Słoneczne Dzień Dobry:)

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Słoneczne Dzień Dobry:)

Postprzez Blue Daisy » 5 maja 2020, o 23:08

Cześć wszystkim,

chciałam się tylko krótko przywitać, żeby savoir vivrovi stało się zadość;) Byłam już co prawda niegdyś tutaj zarejestrowana, ale nigdy nie odważyłam się niczego napisać. Jestem zresztą chyba doskonałym przykładem na to, w jaki sposób NIE korzystać z metod rozwoju osobistego i duchowego :wstydnis Wcześniej byłam również czytelniczką starego forum Abrahama (od jego początków), a jeszcze wcześniej forum Huny i paru innych po drodze, nie licząc już nieprzebranych tomów literatury branżowej i kilku warsztatów/kursów;) Mogę więc powiedzieć, że posiadłam naprawdę sporą wiedzę, która jednak w pewnym momencie stała się ciężarem i sprawiła, że oddaliłam się od sedna. Zaplątałam się i zamotałam, choć doskonale widziałam powracające po chwilowych sukcesach schematy. Wracam więc teraz, by zacząć od nowa. Od siebie:) Pomyślałam też, że to nie fair z mojej strony, że korzystałam dotąd z tak bogatych zasobów na forum, a nic od siebie nie dałam. Mam nadzieję, że uda mi się to zmienić :kwiatek

Za ten post autor Blue Daisy otrzymał podziękowanie od
Diament
Blue Daisy

Podziękował : 23 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy

Powrót do Powitania