Strona 1 z 1

Cześć :)

PostNapisane: 16 lis 2017, o 13:50
przez dinka
Cześć wszystkim :)

Od miesięcy śledzę Wasze forum i właściwie za każdym razem, gdy łapał mnie dołek to tu zaglądam, bo stąd promieniuje taka fajna energia i radość życia :) . Aczkolwiek, gdzieś tam w środku mnie , ciągle słyszałam głos " przestań się tego słuchać, to bajki, jak myśli i uczucia mogą kształtować życie. Praca, praca i jeszcze raz praca oraz umniejszanie swojej wartości to jest realne, to świadczy o człowieku. A bajkami żyje się w przedszkolu". Więc na czytaniu postów się kończyło i dalej szło się wzdychać nad brakami w życiu ;) wreszcie zmęczona sama sobą, stwierdziłam " chcę żyć , tak jak chcę i to od teraz" :D właśnie teraz jest to teraz, choć może to zdanie nie brzmi zbyt gramatycznie i ładnie, ale to nic - wiecie o co chodzi ;)

Tak więc dołączam w Wasze progi, pragnąc skorzystać z Waszej wiedzy w swoim życiu i mam nadzieję, że kiedyś i ja się Wam na cos przydam :)

Pozwólcie więc, że krótko napiszę o sobie. Mam 30 wiosen za sobą, więc stara baba ze mnie :D Prawem przyciągania interesuję się od niedawna, wcześniej interesowała mnie psychologia. Lubię czytać, zwłaszcza książki historyczne i obyczajowe. Chociaż mam niezgrabne ręce uwielbiam rysować, składać kawałki papieru w różne formy ( nie mylić z orgiami, by nie obrażać tej sztuki :D, bardziej to przypomina quiling). No to chyba na tyle :)

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie :)

Re: Cześć :)

PostNapisane: 16 lis 2017, o 13:53
przez MagdaLooney
Witaj w naszych progach :)

Re: Cześć :)

PostNapisane: 16 lis 2017, o 14:44
przez Renata
Witaj :sun

Re: Cześć :)

PostNapisane: 16 lis 2017, o 15:12
przez soma
Witaj dinka i gratuluje slyszenia mysli i przestanie im ulegac. :brawo

Re: Cześć :)

PostNapisane: 16 lis 2017, o 23:33
przez Born1975
Witamy :)