Witam serdecznie

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Witam serdecznie

Postprzez Nela » 9 maja 2020, o 19:25

Na forum trafiłam około roku temu, gdy moje życie rodzinne legło w gruzach. Przeczesywałam internet poszukując złotego środka, który sprawi, że czas się cofnie i wszystko będzie jak dawniej. Czas się nie cofnął, cud nie nastąpił, ale znalazłam mój złoty środek, który posłużył zupełnie do czego innego. Złotym środkiem okazało się forum PP i jego zasługą, a właściwie zasługą Was, w szczególności Scarlett, Black, domi, Nathalie, Lwiczki, Renaty i oczywiście mrO, który świetnie stawia mnie do pionu. Początkowo czytałam wszystko jak leci, słuchała i czytałam. Godzinami. Bo chcę już, szybko, ale nie przyciągnąć coś lub kogoś, tylko zrozumieć, pojąć, zmienić. I zrobił się w głowie mętlik. Im więcej czytałam, tym mniej wiedziałam. Ale z tyłu głowy głos Scarlett mówił, powoli, po kolei, najpierw"lektura obowiązkowa". I tak zrobiłam - pp w pigułce, mity PP, itd. oraz nagrania. Wiele razy. Od razu też wiedziałam (to akuratnie wiedziałam i czułam), że muszę zacząć od siebie, swoich lęków, demonów, utartych schematów myślowych. Oj, jak się wówczas nie lubiłam, o kochaniu nawet nie wspominając. I z czasem wszystko zaczęło się zmieniać i wcale nie w żółwim tempie. Przede mną jeszcze długa droga, ale świat się zrobił piękniejszy, wszystko ma lepszy smak i kolor. Lubię siebie, czasem mam ochotę polatać.
Dziękuję Wam bardzo za inspirację, pomoc i motywację.
Jestem też po kursach Ho'oponopono wg Morrnah Simeony (zobaczyłam nazwę metody w książce A.Maciąg "Pełnia życia" i poczułam), barsach (to po lekturze Lwiczki) i Silvie (oczywiście, że dzięki Scarlett). Spośród nich, regularnie praktykuję Ho'oponopono (to nie jest ta krótka forma "kocham Cię, ...') - 12 etapowy proces uwalniania i oczyszczania.
Cieszę się, że wreszcie się odważyłam, zarejestrowałam i zostałam przyjęta.
Pozdrawiam serdecznie.
Nela

Za ten post autor Nela otrzymał podziękowania - 2
Dream Walker, Świetlista
Nela

Podziękował : 16 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Powrót do Powitania