Cześć i czołem wszystkim :)

jeśli masz ochotę, to zagadaj tu po raz pierwszy

Cześć i czołem wszystkim :)

Postprzez Simonee77 » 18 lis 2019, o 15:57

Znalazłam forum przypadkiem, rozpaczliwie poszukując w internecie nadziei, ratunku i magicznego sposobu na odczarowanie mojej rzeczywistości. Przeczytałam już sporo wątków, ale nie znalazłam jak na razie podobnego do mojego przypadku... Może ktoś bardziej zaawansowany w PP będzie w stanie mi pomóc przełamać ten impas?

Chodzi o to, że mimo iż miałam już niejeden raz w moim życiu dowody na to, że prawo przyciągania działa (i to działało tak, że racjonalnie w życiu bym nie przypuszczała, że to się uda, spełni), wyczuwam w sobie gigantyczną blokadę na swoją własną moc :/ jeśli chodzi o kreowanie dla siebie lepszej rzeczywistości/życia osobistego/stanu posiadania.

Tak jakbym sama sobie odmawiała dostępu do szczęścia, obfitości, miłości, jakby moja podświadomość miała przekaz, że to nie dla mnie, że dla mnie właściwa jest tylko bieda, marazm, wewnętrzne cierpienie, samotność, depresja.

Mam to jakby zakodowane w głowie i chociaż to szalone, widzę w sobie wewnętrzną zgodę na to, co chodząc na terapię coraz bardziej sobie uświadamiam. I dobija mnie to coraz bardziej. Sama obniżam swoją wartość, hamuje swoje powodzenie, rozwój, pogrążam się w cierpieniu, depresji, jakby w geście solidarności z moimi rodzicami, dla których bieda, kłótnie, depresja były zawsze na porządku dziennym. I co z tym zrobić?

Jak przyciągać, jak ma się poczucie braku mocy, jak samemu neguje się swoją moc sprawczą? Jak świadomie się wie, czuje, że to działa, a podświadomie pojawia się myśl, że się niezasługuje, nie jest się godnym, że będzie kara za uzurpację i odważenie się na bycie silnym i mocnym? Help. Bo już mi mózg puchnie.

Są we mnie dwie osoby - jedna chce być szczęśliwa, bogata, zdrowa, a druga mówi, nie kłam, nawet nie próbuj wydostawać się z tego, co jest, bo spotka cię za to kara. I jak tu dbać o wysokie wibracje?

I jeszcze - mam dowody na działanie PP, a widzę w sobie autosabotaż, że to działa tylko na "małe", drobne rzeczy i nie mam się co łudzić, że mogę diametralnie zmienić dzięki PP moje ch..we przeznaczenie.

Wiem, chaos i bigos. Proszę o pomoc mistrza...
Simonee77

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Cześć i czołem wszystkim :)

Postprzez mrO » 18 lis 2019, o 16:16

Przypominam o tym że dział "Powitania" służy do przywitania się i opisania pokrótce swoje doświadczenie z Prawem .
Na nurtujące ciebie pytania znajdziesz odpowiedzi w różnych tematach znajdujących się na forum. Jak najbardziej służą one również do zadawania pytań :)
Change your Personality to change your Reality. :brawo
mrO a nie mr0. O=One
mrO

Podziękował : 132 razy
Otrzymał podziękowań: 420 razy

Re: Cześć i czołem wszystkim :)

Postprzez Simonee77 » 18 lis 2019, o 17:11

Dzięki mrO :) Miałam problem, gdzie ten mirsz-marsz mój uplasować...
Simonee77

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Powitania