Jak to się wszystko zaczęło?

historie zmian w naszym życiu, odkrycie PP, nasze sukcesy

Jak to się wszystko zaczęło?

Postprzez Kmicic » 4 lut 2017, o 20:37

Witajcie! :)

Pod wpływem bardzo miłej wartościowej rozmowy z jedną z Adminek (którą z tego miejsca chciałbym pozdrowić :kiss ) tegoż wspaniałego forum postanowiłem opisać jak to się stało że tutaj trafiłem ale również od czego zaczęła się moja przygoda z Rozwojem Osobistym :)

Otóż wychowywałem się na blokach w jednym z Polskich miasteczek. Tam również poznałem pewną osobę z którą jak się później okazało zaprzyjaźniłem!
Jest on ode mnie starszy o 3 lata o ile dobrze pamiętam ale to nie istotne istotne jest to jaki On był :) Otóż zawsze był dla mnie autorytetem opanowany inteligentny filozof myśliciel i to On wytyczył mi ścieżkę pokazał ją i dzięki niemu się na niej znalazłem. 1000000000000 dni, godzin spędzonych na przemyśleniach rozważaniach wspólnych różnych tematów począwszy od kosmitów skończywszy na religii :) Czytał książki takie jak ''Misja'' ''Potęga podświadomości'' itp itd i później ja je czytałem :P i tak kroczek po kroczku trafiłem dzięki niemu na pierwsze forum o tej tematyce mianowicie davidicke.pl od niego zaczęło się pochłanianie każdego postu przeze mnie każdej informacji. Potem Również dzięki niemu przeniosłem się na forum nowaziemia.com,pl później już sam natrafiłem na forum pp :) i przed 5 miesiącami również dzięki Niemu poznałem filozofię Jiddu Krishnamurtiego którą na ten moment uważam za coś czego szukałem przez całe życie.

Pozdrawiam :)
Każdy powinien poznać Jego filozofię...

- http://www.jkrishnamurti.org <3

'''Czasem tak długo wpatrujemy się w zamknięte drzwi, że nie dostrzegamy tych, które już dawno się otworzyły...''

Za ten post autor Kmicic otrzymał podziękowanie od
Scarlett
Kmicic

Podziękował : 42 razy
Otrzymał podziękowań: 32 razy

Powrót do Nasze historie