Nowe punkty regulaminu!

regulamin, informacje od administracji

Nowe punkty regulaminu!

Postprzez Scarlett » 18 gru 2017, o 15:23

Marketing szeptany (ang. whisper marketing, word of mouth marketing) – to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy za pośrednictwem bezpośredniego, wyglądającego na „spontaniczny” przekazu.
Więcej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marketing_szeptany


Kochani użytkownicy!
Całemu "zarządowi" forum bardzo zależy aby to miejsce jak najlepiej Wam służyło. Chcemy by na forum nie tylko panował ład i porządek, który pozwoli Wam szybko i przejrzyście znaleźć interesujące materiały, ale również aby wiadomości te były jak najbardziej wiarygodne i sprawdzone.
W związku ze wzrostem popularności forum i coraz większej popularności tematyki, którą tutaj poruszamy, pojawiają się tutaj boty, spamerzy chcący wcisnąć Wam co się da (pojawią się nawet ogłoszenia sprzedaży mieszkań, które szybko i na bieżąco usuwamy), a także ludzie od tzw. marketingu szeptanego, którzy pod przykrywką zwykłych, zainteresowanych użytkowników, będą starali się zareklamować jakiś produkt lub osobę zajmującą się tematyką zbliżoną do poruszanych na forum.
Na forum nie można reklamować żadnych usług - nie tylko w sposób bezpośredni, ale także poprzez działania tzw. marketingu szeptanego.
Nie ma tutaj i nie będzie (przynajmniej kiedy ja jestem administratorem) żadnych kryptoreklam i współprac mających na celu promowanie jakichś produktów lub ludzi - nawet jeśli forum miałoby mieć z tego jakąś korzyść.
Jak widać, forum ma się bardzo dobrze i ludzie trafiają tutaj bez żadnych reklam z naszej strony.
Zależy nam, aby forum było jak najbardziej autentyczne, a niereagowanie na tego typu zachowania, zmniejsza tę autentyczność i być może naraża Was na jakieś szkody.
Wszelkie proponowane tutaj kursy, szkolenia, książki, mówcy motywacyjni, nauczyciele sukcesu, nauczyciele duchowi i produkty są naszymi subiektywnymi poleceniami i opiniami na ich temat.
O to samo prosimy Was.
A nowych użytkowników, a także pracowników reklamowych uprzedzamy, iż reagujemy i będziemy reagować na tego typu zachowania, poprzez usuwanie linków w stopkach postów u nowych użytkowników, a jak trzeba będzie to także usuwać tego typu użytkowników.

W związku z powyższym, od dnia 18 grudnia 2017 roku, do regulaminu forum dochodzą dwa nowe punkty:

20. Zarząd forum ma prawo usunąć link ze stopki posta użytkownikowi, który ma mniej niż 10 merytorycznych postów lub wzbudza podejrzenia co do autentyczności profilu.

21. Administrator może trwale i bez ostrzeżenia usunąć konto użytkownika, który umieszcza linki i podejrzanie treści mając mniej niż 10 merytorycznych postów lub wzbudza podejrzenia co do autentyczności profilu.

22. Zabrania się traktowania forum jako miejsca darmowej promocji własnych stron i materiałów bez czynnego, bezspamowego uczestniczenia w życiu forum. Konta zakładane tylko w tym celu będą niezwłoczenie usuwane.


Całość regulaminu: viewtopic.php?f=34&t=475&p=18637#p18637
Zachęcam także do zapoznania się z postem: viewtopic.php?f=34&t=716
Avatar użytkownika
Scarlett
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 23:11
Podziękował : 424 razy
Otrzymał podziękowań: 1352 razy

Powrót do Dział informacyjny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości