Kilka słów pożegnania od starego admina :)

regulamin, informacje od administracji

Kilka słów pożegnania od starego admina :)

Postprzez Calcifer » 23 lip 2016, o 15:59

Kochani, czasy mojego administrowania na tym forum dobiegają końca. Gdyby ktoś dwa i pół roku temu powiedział mi, że logując się na AB, zrobię taką zawieruchę która doprowadzi do rewolucji i powstania nowego forum, które w końcu wchłonie AB to bym w to nie uwierzył a jednak stało się. Oczywiście pomogło mi w tym wielu ludzi, którzy mi zaufali i którzy tworzyli ze mną to miejsce z którego właśnie odchodzę.

To forum jest dla mnie ogromną lekcją. Nauczyło mnie tego, że cierpliwość popłaca i że jeśli jesteśmy w zgodzie ze sobą i wierzymy w to co robimy to prędzej czy później przyniesie to pozytywne rezultaty. Dziś naprawdę wiem, że mogę wszystko. Dlatego wybieram to co jest dla mnie dobre, dlatego też odchodzę z forum. Ciesze się, że mogłem Wam służyć przez te dwa lata. Na pewno jeszcze o mnie usłyszycie bo nie zamierzam stać w miejscu a co więcej, zamierzam robić nadal to co uważam za słuszne a wiem, że mam pełnie potencjału by realizować moje plany.

Działy się tu różne rzeczy i wiem, że wśród Was są różne opinie na mój temat i to jest dla mnie kolejna lekcja. Postępując zgodnie ze sobą zawsze znajdziemy zarówno przyjaciół jak i wrogów. Nie warto się tym przejmować. Będąc szczerym wobec samego siebie bilans ostatecznie będzie na plus. Dopóki nie działamy z intencją zła to wszystko jest w porządku. We mnie tej intencji nigdy nie było, dlatego odchodzę stąd z podniesioną głową i przekonaniem o wykonaniu naprawdę dobrej roboty. To co dla jednych jest wadą dla drugich może być zaletą. Gdyby nie mój emocjonalny charakter to być może to miejsce by nigdy nie powstało. Moją rolą było bycie taranem, wyważenie drzwi i stworzenie nowych możliwości. Wojownik jest po to aby walczyć. Stagnacja nie jest dla mnie. Dlatego wyruszam dalej przed siebie by walczyć, by karmić swoją duszę ale zawsze będę walczył po stronie dobra i na rzecz dobra.

Co do samego PP to jest to też dla mnie symboliczny moment ponieważ zatoczyłem koło. Prawo przyciągania poznałem siedem lat temu. Odmieniło ono moje życie dlatego też nie potrafię już mówić o nim w kontekście przyciągania niebieskiego piórka czy kubka kawy. Zrozumiałem czym jest to prawo i jak działa. Jest jak magiczna chmurka Genialnego Żółwia. Może na niej latać tylko ten kto ma czyste serce.

Nowemu administratorowi życzę powodzenia. Kimkolwiek będziesz, rozwijaj to miejsce i szanuj tych który je stworzyli. Pamiętaj, że nie jesteś władcą tego miejsca a jego sługą, że przejmując rolę administratora przejmujesz ludzkie oczekiwania.

Mnie już tu nie ma, Calcifer w końcu został uwolniony :)

Dziękuje <33
Sekretna technika starożytnych o nazwie "Kame Ha Me Ha"

https://www.youtube.com/watch?v=JnQIe_Xqs5k
Calcifer
Inicjator forum

Podziękował : 224 razy
Otrzymał podziękowań: 433 razy

Re: Kilka słów pożegnania od starego admina :)

Postprzez MagdaLooney » 23 lip 2016, o 17:41

Emilu,przede wszystkim, chciałam Ci podziękować. Zarówno za stworzenie tego miejsca, dbanie o nie, przyjęcie nas pod swoje skrzydła jak i za to,że pomimo tego wszystkiego co się tu wydarzyło przez ostatnie dni - podjales taki krok. Uważam, że to naprawdę wielka decyzja - mimo iż forum było Twoim dziełem, nie zachowales się jak "właściciel". Dziękuję Ci i życzę powodzenia w Twoich kolejnych przedsięwzięciach. Mam też nadzieję, że będziesz tu z nami,że nie odchodzisz stąd definitywnie.

Scarlett za to życzę, żeby forum pięknie wzrastalo i wibrowalo najpozytywniej jak tylko się da.
Wierzę w Ciebie Dziewczyno! :)
" If you can dream it, you can do it! "
MagdaLooney

Podziękował : 283 razy
Otrzymał podziękowań: 447 razy

Postprzez Czarodziejka » 23 lip 2016, o 17:58

Happy <3 <3 <3
Czarodziejka
Inicjator forum

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 46 razy

Postprzez Renata » 23 lip 2016, o 22:54

Emilu, Ty wiesz, że masz się tu odzywać, bo jak nie, to Cię znajdę w tej Warszawie i Cię zmobilizuję :lol:
Ale serio, nie chcę żebyś zniknął. To Ty stworzyłeś to miejsce, dzięki Tobie i na AB było raźniej, a i tutaj nie brakowało emocji ( te pozytywne mam na myśli).
Dlatego ja się nie żegnam, ale bardzo dziękuję Ci za wszystko :) Także za ten gest, który uczyniłeś dzisiaj powierzając Scarlett forum.
I choć teraz forum będzie zarządzać kobieta, to i tak to miejsce będzie mi się kojarzyć z Happym, który zgarnął ekipę, jak AB szalało, i stworzył dla nas przystań, gdzie mogliśmy się schronić :) Dziękuję Ci za to i życzę Ci wszystkiego dobrego <3
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 608 razy
Otrzymał podziękowań: 764 razy

Powrót do Dział informacyjny