Dzień dobry

jeśli masz ochotę to zagadaj tu po raz pierwszy

Dzień dobry

Postprzez Kala » 28 mar 2017, o 10:50

Hej :)
Podczytuję forum kilka dni i poczułam nieodpartą chęć zarejestrowania się, więc oto jestem.
Wprawdzie mialam z tym pewne klopoty techniczne, ale wierzylam, ze w koncu mi się uda. Prawo przyciągania znam właściwie od dzieciństwa, moja mama stosowała coś na ten gust, aczkolwiek z marnym skutkiem - po głębszej analizie, wiem co czyniła "nie tak". Za bardzo skupiała się na tym, czego nie chce. W każdym razie, jeśli chodzi o mnie - PP zainteresowałam się"na poważnie" na skutek walki z moimi nerwicami i samozdiagnozowanym borderem. Powiem Wam, że działa. Tu nawet nie chodzi o przyciąganie rzeczy, a o to, ze jestem szczęśliwszą i milszą osobą. To na razie początek terapii, ale juz potrafię poskromić impulsywność, a zle i natarczywe myśli zamieniam w pomysły, jak rozwiązywać problemy. Ogólnie jestem bardzo wrażliwą i empatyczną osobą, można by rzec - dobrze wychowaną, jednak coś w mojej psychice po maturze zaczęło zgrzytać, pojawily się natarczywe i depresyjne myśli, impulsywność i autoagresja. Jestem mamą rocznej dziewczynki i wiem, ze nie mogę sobie na to pozwalać. Mój partner jest bardzo wyrozumiały i wspiera mnie, a ja nie chcę go niszczyć. Do tej pory dzieki prawu przyciągania udalo mi się zyskać naprawde wiele rzeczy. Widzę to z perspektywy czasu, ze zawsze, gdy byłam nastawiona do jakiegoś tematu/sutuacji mega entuzjastycznie nastawiona, to dostawalam od życia tego, czego pragnęłam. Tak zdobylam pracę, partnera, tal zaszłam w ciążę, miałam cudowny poród. Przyciagnelam kilka ważnych dla mnie rzeczy materialnych - aparat fotograficzny, toaletkę, rower. Ale, co najważniejsze byłam w tych okresach osobą pozytywną! Osobą, ktora byla NAD swoimi lękami i problemami. Właśnie w pp znalazłam tę filozofię. Dziwne, ze wczesniej patrzyłam tak plytko. Zawsze krecila mnie ezoteryka i paranormalne zjawiska, a jakos nie doszłam do czegos tak prostego jak pp. Dziękuję Wam, ze tu trafiłam.
Kala

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Re: Dzień dobry

Postprzez Scarlett » 28 mar 2017, o 10:53

Dziękuję, że jesteś :)
Cudowna i silna osoba.
Witaj i czuj się tu dobrze <3

PS Fajny avatar :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Kala
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Postprzez Kala » 28 mar 2017, o 11:02

Dziękuję Ci bardzo! Ty masz świetny nick *_*

P.s. Jak się wstawia podziękowania za posty, widziałam cos takiego u Was? :)
Kala

Podziękował : 10 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Scarlett » 28 mar 2017, o 11:11

Obok avatara po lewej stronie masz kciuk w górę " (y) ", taki mniejszy :D Obok "Cytuj" i "edytuj" :)

Dzięki, to od mojej ulubionej bohaterki literackiej :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Kala
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1290 razy

Powrót do Powitania