Wyszukiwarka

regulamin, informacje od administracji

Wyszukiwarka

Postprzez Scarlett » 31 sty 2018, o 16:41

Chcę Wam pokazać coś fajnego :) A jest to forumowa wyszukiwarka.
Czasem spotykam się z tym, że ktoś:
- nie wiedział, że jest wyszukiwarka,
- nie wiedział, że wyszukiwarka ma więcej opcji,
- nie wiedział, że można wyszukiwać posty konkretnych użytkowników
- nie wiedział, że można przeszukiwać konkretny wątek.
Albo ktoś jej nie użył pytając o coś, na co odpowiadaliśmy setki razy. Oczywiście to nie jest tak, że nie chcemy pomagać i odpowiadać. Ale proszę pamiętać, że takich pytań mamy często bardzo dużo, w związku z tym, najpierw należy poszukać odpowiedzi na własną rękę. A jeśli jej nie będzie, to zapytać lub nawet utworzyć nowy wątek. Czasem nawet ja używam wyszukiwarki – pewnie, że tak! Bo nie jestem w stanie spamiętać gdzie co było albo nie wiem czy czasem już się nie pojawiło. W końcu miałam tutaj taki czas, kiedy nie było mnie trzy miesiące.

Obrazek

Obrazek

Czasem jedno słowo to zbyt mało na całe forum więc można przeszukiwać konkretny wątek, który nas interesuje lub w którym możemy znaleźć odpowiedź:

Obrazek

Albo i nawet konkretny dział ;)

Obrazek

Proszę też o pamiętanie, że jeśli ktoś chce założyć wątek pod tytułem: „Przepraszam, wybacz mi, dziękuję, kocham Cię” a takiego wątku nie ma, nie oznacza to, że konkretna treść, którą chcemy przekazać, nie istnieje już pod innym tytułem.
I słówko w kwestii wątku miłosno-związkowo-exowego, czyli tzw. Motywatornii (choć jej pierowtne zamierzenie umarło już dawno i dlatego nazywa się teraz „wątkiem zbiorczym”).
Wiem, że rozstania nie są prostą sprawą i mi samej nie zdarzyło się jeszcze aby jakieś rozstanie mi obleciało i powiewało jak jesienny liść. Wiem, że dla każdego z Was jest to ciężka sytuacja. I przede wszystkim WASZA sytuacja, która czujecie tylko Wy i tylko Wy potraficie ją zrozumieć (lub nie). Ale jeśli chodzi o forum, to niestety brutalnie muszę powiedzieć – historie jakich mnóstwo. Nieważne z jakiego powodu jest rozstanie, kto zawinił. Nieważne czy chcecie przyciągnąć exa, konkretną osobę, nową miłość czy nawet koleżankę do wspólnego chodzenia na fitness. To wszystko ląduje w wątku zbiorczym. Bo Prawa Przyciągania nie interesuje co się stało, że jest jak jest. Tylko to, co jest TERAZ.

Może nie każdy wie, ale można też obserwować wątek lub dział, który nas szczególnie interesuje. W tym celu trzeba wejść w owy dział lub wątek, zjechać na sam dół i wybrać:
Obrazek
Zachęcam jednak do interesowania się wszystkim co tu się pojawia, niekoniecznie tylko relacjami międzyludzkimi lub pieniędzmi :twisted:

Potraktujcie tę instrukcję z przymrużeniem oka, ale pamiętajcie by używać tej funkcji forum ;)
Znalazłoby się jeszcze parę ciekawych funkcji. Jak chcecie je poznać, to dajcie znać ;) Być może już z nich korzystacie, ale zapewne nie każdy. :kwiatek
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS. W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Za ten post autor Scarlett otrzymał podziękowanie od
Zorja
Scarlett

Podziękował : 454 razy
Otrzymał podziękowań: 1653 razy

Re: Wyszukiwarka

Postprzez Renata » 31 sty 2018, o 17:55

Oj tak. Wyszukiwarka to bardzo fajna rzecz. Ułatwia poruszanie się po forum :)
Na innym forum swego czasu służyła do przesyłania wiadomości innym użytkownikom :haha: Ale to tak na marginesie, bo nie każdy pamięta :D ;)
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 638 razy
Otrzymał podziękowań: 818 razy

Powrót do Dział informacyjny