Cześć :)

jeśli masz ochotę to zagadaj tu po raz pierwszy

Postprzez Kushina » 1 lis 2017, o 21:55

Cześć Wszystkim :)

Moja przygoda z PP zaczęła się kilkanaście lat temu, gdy przeczytałam książkę Potęga Podświadomości Josepha Murphy'ego <3 Z perspektywy czasu widzę, że od tamtego momentu moje życie zaczęło się zmieniać na lepsze i generalnie wszystko, co sobie zamarzyłam to dostawałam, pomimo tego, że nie zgłębiałam tematu i nie stosowałam żadnych zaawansowanych technik oprócz wizualizacji. Kiedyś nawet jedna osoba z rodziny powiedziała "Tobie to się wszystko udaje". No może nie do końca, ale to na czym mi naprawdę zależy faktycznie dostaję :) Mam taką metodę, że zawsze tuż przed zaśnięciem wizualizuję sobie to, co chcę zdobyć/osiągnąć. Mam wrażenie, że wtedy umysł jest bardziej otwarty.

W tym roku przydarzyła się jednak sytuacja, która powaliła mnie na kolana (w sensie negatywnym). Nie będę wdawać się w szczegóły, ale chodzi o to, że wymyśliłam sobie, że czegoś pragnę, wydawało się to dla mnie najlepsze no i faktycznie to zdobyłam. Tymczasem okazało się, że los/siła wyższa/wszechświat przygotował dla mnie coś zupełnie innego, co było na wyciągnięcie mojej ręki i jakby skrojone specjalnie dla mnie, a ja to odrzuciłam :( Gdy to do mnie dotarło, było już za późno i nie dało się już tej sytuacji odwrócić. To była naprawdę duża sprawa, o wiele większa niż np. zmiana pracy. To skłoniło mnie do przemyśleń dlaczego tak się stało itp.

Trochę przypadkiem kupiłam książkę "Siła Sekretu" Andrzeja Batko. To taki "Sekret" dla Polaków, opisujący dodatkowe techniki wspierające przyciąganie. Dopiero potem obejrzałam "Sekret", o którym już wcześniej wiedziałam, że istnieje, ale jakoś nigdy wcześniej nie chciało mi się go oglądać :P Wpadłam w jakąś euforię, że skoro udało mi się przyciągnąć tamtą doskonałą dla mnie rzecz (którą potem odrzuciłam) to tym bardziej świadomie mogę przyciągnąć sobie coś jeszcze lepszego i w pewnym sensie naprawić swój błąd.

Następnie kupiłam "Zero Ograniczeń" Joe Vitale i ta książka znowu mi namieszała w głowie. Dotyczy ona techniki Ho'oponopono i wg. niej w ogóle nie powinniśmy tworzyć własnych intencji, które są zanieczyszczone naszymi przekonaniami i programami, tylko czekać na inspirację ze strony Wyższej Inteligencji, która wie, co dla nas najlepsze. W sumie to by miało sens, bo gdybym nie przywoływała na siłę tego, co okazało się błędem, to może wszystko potoczyłoby się inaczej. A może tak miało się stać, by otworzyły mi się oczy, kto wie :) W każdym razie stosuję technikę Ho'Oponopono, by pogodzić się z tą przykrą sytuacją i żeby uzdrowić relację z bliskimi i już widzę pierwsze pozytywne efekty.

Na forum weszłam, żeby wszystko sobie poukładać. Zainteresował mnie dwupunkt i będę na pewno bardziej zgłębiać ten temat. To by było na tyle, do zobaczenia na forum :D
Kushina

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Cześć :)

Postprzez Scarlett » 1 lis 2017, o 22:09

Witam serdecznie, baw się dobrze :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Born1975 » 1 lis 2017, o 22:11

Witamy :D
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 811 razy
Otrzymał podziękowań: 512 razy

Postprzez mrO » 2 lis 2017, o 08:10

Kushina napisał(a):To taki "Sekret" dla Polaków,

co się pośmiałem to moje :D
:brawo
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Postprzez Kushina » 2 lis 2017, o 08:47

mrO napisał(a):
Kushina napisał(a):To taki "Sekret" dla Polaków,

co się pośmiałem to moje :D

Hehe, to słowa autora książki :P W sensie dostosowany bardziej do naszej rzeczywistości a nie amerykańskiej :)
Kushina

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postprzez wolves » 4 lis 2017, o 11:10

Witaj :D <33
wolves

Podziękował : 88 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy

Powrót do Powitania