ZMIANY NA FORUM

regulamin, bieżące sprawy, informacje od administracji

Czy uważasz, że powinnam skasować wątek o kryptowalutach?

Ankieta wygasła 12 lis 2018, o 12:58

Tak, forum nie jest od tego by to promować.
19
73%
Nie, wątek jest przydatny.
7
27%

Liczba głosów : 26

ZMIANY NA FORUM

Postprzez Scarlett » 9 lis 2018, o 18:12

Drodzy użytkownicy!
W najbliższych dniach oraz (mam nadzieję) na początku przyszłego roku na forum nastąpią pewne zmiany.
Większość dotyczy kwestii technicznych, jedna dotyczy zmian w zarządzie.
Jak wiecie, mocny nacisk kładę na to, że forum jest tematyczne i nazywa się FORUM PRAWA PRZYCIĄGANIA I ROZWOJU OSOBISTEGO. I zapewniam, że tej tematyki będziemy się trzymać. Chciałabym aby każda nowa osoba od razu wiedziała czego dotyczy forum (chyba, że podąży ślepo za Google i wynikami wyszukiwania, które odesłać mogą do każdego posta).

:arrow: Zmiana pierwsza: Skoro to FORUM PRAWA PRZYCIĄGANIA I ROZWOJU OSOBISTEGO, to uważam, że tak ważne poddziały jak Techniki PP i Relacje międzyludzkie w PP (tak będzie brzmiała nowa nazwa) powinny być wyniesione jako działy główne - wkrótce znajdą się zaraz pod obecnym działem Prawo Przyciągania na co dzień.
Do tej pory były schowane w wspomnianym wcześniej dziale PP na co dzień. Poddziały Nasze historie i Nauczyciele sukcesu zostają bez zmian.
Działy Rozwój duchowy wraz z poddziałami, Swobodne dyskusje, Powitania oraz dział Propozycji i uwag pozostają bez zmian dzielących.

:arrow: Zmiana druga: Dział Prawo Przyciągania na co dzień będzie takim głównym działem dotyczącym PP. Chciałabym nieco zmienić jego nazwę żeby było wiadomo, że tam są podstawy postaw i wszelkie informacje w tym temacie, jak np. Silva, jak zacząć przygodę z PP, czym w ogóle jest PP, jak działa, dlaczego działa, wszechświaty równoległe, żeby tam zadawać pytania dotyczące PP, ale nie technik, relacji międzyludzkich, bo one będą mieć swój dział.

:arrow: Zmiana trzecia: Dział Biznes i pieniądze zmienia nazwę na Praca, pieniądze i kreowanie obfitości. Uważam, że skoro Relacje międzyludzkie wyodrębniamy jako osobny dział, to i z pracą, pieniędzmi i kreowaniem obfitości powinniśmy zrobić to samo. Kładę nacisk na to, że PP to nie tylko przyciąganie faceta. Wszystkie wątki dotyczące pracy, Lotto i tego typu spraw wylądują w tym właśnie dziale. Wyrzucam słowo "biznes", gdyż forum nie jest i NIGDY nie będzie forum biznesowym i nie chcę wprowadzać ludzi w błąd.

:arrow: Zmiana czwarta: Usunięcie wątków, które nijak mają się do tego forum. Jest to kwestia do dłuższej analizy, ale na pewno wyleci wątek dotyczący polityki, gdyż nie chcę jej mieszać do tematyki forum (zresztą nijak się do niej ma). Wszelkie Wasze sugestie mile widziane (bez obaw - to nie będzie tak, że teraz będę wyrzucała wątki na chybił-trafił i robiła jakąś czystkę)

:arrow: Zmiana piąta: Aktualizacja forum do najnowszej wersji (wyszła w jakoś lato), dodanie tła. Jeśli wyszły jakieś modyfikacje co do tej wersji forum, to również chciałabym jakieś korzystne zainstalować. Zmiana przewidziana dopiero na nowy rok.

:arrow: Zmiana szósta: 8 listopada z funkcji moderatora zrezygnowała nasza nieoceniona Renata. Powodem jest brak czasu na moderację - aczkolwiek Renata zapewniła, że nadal będzie z nami obecna jako użytkownik. Uwaga! Renata nadal pozostaje administratorem fanpage'a naszego forum na Facebook'u! (tak, to nie ja prowadzę fanpage!)
Renato, bardzo dziękuję Ci za dwa lata pomocy w zarządzie i cieszę się na dalszą współpracę w kwestii fanpage'a :kwiatek
Renatę zastąpi cudowna, kwantowa cynamonova. Podczas, gdy nikt jeszcze nie wiedział o odejściu Renaty, cynamonova napisała do mnie rano 9 listopada, że jeśli potrzebna jest jeszcze pomoc na forum, to chętnie pomoże. To jest właśnie czytanie z Pola! Witamy w ekipie :givelove

Jeśli forum od czasu do czasu będzie nieaktywne - nie martwcie się. To znaczy, że trwają prace techniczne nad wyżej wspomnianymi zmianami. Mam nadzieję, że wszystkim nam przusłużą, a forum stanie się jeszcze bardziej przejrzyste, czytelne i przyjazne.
Dziękuję wam wszystkim za obecność i jestem otwarta na wszelkie sugestie :bear
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowania - 3
Anka12, Born1975, cynamonova
Scarlett

Podziękował : 483 razy
Otrzymał podziękowań: 1850 razy

Re: ZMIANY NA FORUM

Postprzez cynamonova » 9 lis 2018, o 18:32

Pole ma moc! Witajcie. Pozdrawiam i służę pomocą.
Żyć to znaczy okazywać wdzięczność za słoneczny blask i miłość, za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.

