Pasja i praca - jak przyciągnęłam marzenia

historie zmian w naszym życiu, odkrycie PP, nasze sukcesy

Re: Pasja i praca - jak przyciągnęłam marzenia

Postprzez Zorja » 18 gru 2017, o 18:08

Jeśli chodzi o nieświadomość, to nie znałam prawa przyciągania, więc nie robiłam żadnych technik, nie wiedziałam, że to efekt nie tyle moich działań, a moich myśli i gorącej pewności. Działania zawsze były inspirowane myślą. Wtedy myślałam, że jestem taka "sprytna i mądra" bo sobie ustaliłam plan i go logicznie realizuję, teraz wiem, że to był Palec Wszechświata:P

Natomiast miałam zawsze jasne przekonanie co chciałabym w życiu robić i szukałam okazji by się do tego celu zbliżyć. Teraz już wiem, że trzeba zachować czujność i wiarę, bo Wszechświat ma naprawdę poczucie humoru w podsuwaniu nam możliwości realizacji swoich pragnień, a także w sposobie manifestacji naszych myśli (czasem ku mojej radości, czasem ku zgryzocie, gdy brakuje mi zaufania, że Wszechświat chce dla nas jak najlepiej - wtedy też mi się zdarza tupać nóżkami, że halo, ale ja chciałam TO i, Mój Drogi Wszechświecie, gdzie TO jest i co Ty mi tu w ogóle zsyłasz i w ogóle z czym do ludzi:P)
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Re: Pasja i praca - jak przyciągnęłam marzenia

Postprzez Zorja » 19 gru 2017, o 23:03

Moja praca jest generalnie wypełniona różnymi dziwnymi przyciągnięciami, wiele z nich biorę trochę na wesoło, bo wtedy wszystko idzie lekko, nie tylko w pracy. Np. musieliśmy sprzedać ostatnio jednego konia, bo zachorował na chorobę, przy której warunki, jakie mamy, mu szkodzą. Koń trafił na wieś do jednego z naszych klientów (pp w działaniu) a my zaczęliśmy się zastanawiać, czy potrzebujemy uzupełnić stadko.
No i dzisiaj hodowla z której kupujemy konie wrzuciła zdjęcia nowych ogierów. Jeden z nich jest w maści, która od dawna mi się podobała. Ale jeszcze imię! Koń zwie się Pink Pirate. I rzeczywiście jest nieco różowy, a klimaty pirackie są mi bliskie (w końcu jam znad morza). A w skrócie to PP! Przypadek? nie sondzem:P :haha:
Wszyscy leżymy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy
Zorja

Podziękował : 51 razy
Otrzymał podziękowań: 55 razy

Poprzednia strona

Powrót do Nasze historie