Strona 1 z 1

Informacja o wrzucaniu plików na serwer

PostNapisane: 31 sie 2017, o 20:16
przez Born1975
Nasze forum w ciągu trzech lat swojego istnienia bardzo się rozrosło. Jest nas coraz więcej i piszemy coraz więcej postów. Taki duży rozrost forum sprawił, że serwer na którym ono stoi zaczyna nabierać zadyszki. Problematyczne staje się wrzucanie na serwer plików-mam na myśli fotki, które wstawiamy w niektórych tematach. W związku z tym musimy zaprzestać wrzucania plików bezpośrednio na nasz serwer i wykorzystać w tym celu zewnętrzne serwery. Tu macie link do serwera z którego ja korzystam: https://zapodaj.net/

Ten wątek pozostanie otwarty. Możecie tutaj podawać inne zewnętrzne serwery, a także pytać, gdyby ktoś miał problem z wrzuceniem pliku na zewnętrzny serwer i wstawieniem go na forum. Niezwiązane z tematem posty będą usuwane.

Na naszym serwerze niepotrzebnie zajmują też miejsce posty, w których nie wyświetla się obraz. Zamiast obrazu wyświetla się wtedy napis "obrazek". Wygląda to tak:

Obrazek

Jeśli natraficie na taki post, to kliknijcie przy danym poście w ikonkę "zgłoś post"-na powyższym obrazku ta ikonka jest oznaczona na czerwono. Takie posty będziemy usuwać, lub jeśli oprócz obrazka będzie tam jakiś tekst, to będziemy je edytować.

Re: Informacja o wrzucaniu plików na serwer

PostNapisane: 1 wrz 2017, o 08:25
przez Scarlett
Ja mogę polecić pinterest. To duży portal społecznościowy więc nikt go nie usunie. Można założyć swoją tablicę, załączać tam obrazki (np. wgrywać z kompa albo z innych stron), kolekcjonować je wg kategorii. Jak potem skopiuje się link to też moża go użyć np. na forum.
Korzystałam ze zdjęć Google, ale mam prywatny profil i nie wyświetla tutaj tych zdjęć więc tego nie polecam.