Dzień dobry Kochani.

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Dzień dobry Kochani.

Postprzez MalinkaBC » 1 mar 2021, o 11:04

Dziękuję Wam za dostęp, do tego jakże cennego źródła wiedzy i wsparcia.

Prawem przyciągania zacząłem się interesować dość niedawno i w sumie przypadkiem.
Owszem, lata temu widziałem Sekret, czytałem Potęgę podświadomości, tylko że przeczytałem i już.

Jakiś czas temu poczułem, że muszę zmienić coś w moim życiu. Pomimo że nie jest źle. Mam dobrą pracę i stabilną pracę, przyzwoite dochody, żonę oraz dwójkę cudownych, zdrowych i wesołych dzieciaków. Wiele osób chciałoby zapewne mieć tak jak ja. I jestem wdzięczny wszechświatowi, za to co mam. Nie mniej, poczułem że musze coś zmienić w swoim życiu. Zacząłem się interesować więc rozwojem osobistym, różnymi kursami i innymi „internetowymi guru”.
Jednak, w dalszym ciągu nie byłem przekonany. Frazy „Możesz wszystko”, „Sięgnij po to co chcesz”, nie przemawiały do mnie. Traktowałem je trochę jak dogmaty wiary, wiecie „ujrzy kto uwierzy”, etc…
Nie szły za tym żadne przykłady, potwierdzenia, a do każdego kolejnego „speca do hakowania mojego umysłu” zacząłem podchodzić, co raz sceptyczniej, tym bardziej że co jeden, to cenił się bardziej. Wtopiłem nawet jakąś kasę i poczułem się delikatnie mówiąc, oszukany. Tematy był przeleciany po łebkach. I miałem wrażenie, że sam mam większą wiedzę w temacie, niż mój „mentor” (celowo z małej).

Jako że jestem osobą która jak coś robi, to w miarę dokładnie i rzadko mam w zwyczaju rezygnować, zacząłem szperać głębiej, aż w końcu trafiłem tu.
Wertując to forum, poczułem że w końcu jestem we właściwym miejscu. Wiedza którą macie i się dzielicie jest ogromna i zdaję sobie sprawę, jak dużo jeszcze czasu będę musiał poświęcić, na jej zgłębianie i praktykowanie. I jak bardzo jestem wdzięczny, za to że tu jestem i że mogę być częścią Waszej społeczności.

Dlatego na wstępie chciałem zapytać. Jak wspomóc działanie tego forum? Czy może to być pomoc w utrzymaniu domeny i serwera? Czy może macie jakieś inne potrzeby na chwilę obecną?

Chciałbym Wam dać coś od siebie, jako uznanie i wyraz wdzięczności, za to że jesteście, wspieracie, pomagacie. Bo nie wiem ile razy będę musiał napisać „Dziękuję”, za to że jesteście żeby choć w połowie oddać to, jak bardzo się cieszę że w końcu na Was trafiłem :)

Pozdrawiam i dziękuję

Malinka.
MalinkaBC

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 12 razy

Powrót do Powitania