DO CZEGO SŁUŻY PODDZIAŁ "NASZE HISTORIE"?

historie zmian w naszym życiu, odkrycie PP, nasze sukcesy

DO CZEGO SŁUŻY PODDZIAŁ "NASZE HISTORIE"?

Postprzez Scarlett » 8 lut 2017, o 15:26

Kochani, zgodnie z Waszymi sugestiami, na forum, w dziale "Prawo przyciągania na co dzień" powstał nowy poddział - Nasze historie.
Ponieważ na forum mamy już wątek "Co udało nam się w życiu przyciągnąć?" oraz motywatornię do opisywania historii miłosnych, chcę krótko opisać do czego służy nowy poddział.

Otóż pojawią się czasem na forum historie o wielkich zmianach w naszym życiu związanych z PP, spektakularnych przyciągnięciach, historie tego jak odkryliśmy PP i jak zmieniliśmy swoje życie. Do tego typu wątków będzie właśnie służył ten dział :sun Albo też czasem ktoś opisuje bardzo obszernie (np. ja :thinking ) swoje przyciągnięcia - głównie te przyciągnięcia prosto z naszych marzeń. Te, które naprawdę wiele dla nas znaczą.
Jeśli ktoś chce tylko opisać jakieś swoje przyciągnięcie w kilku słowach lub zdaniach (np. kiedy opisywałam, że chciałam mieć piżamę i po kilku miesiącach ją przyciągnęłam albo pomyślałam o kawie i ktoś kupił mi kawę), bardzo proszę o korzystanie z wątku "Co udało nam się w życiu przyciągnąć?". To samo dotyczy wątku zbiorczego o przyciąganiu miłości i relacji międzyludzkich, tzw. "Motywatorni". Proszę by historie, które piszemy w pięciu zdaniach albo te typu "pomyślałam o znajomym i widziałam go w galerii/odezwał się do mnie" opisywać właśnie tam. Z kolei jeśli mamy coś dłuższego lub piszemy jak zmieniliśmy postrzeganie na pewne sprawy, to również zapraszam do nowego poddziału.
Inaczej będziemy musieli łączyć wątki, na co też uczulam moderatorów.

Nasze forum bardzo się rozrosło, wątków i postów jest mnóstwo, nie jestem w stanie spamiętać na dany moment wszystkich historii. Na razie przeniosłam do nowego działu pełne wątki z historiami życia Black i Cecilii oraz historię rozwoju duchowego Kmicica. Stworzyłam też wątek z wyodrębnionych postów na temat historii przyciągnięcia przeze mnie pracy.
Jeśli kojarzycie szczególnie albo pamiętacie jakieś posty lub wątki dotyczące tego typu historii, to proszę linkujcie je w TYM wątku.
WIELKA PROŚBA - nie kopiujcie proszę poszczególnych postów tworząc z nich nowe wątki w nowym poddziale. Wstawcie tutaj link do posta, a ja albo moderatorzy, przeniesiemy daną historię i związane z nią posty do nowego poddziału i utworzymy z tej historii wątek (tak jak zrobiłam to ze swoją historią o pracy). Unikniemy tym samym powielania postów i wątków i zapychaniu forum.
Jeszcze dziś wieczorem przejrzę wątek "Co udało nam się w życiu przyciągnąć?". Nie od razu Kraków zbudowano, nie jesteśmy w stanie przenieść wszystkiego w godzinę, ale liczę na współpracę i na pewno uzupełnimy ten poddział :sun

Oczywiście zachęcam Was również do dzielenia się swoimi historiami :sun

Dziękuję za pomysły i propozycję :kwiatek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Powrót do Nasze historie