Informacja o wrzucaniu plików na serwer

regulamin, informacje od administracji

Informacja o wrzucaniu plików na serwer

Postprzez Born1975 » 31 sie 2017, o 19:16

Nasze forum w ciągu trzech lat swojego istnienia bardzo się rozrosło. Jest nas coraz więcej i piszemy coraz więcej postów. Taki duży rozrost forum sprawił, że serwer na którym ono stoi zaczyna nabierać zadyszki. Problematyczne staje się wrzucanie na serwer plików-mam na myśli fotki, które wstawiamy w niektórych tematach. W związku z tym musimy zaprzestać wrzucania plików bezpośrednio na nasz serwer i wykorzystać w tym celu zewnętrzne serwery. Tu macie link do serwera z którego ja korzystam: https://zapodaj.net/

Ten wątek pozostanie otwarty. Możecie tutaj podawać inne zewnętrzne serwery, a także pytać, gdyby ktoś miał problem z wrzuceniem pliku na zewnętrzny serwer i wstawieniem go na forum. Niezwiązane z tematem posty będą usuwane.

Na naszym serwerze niepotrzebnie zajmują też miejsce posty, w których nie wyświetla się obraz. Zamiast obrazu wyświetla się wtedy napis "obrazek". Wygląda to tak:

Obrazek

Jeśli natraficie na taki post, to kliknijcie przy danym poście w ikonkę "zgłoś post"-na powyższym obrazku ta ikonka jest oznaczona na czerwono. Takie posty będziemy usuwać, lub jeśli oprócz obrazka będzie tam jakiś tekst, to będziemy je edytować.
Follow your dreams. They know the way :D
Born1975

Podziękował : 812 razy
Otrzymał podziękowań: 513 razy

Re: Informacja o wrzucaniu plików na serwer

Postprzez Scarlett » 1 wrz 2017, o 07:25

Ja mogę polecić pinterest. To duży portal społecznościowy więc nikt go nie usunie. Można założyć swoją tablicę, załączać tam obrazki (np. wgrywać z kompa albo z innych stron), kolekcjonować je wg kategorii. Jak potem skopiuje się link to też moża go użyć np. na forum.
Korzystałam ze zdjęć Google, ale mam prywatny profil i nie wyświetla tutaj tych zdjęć więc tego nie polecam.
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung
Scarlett

Podziękował : 417 razy
Otrzymał podziękowań: 1291 razy

Powrót do Dział informacyjny