Cześć :)

jeśli masz ochotę to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć :)

Postprzez dinka » 16 lis 2017, o 13:50

Cześć wszystkim :)

Od miesięcy śledzę Wasze forum i właściwie za każdym razem, gdy łapał mnie dołek to tu zaglądam, bo stąd promieniuje taka fajna energia i radość życia :) . Aczkolwiek, gdzieś tam w środku mnie , ciągle słyszałam głos " przestań się tego słuchać, to bajki, jak myśli i uczucia mogą kształtować życie. Praca, praca i jeszcze raz praca oraz umniejszanie swojej wartości to jest realne, to świadczy o człowieku. A bajkami żyje się w przedszkolu". Więc na czytaniu postów się kończyło i dalej szło się wzdychać nad brakami w życiu ;) wreszcie zmęczona sama sobą, stwierdziłam " chcę żyć , tak jak chcę i to od teraz" :D właśnie teraz jest to teraz, choć może to zdanie nie brzmi zbyt gramatycznie i ładnie, ale to nic - wiecie o co chodzi ;)

Tak więc dołączam w Wasze progi, pragnąc skorzystać z Waszej wiedzy w swoim życiu i mam nadzieję, że kiedyś i ja się Wam na cos przydam :)

Pozwólcie więc, że krótko napiszę o sobie. Mam 30 wiosen za sobą, więc stara baba ze mnie :D Prawem przyciągania interesuję się od niedawna, wcześniej interesowała mnie psychologia. Lubię czytać, zwłaszcza książki historyczne i obyczajowe. Chociaż mam niezgrabne ręce uwielbiam rysować, składać kawałki papieru w różne formy ( nie mylić z orgiami, by nie obrażać tej sztuki :D, bardziej to przypomina quiling). No to chyba na tyle :)

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie :)
dinka

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Cześć :)

Postprzez MagdaLooney » 16 lis 2017, o 13:53

Witaj w naszych progach :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Renata » 16 lis 2017, o 14:44

Witaj :sun
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 608 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Postprzez soma » 16 lis 2017, o 15:12

Witaj dinka i gratuluje slyszenia mysli i przestanie im ulegac. :brawo
Ogloszenie: zamienie dobre checi na ochote.
soma

Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Postprzez Born1975 » 16 lis 2017, o 23:33

Witamy :)
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Powrót do Powitania