Fascynująca historia

historie zmian w naszym życiu, odkrycie PP, nasze sukcesy

Fascynująca historia

Postprzez mrO » 3 maja 2017, o 17:22

Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem dobry w pisaniu opowiadań

Wiec Prawo Przyciągania znam od 10 lat. Wszystko zaczeło się od ksiażki B. Tracy "Maksimum Osiągnięć" Pamiętam, że na pierwszy stronach autor prosił czytelnika aby na karteczce określić swój cel i date kiedy postanowilismi sobie to za cel, napisałem "dnia xx.xx.xx skończyłem studia na xxx, w miescie xxx.
Mineło kilka lat, całkowicie o tym zapomniałem. Kończąc studia postanowiłem jeszcze raz przeczytać tę książkę. Przechodząc przez pierwsze strony, wypadła wspomniana karteczka było na niej napisana: data, studia, miasto.
Różniła się tylko data i to o 3 dni. Miasto i kierunek studiów pasowały idealnie.
Chciałbym zaznaczyć że, skończyłem dość wymagające studia, a przy moim wyniku z matur nie miałem szans dostania się na ten kierunek.

Podczas studiów udało mi się przyciągnąć wymarzoną dziewczynę. Pasowała idealnie do mojego opisu. Pamiętam że pisałem w swoim dzienniku "jestem wdzięczny za idealna dziewczynę bla bla bla" pojawiła się po kilku miesiącach. Taka jaką chciałem.
Kasę też mi się udało przyciągnąć, 10000 zł miesięcznie. Oczywiście też również pisałem o tym "jestem wdzięczny za to że zarabiam 10000 zl miesięcznie" Dorobiłem się około 50000 zł pracując w UK przez 5 miesicy. Praca jak marzenie, ale w ogólnie nie związana z moimi celami, więc swoje zarobiłem i podziękowałem za współpracę.
W między czasie udało mi się przyciągnąć ps4, latpopa tv.
Żyć nie umierać, prawdziwa sielanka

Tak na 1000% wróciłem do PP kiedy rozstałem się z wyżej wymienioną dziewczyną.
Więc dzięki PP w tamtym roku udało mi się rozpierdolić dwie dość ważne rzeczy w moim życiu: bardzo, bardzo, bardzo ważny egzamin i związek.
Pamiętam, kiedyś się pokłociliśmy, wkurwiłem się i zacząłem pisać w swoim "dzienniczku" Xxx już mnie nie kocha" (wtedy myślałem, że będzie lepiej jak to ona mnie rzuci :D ) Robiłem to przez kilka dni, aż mi przeszło. Znalazłem tę karteczkę kilka tygodni po rozstaniu
Z egzaminem było podobnie, pisałem "jestem wdzięczny za drugą szansę" a potem byłem zdziwiony dlaczego nie zdałem.
Wrażenie kiedy znajduje się taki rzeczy i myśl "co ja zrobiłem" jest nie do opisania.
Wtedy uświadomiłem sobie "skoro udało mi się spierdolić takie rzeczy więc pora coś czegoś nie spierdolić"
Oczywiście nie odbyło się bez "ale". Postanowiłem wtedy określić sobie kilka mały rzeczy które chciałem przyciągnąć aby potwierdzić, że to jest na 100% to, było to takie rzeczy jak:
-piórko
-mały zielony kamień
-pieniądze (drobniaki, dużo, drobniaków. Nazbierałem już 350 zł)
-znajomi

Nie chcę mi się tego wszystkiego opisywać, bo słabo mi to wychodzi i za bardzo też mi się nie chce.
Najlepiej wychodzi mi przyciąganie znajomych. Jeszcze ani razu się nie zawiodłem.
Wiem, że to nie jest historia o jakiejś fenomenalnej przemianie dzięki PP. Ot postanowiłem opisać swoje życiowe dokonania dzięki PP, a tak w ogóle słabo mi wychodzi chwalenie się.
Fascynująca historia, nie ? :)

Od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie myśl "ciekawy jestem kiedy w końcu dostanę pierwszy mandat" Myślałem o tym od czasu do czasu jadąc samochodem.
Dostałem 100 zł i 4 pkt w tamtym tygodniu.
:brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowania - 9
Anka12, Dwukryształkowa, Ignited, kawa_z_mlekiem, osa, Priscilla, Scarlett, SnowWhite, TheMe
mrO

Podziękował : 47 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy

Re: Fascynująca historia

Postprzez rain » 7 cze 2017, o 20:25

A czemu chciałeś drugą szansę w kwestii tego egzaminu?
rain

Podziękował : 15 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez mrO » 7 cze 2017, o 20:31

rain napisał(a):A czemu chciałeś drugą szansę w kwestii tego egzaminu?

