

PostNapisane: 30 sty 2018, o 10:23
przez Merlin
Hi,

Sorry I don't speak Polish but I noticed regarding my Law of Attraction Forum stats that I had some traffic coming from many websites from Russia and Poland and discovered to my surprise that you have a LOA Forum where some of you have been posting some of my research to this forum.

Just wanted to say Hi and let you know that if I can be of service and answer some of your questions, just let me know.

I am using the "translate" function that you have on Google Chrome browser to translate this forum so I guess you can do the same for my text. In fact, English is not even my native language (I'm French) but I use English because that's how the world can find a middle ground to understand each other.

Thank you

Richard aka Merlin

Re: Hi and Merlin from Merlinworld

PostNapisane: 30 sty 2018, o 11:04
przez Born1975
Witamy na naszym forum :D

Przeniosłem Twój temat do działu gdzie można się przywitać.

Re: Hi and Merlin from Merlinworld

PostNapisane: 30 sty 2018, o 11:35
przez Scarlett
Nice to see you :kwiatek

Damian, teraz będziesz pisał do naszego gościa po polsku? On nas nie zrozumie ;)

Kochani, żeby była jasność - napisałam do Merlina (bardzo miły człowiek!) i napisałam, że nie każdy zna tu angielski, a ponieważ to polskie forum, nie możemy zacząć pisać nagle po angielsku z szacunku do innych użytkowników. To może wprowadzić chaos. Problemem będzie też obarczanie innych, znających angielski, użytowników aby zaczęli tłumaczyć nasze wiadomości i robili "podaj dalej". W związku z tym, niech Ci którzy znają angielski, pisząc po angielsku, a na dole piszą to samo po polsku - dla innych i z szacunku do innych. Merlin napisał mi, że nie zna polskiego i sam używał translatora. Niestety musicie robić to samo. A żeby translator w miarę poprawnie zrobił tłumaczenie "Kali jeść, Kali pić", musicie poprawnie pisać po polsku :P I czasem potrafi przetłumaczyć bardzo śmiesznie.
Napisałam tez, że bardzo mi miło, że odwiedził naszą stronę, że sama interesuję się programowaniem i mam zamiar przetestować NAP. Pogratulowałam też świetnej roboty.
Zaprasza Was też do odwiedzenia jego forum w razie jakichkolwiek innych informacji związanymi z NAP :)

Re: Hi and Merlin from Merlinworld

PostNapisane: 30 sty 2018, o 11:45
przez Merlin
Scarlett napisał(a):Nice to see you :kwiatek

Damian, teraz będziesz pisał do naszego gościa po polsku? On nas nie zrozumie ;)


Well of course I will understand you. By using Google Chrome Translate option that you have if you have this browser and do a right click of the mouse, you will see a menu that says "Translate to Polish" and my English words will magically be changed into Polish.

Try that, it takes 1 second.

Have a nice day. ;)

Merlin

Re: Hi and Merlin from Merlinworld

PostNapisane: 30 sty 2018, o 12:22
przez Scarlett
Jakby niektórzy nauczyli się jeszcze korzystać z wyszukiwarki na forum to byłabym już w pełni szczęśliwa :lol:

PS Z ciekawości wrzuciłam sobie nasze forum do translatora żeby zobaczyć jak wujek Google nas przetłumaczył. Przednia rozrywka :lol: