Hi and Merlin from Merlinworld

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Hi and Merlin from Merlinworld

Postprzez Merlin » 30 sty 2018, o 10:23

Hi,

Sorry I don't speak Polish but I noticed regarding my Law of Attraction Forum stats that I had some traffic coming from many websites from Russia and Poland and discovered to my surprise that you have a LOA Forum where some of you have been posting some of my research to this forum.

Just wanted to say Hi and let you know that if I can be of service and answer some of your questions, just let me know.

I am using the "translate" function that you have on Google Chrome browser to translate this forum so I guess you can do the same for my text. In fact, English is not even my native language (I'm French) but I use English because that's how the world can find a middle ground to understand each other.

Thank you

Richard aka Merlin
Merlin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Hi and Merlin from Merlinworld

Postprzez Born1975 » 30 sty 2018, o 11:04

Witamy na naszym forum :D

Przeniosłem Twój temat do działu gdzie można się przywitać.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 827 razy
Otrzymał podziękowań: 565 razy

Postprzez Scarlett » 30 sty 2018, o 11:35

Nice to see you :kwiatek

Damian, teraz będziesz pisał do naszego gościa po polsku? On nas nie zrozumie ;)

Kochani, żeby była jasność - napisałam do Merlina (bardzo miły człowiek!) i napisałam, że nie każdy zna tu angielski, a ponieważ to polskie forum, nie możemy zacząć pisać nagle po angielsku z szacunku do innych użytkowników. To może wprowadzić chaos. Problemem będzie też obarczanie innych, znających angielski, użytowników aby zaczęli tłumaczyć nasze wiadomości i robili "podaj dalej". W związku z tym, niech Ci którzy znają angielski, pisząc po angielsku, a na dole piszą to samo po polsku - dla innych i z szacunku do innych. Merlin napisał mi, że nie zna polskiego i sam używał translatora. Niestety musicie robić to samo. A żeby translator w miarę poprawnie zrobił tłumaczenie "Kali jeść, Kali pić", musicie poprawnie pisać po polsku :P I czasem potrafi przetłumaczyć bardzo śmiesznie.
Napisałam tez, że bardzo mi miło, że odwiedził naszą stronę, że sama interesuję się programowaniem i mam zamiar przetestować NAP. Pogratulowałam też świetnej roboty.
Zaprasza Was też do odwiedzenia jego forum w razie jakichkolwiek innych informacji związanymi z NAP :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Postprzez Merlin » 30 sty 2018, o 11:45

Scarlett napisał(a):Nice to see you :kwiatek

Damian, teraz będziesz pisał do naszego gościa po polsku? On nas nie zrozumie ;)

Well of course I will understand you. By using Google Chrome Translate option that you have if you have this browser and do a right click of the mouse, you will see a menu that says "Translate to Polish" and my English words will magically be changed into Polish.

Try that, it takes 1 second.

Have a nice day. ;)

Merlin

Za ten post autor Merlin otrzymał podziękowanie od
Born1975
Merlin

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Postprzez Scarlett » 30 sty 2018, o 12:22

Jakby niektórzy nauczyli się jeszcze korzystać z wyszukiwarki na forum to byłabym już w pełni szczęśliwa :lol:

PS Z ciekawości wrzuciłam sobie nasze forum do translatora żeby zobaczyć jak wujek Google nas przetłumaczył. Przednia rozrywka :lol:
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 443 razy
Otrzymał podziękowań: 1554 razy

Powrót do Powitania