Cześć!

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć!

Postprzez Zieziucha » 11 cze 2020, o 21:02

Witajcie!

Od wczoraj zacząłem anonimowo czytać pewien wątek tu na forum i postanowiłem założyć konto. Śmieszne było to, że czytając dzisiaj wieczorem ten wątek pomyślałem sobie "kiedy mi zaakcpetują konto" i po sekundzie {pling}, przychodzi mejl z potwierdzeniem konta. :D

Tematyką PP interesuję się od pół roku chociaż mam ochotę zająć się tym na poważnie bo wiem, że coś jest na rzeczy.
Z natury jestem pozytywnym człowiekiem z dość ciemnym dzieciństwem przez co uczę się życia na nowo i jest coraz lepiej :)
Niestety oprócz pozytywności mam skłonności do obsesji, nadmiernego analizowania, nerwowości, kontrolomaniactwa i ekstremizmu przez co teraz wiem, że odpychałem rzeczy i ludzi, na których mi zależało.

Jedna z moich manifestacji to obecne mieszkanie w którym mieszkam od kilku miesięcy. Miało być w centrum mojego ulubionego miasta, tanie, całe białe, ciche i proste w sprzątaniu i jest! :D Kiedy zobaczyłem ogłoszenie byłem akurat na urlopie w Polsce, pochłonięty odkrywaniem Gdańska i nie w głowie było mi mieszkanie, przyszło w najmniej oczekiwanym momencie.

Mam zamiar wynieść jak najwięcej wiedzy z forum, które chyba najbardziej rezonuje z materiałów o PP i wprowadzić ją w życie. Oglądam tylko jeden anglojęzyczny kanał na temat manifestowania. Secretu jakoś nie czytałem xD. Chcę sobie połączyć PP z astrologią, z którą mam kontakt od ponad roku aby przyciągać lepszych kandydatów na partnera. Intuicja i te sprawy :D

Fajnie byłoby kogoś poznać tutaj i wymienić się doświadczeniami o PP bo przyznam, że otoczenie ze mną nie rezonuje w tej kwestii, niestety, a szkoda. :P

Trzymajcie się!
Zieziucha
Zieziucha

Podziękował : 25 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Cześć!

Postprzez Wenus21 » 11 cze 2020, o 22:22

Witamy :D :kwiatek
"Sekretem zmiany jest skupienie całej energii - nie do walki ze starym - a do budowania nowego."

Za ten post autor Wenus21 otrzymał podziękowanie od
Zieziucha
Wenus21

Podziękował : 165 razy
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Powrót do Powitania