Jak zmieniłam swoje życie? Moja historia, mój sekret.

historie zmian w naszym życiu, odkrycie PP, nasze sukcesy

Re: Jak zmieniłam swoje życie? Moja historia, mój sekret.

Postprzez ann87 » 23 cze 2018, o 11:42

hej,
dość niedawno zarejestrowałam się na tym forum. Moja przygoda z prawe przyciągania zaczęła się parę lat temu od Książki : Prawo Przyciągania Josepha Murph-iego.
Potem obejrzałam ten sławetny Sekret. Ale wtedy zniechęciło mnie brak rezultatów.
Dopiero niedawno zaczęłam rozumieć w czym tkwił mój błąd. A teraz jak siedzę i czytam forum zrozumiałam wszystko.

Co ciekawe metodę opisaną tutaj stosowałam parę lat temu zupełnie nieświadomie. :)
ann87

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jak zmieniłam swoje życie? Moja historia, mój sekret.

Postprzez Maisa » 18 lip 2018, o 12:21

Ja również dziękuję Black za ten bardzo inspirujący post. <33 Co ciekawe, od dziecka stosowałam metodę wyobrażania sobie życia, takiego jakiego pragnęłam. Przyciągnęłam dzięki tej zabawie wiele, wiele rzeczy, sytuacji i ludzi. Myślę, że wiele dzieci doskonale instynktownie potrafi wykorzystywać ten sposób. Przykładem jest zabawa "na niby". W każdym razie po jakimś czasie dopadła mnie dorosłość i przestałam się w to bawić, nie zdając sobie sprawy z mocy tej zabawy. Aż kilka tygodni temu poczułam impuls, aby opisać historię przyciągnięcia swojego pieska w dzieciństwie jeszcze. Tak dla siebie. I wtedy właśnie mnie olśniło, przypomniałam sobie jak to zrobiłam, a razem z tą historią przypomniało mi się mnóstwo innych. Kilka dni później odkryłam to forum, a teraz jestem tutaj, gdzie opisywana jest metoda na manifestację, której właśnie używałam i która jest według mnie najlepszą na tę chwilę. Nie ma przypadków. :sun

W każdym razie, zaczynam się rozgadywać o sobie, a nie o to mi chodzi. :D Dziękuję Black za podzielenie się swoją historią. Utwierdziłaś mnie w tym, że to teraz dla mnie dobra droga. Poza tym uwielbiam czytać o tym, jak innym się układa i cieszę się, że tworzysz swoje życie tak świadomie i z taką radością je przeżywasz. Wszystkiego dobrego. <3
Działanie ma być sposobem na czerpanie radości z tego, co stworzyliście myślą.
Abraham
Maisa

Podziękował : 29 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Poprzednia strona

Powrót do Nasze historie