Strona 1 z 1

Dzień dobry

PostNapisane: 29 lis 2017, o 13:21
przez Zorja
Skoro to dział powitań, to chciałam wszystkim powiedzieć dzień dobry i tydzień dobry, i miesiąc dobry, i rok dobry, i wszystko dobre!
By się krótko przedstawić:
Mam 31 lat, wyglądam na 25, czuję się na 20, a zachowuję na 15:P No dobra, ostatnie to żart.
Działanie PP odczuwam od dość dawna, ale lubiłam to dotychczas nazywać swoją Szczęśliwą Gwiazdą, bo z natury jestem pogodna, spokojna i niezależna w myśleniu, to przyciągałam zazwyczaj rzeczy dobre. Dopiero z perspektywy czasu zaczęłam dostrzegać, że moja dobra passa oraz to, że moje trudności same się rozwiązują oraz to, że jestem w cudownym miejscu, w którym jestem i robię to co robię (wbrew wszelkim społecznym, psychologicznym i materialnym czynnikom, które by wskazywały, że nie mam prawa tego osiągnąć) nie są dziełem przypadku a moich własnych, pełnych pewności i zaufania do Dobrego Świata myśli. Teraz chciałabym zająć się tym bardziej świadomie. Moja droga zaczęła się 3 lata temu. Pierwszy rok był rokiem "buntu" wobec tego, żeby ktoś mi urządzał życie i świat, zeszły rok uczył mnie odpuszczania i zaufania oraz Tkania Wątków (nazywam tak tworzenie możliwości by rzeczy się działy), ten rok jest rokiem Kreowania i świadomego tworzenia pragnień. Dziękuję Wam za te liczne opowieści, które bardzo ułatwiają mi zrozumienie tego Świata, postaram się także wnieść coś ciekawego i budującego do tego Miejsca.
Z rzeczy które lubię: Podróżowanie (I podróżuję dużo, choć nie zawsze daleko), jazda konna (od 6 lat mam swoje wymarzone konie, w liczbie przekraczającej jakąkolwiek logiczną możliwość:P, podróżuję od 4 lat konno po różnych zakątkach świata), Taniec (Dance first, think later - to jedna z moich maksym, zawsze działa) Czytanie (Bo zawsze trafiają do mnie odpowiednie książki, co ciekawe, nie jestem w stanie sobie przypomnieć jak trafiła do mnie pierwsza książka o PP) Światło (Uwielbiam dom pełen światła świec, zachody i wschody słońca, gwiazdy i księżyc) Ciszę. I uwielbiam śmiać się kiedy widzę, jak moje życzenia się urzeczywistniają (i śmieję się wtedy niepohamowanie bez względu na miejsce:P)
To chyba tyle, Dużo Spokoju i Miłości dla Was wszystkich
Zorja

Re: Dzień dobry

PostNapisane: 29 lis 2017, o 16:15
przez Renata
Witaj Zorja :sun
Ciekawe przywitanie :)

Re: Dzień dobry

PostNapisane: 30 lis 2017, o 01:34
przez osa
Ciekawa osoba się nam tutaj pojawia :) Witaj

Re: Dzień dobry

PostNapisane: 30 lis 2017, o 21:46
przez Born1975
Witamy :D

Bardzo mi się podoba to co napisałaś.

Re: Dzień dobry

PostNapisane: 5 gru 2017, o 19:16
przez Kmicic
Cześć :)
Zaprawdę ciekawa autoprezentacja naprawdę bardzo fajnie się czytało, korzystaj z tego co tu mamy i jak mówiłaś daj Nam coś od siebie :)