"Jeśli nie zdam za pierwszym razem to zdam za drugim."
:D
mrO

Postprzez Wenus21 » 10 cze 2017, o 06:56

W jaki sposób udaje Ci sie przyciągnąć znajomych? :)
Bo ja już nie mam pomyslów co bym mogła zrobić ,żeby moje życie towarzyskie w końcu zaczęło istnieć :shock:
Wenus21

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Renata » 10 cze 2017, o 09:10

Wenus21 napisał(a):W jaki sposób udaje Ci sie przyciągnąć znajomych? :)
Bo ja już nie mam pomyslów co bym mogła zrobić ,żeby moje życie towarzyskie w końcu zaczęło istnieć :shock:

Zakochaj się w sobie :sun Reszta sama przyjdzie :)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI

Za ten post autor Renata otrzymał podziękowanie od
qetsiyah
Renata

Podziękował : 603 razy
Otrzymał podziękowań: 757 razy

Postprzez Wenus21 » 10 cze 2017, o 10:39

Renata napisał(a):

Zakochaj się w sobie :sun Reszta sama przyjdzie :)

Watpie ,zeby wtedy znajomi mi nagle spadli z nieba.
Wenus21

Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Postprzez Dwukryształkowa » 10 cze 2017, o 10:54

Wenus weź odpowiedzialność za siebie, że tylko Ty możesz przyciągnąć przyjaciół. Nie ma co z siebie robić ofiary bo tylko to utwierdza, że sprawność jest poza Tobą. Wykonaj afirmacje: Otaczam się wspaniałymi, życzliwymi ludźmi. Pozwalam sobie na umówienie się na spotkanie z nimi. Czuję się bezpiecznie wśród ludzi. Ta afirmacja o bezpieczeństwie jest też ważna bo czasami chcemy czegoś, ale z drugiej strony się tego boimy;)
Coś o mnie:) Do pozbywania się programów i ograniczeń podchodzę technicznie. Czuję zaufanie do siebie i Stwórcy co do realizacji moich celów i najwyższego dobra. Pozwalam na zaistnienie pozytywnym uczuciom we mnie, które sprzyjają moim materializacjom

Za ten post autor Dwukryształkowa otrzymał podziękowanie od
Wenus21
Dwukryształkowa

Podziękował : 55 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy

Postprzez mrO » 10 cze 2017, o 10:59

Więc właśnie spotkałem dzisiaj kolejną osobę. Zaczyna to być troche irytujące :)

Mój schemat wygląda tak:
1)myślę sobie "fajnie byłoby zobaczyć X lub Y", nie myślę o tym za dużo. Jako to Superman opisywał w swoich technikach wystarczy 5 minut max.
2)zapominam o nich całkowicie. Wisi mi czy zobaczę ich czy nie
3) Spotykam osobę którą chciałem spotkać jakiś czas temu
4) Po raz kolejny śmieje się sam z siebie.

Najlepiej wychodzi mi to z osobami, które całkowicie mnie nie interesują. Dla testowania skupiałem się na jakichś tam rodzicach znajomych. Często były to osoby, które dobrze znałem, ale kontakt urywał się z nimi jakiś czas temu.
Teraz skupiam się przeważanie na koleżankach, które jakiś czas temu widziałem, a chętni zobaczyłbym jeszcze raz :angel:

Skuteczność 10000%, tylko trzeba być przygotowanym na to że możemy zobaczyć te osoby za jakiś czas. Powiedziałbym że max 1-2 miesiące :)
mrO

Postprzez mrO » 10 cze 2017, o 11:01

Wenus21 napisał(a):Watpie ,zeby wtedy znajomi mi nagle spadli z nieba.

Tutaj pokazujesz swoje "ograniczenia myślowe" To można zrobić i dzisiaj po raz kolejny udowodniłem, że można :)
mrO

Powrót do Nasze historie