Za ten post autor cynamonova otrzymał podziękowanie od
Anka12
cynamonova

Podziękował : 44 razy
Otrzymał podziękowań: 20 razy

Postprzez mrO » 9 lis 2018, o 19:48

Wiem że na pewno było to już poruszane, ale co zmian w temacie "biznes" czy jak to tam, powinny zostać usunięte wszystkie tematy w jakikolwiek sposób nawiązujące do jakiegokolwiek wchodzenie na jakiekolwiek linki. Wszystkie jakieś rejestracje, wszystkie marketingi i wszystkie tematy na zasadzie "zapraszam do rozmowy czy pw" nie powinny mieć tutaj miejsca. Wszystkie takie tematy powinny zostać usunięte, a rozpowszechnianie takich metod "biznesowych" powinno być zakazane
Change your Personality to change your Reality. :brawo

Za ten post autor mrO otrzymał podziękowanie od
Anka12
mrO

Podziękował : 113 razy
Otrzymał podziękowań: 349 razy

Postprzez Scarlett » 9 lis 2018, o 22:51

Widzę, że ludzie zaczynają szukać naszego fanpage'a - link do niego znajduje się w tym wątku ;)
viewtopic.php?f=34&t=435

A co do zmian - pytania kwantowe jako metoda pracy z PP powinna wylądować w dziale techniki PP. Co myślicie?
Będzie trzeba się przestawić bo wątki się trochę poprzenoszą, ale uważam, że tak będzie znacznie czytelniej :givelove
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 14:29

Uwaga!
Trwa kasowanie wątków!
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 10 lis 2018, o 15:54

Uwaga!
W dziale "Nauczyciele sukcesu", każdy nauczyciel/mówca/coach może mieć poświęcony JEDEN wątek zatytułowany jego imieniem i nazwiskiem lub nazwą, np. Bashar, Abraham Hicks, Brian Tracy.
nie nazywamy tam wątków tytułami książek. Chodzi o to, żeby było to miejsce do dyskusji na temat tej osoby i całej jej twórczości.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 11 lis 2018, o 12:59

Kochani, ponieważ jako użytkownicy jesteście integralną częścią forum, chcemy, abyście mieli realny wpływ na zmiany zachodzące na forum. W związku z tym mamy do Was ogromną prośbę o udział w ankiecie. Wasze głosy będą miały decydujący wpływ na dalszy rozwój forum.
Po długich przemyśleniach i odzewie użytkowników w sprawie wątku dotyczącego kryptowalut, zakładam ankietę w której proszę o wypowiedzenie się o przyszłość tego wątku. Albo czy mam go zostawić, albo czy mam go skasować.
Ankieta jest anonimowa, nie widzę kto i na co głosował.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
cynamonova
Scarlett

Postprzez Black » 11 lis 2018, o 19:59

Super ta zmiana! :sun
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"
Black

Podziękował : 133 razy
Otrzymał podziękowań: 498 razy

Postprzez Scarlett » 22 lis 2018, o 18:28

Moim oficjalnym zastępcą zostaje mrO
Carl Gustav Jung
Scarlett

Postprzez Scarlett » 18 sty 2019, o 12:54

W związku z nielogowaniem się cynamonovej przez miesiąc na forum, od dziś przestaje być ona moderatorem.
Na ten moment nie ogłaszam naboru na sprawowanie tej funkcji, gdyż odkąd wprowadziłam akceptację nowych kont, jest o wiele mniej spamu i bałaganu. Interweniujemy bardzo sporadycznie ;)
Niemniej jednak, jeśli ktoś chciałby zgłosić się teraz lub w przyszłości na moderatora, uczulam, że sprawowanie tej funkcji to odpowiedzialność, a nie tylko "bycie". Nie mamy ostatnio dużo do roboty, ale nie wyobrażam sobie żeby moderator chociaż raz dziennie nie zajrzał na forum. Wiem, że każdy z nas ma swoje obowiązki w życiu, swoją pracę (nasza ekipa również - zapewniam, że nie siedzimy tu 24h i nie wymagam tego), ale niewyobrażalne jest dla mnie (choć już tego doświadczyłam ;) ), by przyjąć lub zgłosić się na moderatora a potem to olać bez słowa. Szanujmy się proszę :)
Udanego weekendu :pingwin
Carl Gustav Jung
Scarlett

Powrót do Dział informacyjny