Informacja o wrzucaniu plików na serwer

regulamin, informacje od administracji

Informacja o wrzucaniu plików na serwer

Postprzez Born1975 » 31 sie 2017, o 19:16

Nasze forum w ciągu trzech lat swojego istnienia bardzo się rozrosło. Jest nas coraz więcej i piszemy coraz więcej postów. Taki duży rozrost forum sprawił, że serwer na którym ono stoi zaczyna nabierać zadyszki. Problematyczne staje się wrzucanie na serwer plików-mam na myśli fotki, które wstawiamy w niektórych tematach. W związku z tym musimy zaprzestać wrzucania plików bezpośrednio na nasz serwer i wykorzystać w tym celu zewnętrzne serwery. Tu macie link do serwera z którego ja korzystam: https://zapodaj.net/

Ten wątek pozostanie otwarty. Możecie tutaj podawać inne zewnętrzne serwery, a także pytać, gdyby ktoś miał problem z wrzuceniem pliku na zewnętrzny serwer i wstawieniem go na forum. Niezwiązane z tematem posty będą usuwane.

Na naszym serwerze niepotrzebnie zajmują też miejsce posty, w których nie wyświetla się obraz. Zamiast obrazu wyświetla się wtedy napis "obrazek". Wygląda to tak:

Obrazek

Jeśli natraficie na taki post, to kliknijcie przy danym poście w ikonkę "zgłoś post"-na powyższym obrazku ta ikonka jest oznaczona na czerwono. Takie posty będziemy usuwać, lub jeśli oprócz obrazka będzie tam jakiś tekst, to będziemy je edytować.
Sé quien soy y no me importa lo que digan los demás. :mrgreen:
Born1975

Podziękował : 813 razy
Otrzymał podziękowań: 533 razy

Re: Informacja o wrzucaniu plików na serwer

Postprzez Scarlett » 1 wrz 2017, o 07:25

Ja mogę polecić pinterest. To duży portal społecznościowy więc nikt go nie usunie. Można założyć swoją tablicę, załączać tam obrazki (np. wgrywać z kompa albo z innych stron), kolekcjonować je wg kategorii. Jak potem skopiuje się link to też moża go użyć np. na forum.
Korzystałam ze zdjęć Google, ale mam prywatny profil i nie wyświetla tutaj tych zdjęć więc tego nie polecam.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 420 razy
Otrzymał podziękowań: 1314 razy

Powrót do Dział informacyjny