Kłaniam się pięknie

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Kłaniam się pięknie

Postprzez Krzyś » 6 kwi 2020, o 16:41

Witam wszystkich

Do forum chciałem dołączyć bo szukam osób które mają o tym pojęcie. Mam nadzieję że znajdę tu nie tylko teoretyków.

Z prawem przyciągania spotkałem się już w dzieciństwie, zanim jeszcze wiedziałem jak to zjawisko nazwać. Zastanawiałem się jak to jest, że często o czymś myślę szczególnie kiedy marzyłem o tym intensywnie (jeszcze nie wiedziałem, że wizualizuje.) i to się wtedy wydarza.

Po wielu latach obejrzałem film sekret, a że znałem to z własnego doświadczenia odrazu wiedziałem co jest pięć. Byłem w szoku że ktoś też to zauważył, że powstał o tym film, oglądałem go I w różnych momentach mówiłem do siebie "No bez kitu tak to właśnie jest, tak to się wydarza w moim życiu"

Prawo przyciągania ewidentne i dla mnie to jest dowód taki że obie ręce za to daje to większość moich związków. A historię takie że naprawdę niepodważalne. A jakie? To może kiedyś opowiem. Albo jedna zarzucę dla przykładu.

Poznałem kiedyś dziewczynę to była siostra mojego kolegi. Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia. Na dany moment sytuacja była niemożliwa do ogarnięcia. Ona mieszkała ze swoim facetem już kilka lat i ja raczej w tej sytuacji spodziewalbym się raczej dziecka albo ich ślubu A nie tego, że za chwilę będzie ze mną :P
Myślałem o niej bardzo dużo i całkiem nieświadomie realizowalem wszystkie wskazówki z filmu secret, jeszcze nie wiedząc co robię.

Mówili "Nie ważne jak, wszechświat znajdzie sposób "
Myślałem o niej dużo więc tym samym poswiecalem sprawie dużo energii.
Kilka razy tak jakoś mimowolnie mówiłem o niej pośród ziomków a'la moja dziewczyna. Np jechałem do mojego kumpla (jej brata) I inny ziomek mi się pyta. Gdzie jedziemy? A ja mówię: do mojej dziewczyny mając w tym momencie nadzieję że może akurat będzie u rodziców. I to już nie ważne czy wtedy tam była czy nie. Ja zachowywałem się tak jakby to już się stało. Więc robiłem dokładnie to co należy nie mając o tym pojęcia.
Często wtedy imprezowałem I zdarzało się że chodziłem do pracy prawie nieprzytomny, pracowałem na wolnym powietrzu klimat tam był z rana niesamowity. Widok na jezioro, wschód słońca. I tam patrzyłem na ten wschód słońca często jeszcze pod wpływem xd. I marzyłem o niej O TYM ZE JESTEŚMY SOBIE W GÓRACH I JEST CUDOWNIE. I nie przedłużając dłużej tej historii jakoś w życiu potoczyło się tak, że ona zerwała z chłopakiem, wróciła do domu i zaczęła się spotykać że mną. I od czasu tego mojego marzenia o świcie minęły jakieś 3 miesiące i wiecie co się stalo? Ja i Ona jechaliśmy na pierwszy wyjazd jako para do Zakopanego. I ja wtedy zrozumiałem, że moje marzenie właśnie się spełnia. Oczywiście straciłem ją xd. Uważam że tu też zadziałało prawo przyciągania ale nie chce o tym mówić :P

W każdym razie takich histori mam jeszcze wiele. Prawo przyciągania jest I kropka i ja to doświadczam w swoim życiu. I zapisałem się na forum bo mam teraz pewien problem (utknalem w pewnym punkcie) I mam nadzieję że ktoś kto naprawdę zna się na prawie przyciągania pomoże mi to przeskoczyć, ale to w innym temacie.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za przyjęcie.
Krzyś

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Kłaniam się pięknie

Postprzez Scarlett » 6 kwi 2020, o 16:59

Witam na forum :)
Na początek, dla jeszcze lepszego (i świadomego) przyciągania, zachęcam do przeczytania poniższych wątków:
WĄTKI OBOWIĄZKOWE DO PRZECZYTANIA:
:arrow: Prawo Przyciągania w pigułce: viewtopic.php?f=3&t=613
:arrow: Jesteś początkiem wszystkiego: viewtopic.php?f=3&t=993
:arrow: Pokochaj Siebie!!!: viewtopic.php?f=3&t=567
:arrow: Mity na temat PP: viewtopic.php?f=3&t=641
:arrow: Kiedy nieświadomie sam sobie szkodzisz w rozwoju?: viewtopic.php?f=3&t=992
:arrow: Uniwersalne Prawa Wszechświata: viewtopic.php?f=5&t=422
:arrow: Nagrania dotyczące tematów PP: viewtopic.php?f=3&t=733

Życzę miłej lektury i owocnych przyciągnięć :givelove :magnes
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 530 razy
Otrzymał podziękowań: 2256 razy

Powrót do Powitania