Strona 1 z 1

Hey Wszystkim :)

PostNapisane: 26 lis 2019, o 18:09
przez Yacek83
Hey wszystkim :bigsmile

Tak po krótce.
Na forum trafiłem całkiem przypadkowo, nie wiedząc czemu, takie było chwilowe natchnienie po przypomnieniu sobie książki Josepha Murphya "którą kupiłem lata temu" a następnie chęci sprawdzenia czy istnieje taka społecznośc.
I tak oto od niedługiego czasu czytam Wasze zadziwiające posty, uwielbiam je :D a najbardziej takie które bez dwóch zdań udowadniają słusznośc tego o czym tu się mówi. Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem ogromnej wiedzy tu zawartej :amen
A ze jestem człowiekiem co strasznie się ekscytuje czymś nowym to pochłoneło mnie to bez reszty :banan

O PP wiedziałem ze wspomnianej książki, starałem się praktykowac dostępne tam treści, na dobre nastawienie oraz kontrolowac swoje myśli aby ukierunkowac je na dobre tory. Rodzaj pracy, rozwód i parę innych dotkliwych sytuacji przyczynił się do zaniechania i zapomnienia czym jest PP aż do niedawna.

Aby nie było ze mną tak źle to parę naprawde niesamowitych rzeczy udało mi się przyciągnąc i dopiero czytajac to forum zdałem sobie z tego sprawę i uzmysłowiłem jaka jest w nas moc i energia naszych myśli.
Od zawsze wychodziłem z założenia ze każdy może osiągnąc dosłownie co chce a wszytko co nas spotyka nie dzieje sie bez przyczyny i gdzieś nas to prowadzi.

I tak na koniec, najlepszym co udało mi się przyciągnąc to była to dziewczyna. Tak dziewczyna ale z wizualizacji ze zdjęcia, nawet wisiorek na szyi miała taki sam :o . Można by to nazwac, mówiąc dosłownie - przepuszczeniem przez kalkę.
Do tej pory jak o tym pomyśle to zapiera mi dech w piersi i mam ciarki.
Lecz w tamtym okresie za nim to się stało dużo ludzi mi mówiło, ze wyglądam na szczęśliwego, i tak właśnie było. Byc może było to też powodem przełamywania swoich barier jak np: wstawania o 4 w nocy i pójśc biegac, czy powtarzania sobie w kółko jak mantrę "mogę wszystko". Byłem szczęśliwy nie mając niczego - piękne uczucie trwaj wiecznie :banan
Najlepsze w tym było to ze jak ją poznałem to nawet na ulamek sekundy nie zaświtało mi w tej głowie ze to ta sama dziewczyna ze zdjęcia, poprostu o tym zapomniałem :thinking


To na tyle o mnie i mojego przywitania, bardzo się ciesze ze tu trafiłem i będzie i mi bardzo miło spędzac z Wami czas.
Pozdrawiam wszystkich
:wnastroju :wnastroju :wnastroju :wnastroju

Re: Hey Wszystkim :)

PostNapisane: 26 lis 2019, o 20:15
przez Karoca
Nice:)Witaj!