Konta

regulamin, bieżące sprawy, informacje od administracji

Konta

Postprzez Scarlett » 20 cze 2018, o 19:12

Przypominam, że zgodnie z regulaminem, na forum można mieć tylko jedno konto. W związku z tym, system wykryje mi zdublowane konto użytkownika. Nie tylko przy jego zakładaniu (jakbyście np. założyli je sobie u cioci/kuzynki/wujka Miecia). Wykryje je także w późniejszym użytkowaniu. Konta zdublowane będę usuwane. Często zdarza się jednak, że jakiś użytkownik ma siostrę która rejestruje się w tym samym miejscu lub jakaś koleżanka zakłada konto u niego w domu, bo np. pokazał jej forum. W takim przypadku, po założeniu konta, proszę również o wysłanie maila na skrzynkę forumową (administracja@prawoprzyciagania.net) i napisanie, że zakładacie konto z tego samego miejsca, z którego korzysta użytkownik X i jest on Waszym bratem/wujkiem/kolegą i co tylko. Wtedy drugie konto nie będzie usuwane.

Przypominam też, że każdy użytkownik ma dwa razy możliwość zmiany nicku. Nie trzeba więc od razu zakładać nowego konta, zwłaszcza, że prędzej czy później wyskoczy mi dubel. Były już tutaj historie z podwójnymi kontami i niektóre osoby próbowały pisać jakby na jednym koncie były osobą X, a na drugim osobą Y. Dla mnie jest to oszukiwanie innych użytkowników. Jeżeli z jakichś powodów konieczne jest założenie nowego konta – wystarczy o tym napisać. Jestem człowiekiem, potrafię to zrozumieć i jakoś pomóc. Np. istnieje możliwość przeniesienia wybranych postów na nowe konto. Ale proszę o nie nadużywanie, bo z tym przenoszeniem jest sporo roboty ;) Mam na myśli przypadki naprawdę wyjątkowe.
Jeśli zdarzy się sytuacja, kiedy nie możecie zalogować się na konto albo wynikają z nim jakieś problemy, również proszę najpierw o kontaktowanie się poprzez forumowego maila a nie od razu zakładanie nowego konta.
W przypadku zapomnienia hasła, proszę o korzystanie z funkcji "Zapomniałem hasła" pod okienkiem logowania.

Pisałam niegdyś również o zakładaniu kont na działające, prawdziwe maile. Zachęcam więc jeszcze raz do przeczytania tej informacji: viewtopic.php?f=34&t=849

Zdarza się też, że ktoś zakłada konto, ale ani razu się na to konto nie loguje. Takie konta po roku od założenia będą usuwane (czyli: rok od założenia, zero logowań – nie mam na myśli zero postów).
Obrazek
Nie wiem co ma na celu takie zakładanie kont (najczęściej są to przedziwne nicki). Być może to jakieś boty. Nie ma to dla mnie jednak znaczenia – nie widzę sensu zajmować miejsca na serwerze, skoro i tak konto jest nieaktywne.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 466 razy
Otrzymał podziękowań: 1708 razy

Powrót do Dział informacyjny