Dzień dobry wieczór :D

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Dzień dobry wieczór :D

Postprzez AnnMargaret » 4 maja 2020, o 23:49

W pierwszej kolejności dziękuje za przyjęcie na forum :)
Zaczytuje się tutaj już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam w końcu "zaistnieć" aktywnie :D

Zacznę może od tego, że prawo przyciągania poznałam stosunkowo niedawno, bo jakoś na przełomie września i października zeszłego roku. Zaczęło się tradycyjnie od filmu "Sekret", zaciekawiło mnie to i zaczęłam się coraz bardziej zagłębiać w temat. Dużo czytałam, m.in to forum, słuchałam podcastów, oglądam filmy itp. Ogólnie tamten rok był dla mnie dość ciężki, szczególnie pierwsza połowa, ale o tym może kiedy indziej. W każdym bądź razie po tym jak zaczęłam świadomie używać PP, moocno podniosłam się z kryzysu i to takiego na samym dnie (mega niskie poczucie wartości, czarne myśli etc).) Wiedziałam już jak to wszystko działa i po prostu zmieniłam myślenie. I moje życie odwróciło się do góry nogami. Podskoczyło mi samopoczucie, przestałam myśleć o swoich wadach, no inna ja :D I już w ciągu miesiąca od poznania PP przyciągnęłam swoją wymarzoną prace <33 (ale to może opiszę w poświęconym o tym wątku, nie tutaj, a to też było niesamowite :D). Potem cała reszta przyciągnięć zaczęła się sypać jak manna z nieba, a to kontakt od osoby na którym mi zależało, a to ciekawa propozycja od nowej szefowej, podwózka do pracy i takie różne. Takie drobnostki dzięki którym usypuje się góra złota :sun I najszybciej manifestowały się te rzeczy o których pomyślałam dosłownie raz i to w sumie bez jakieś specjalnej intencji (przynajmniej takiej świadomej, od tak wpadła mi myśl do głowy i nagle bum! jest! :D). Do tej pory czasem jestem w szoku jak to wszystko działa, ale to jest właśnie piękne <3 Pokochałam PP całym serem i wciąż się uczę, wciąż pracuje nad sobą, bo wszystkiego jeszcze nie uleczyłam, ale myślę, że jestem na dobrej drodze :kwiatek

Uff, dobra się rozpisałam :D Na razie tyle ode mnie, pozdrawiam wszystkich forumowiczów, miło mi Was poznać i cóż... życzę Wam jak najwięcej dobrych przyciągnięć :D :D :brawo
Jesteś tylko człowiekiem i aż człowiekiem. Możesz wszystko i nie musisz nic.
AnnMargaret

Podziękował : 28 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Re: Dzień dobry wieczór :D

Postprzez Slonce » 5 maja 2020, o 12:12

Witamy :kwiatek
Slonce

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 268 razy

Powrót do Powitania