Nie wiem jaki zawód wybrać

przyciąganie spraw materialnych, pracy, kreowanie obfitości

Nie wiem jaki zawód wybrać

Postprzez Perfoxy » 12 maja 2019, o 15:49

Cześć,
Od dawna siędzę na tym forum, ponieważ głęboko wierzę w Prawo Przyciągania. Miałam już kilka sytuacji, w których przyciągnełam już dużo dobroci dla siebie... Jednak ostatnio borykam się z tym, że nie wiem co chcę robić w życiu. Spędza mi to sen z powiek :( Czy znacie jakieś techniki/ afirmacje, które mogłyby mi pomóc w odpowiedzi jaki zawód powinnam wybrać.
Perfoxy

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Nie wiem jaki zawód wybrać

Postprzez magicmind » 12 maja 2019, o 21:19

Może najpierw skup się na ogólnych wytycznych co do pracy czyli określenia czego oczekujesz po pracy np:
- Jestem bardzo zadowolona z wynagrodzenia
- Atmosfera w mojej pracy jest wspaniała
- Moja praca daje mi mnóstwo radości i satysfakcji
itd.

Zamiast skupiać się na szukaniu rozwiązania skup się na dostrojeniu się do tych wibracji i może wymyśl sobie odpowiednie do nich wizualizacje np:
jak rozmawiasz z rodziną lub znajomymi i komplementujesz swoją prace i jesteś nią zachwycona, dołącz do tego gratulacje od osób którym to oznajmiasz.

Praktykując to bądź otwarta na możliwości, inspiracje i jak poczujesz impuls to pójdź za nim. Ale na sam początek to wyluzuj, nie nakładaj na siebie ciśnienia. Powiedz sobie ze możesz na chwile zając się czymkolwiek bo twoja wymarzona praca i tak cie odnajdzie.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.

Za ten post autor magicmind otrzymał podziękowania - 3
Kaja, Likana, Perfoxy
magicmind

Podziękował : 116 razy
Otrzymał podziękowań: 415 razy

Postprzez Perfoxy » 13 maja 2019, o 16:55

Dziękuję za odpowiedź,
Tak też zrobię,
Pozdrawiam
Perfoxy

Postprzez magicmind » 13 maja 2019, o 17:16

Dobrym pomysłem jest też otworzenie się na nowe zainteresowania ponieważ z tego też może przyjść droga to zawodu.
Próbuj nowych rzeczy dla przyjemności, wytwórz taki przepływ energetyczny aby to wpadało do twojego życia, otwórz się na to.Może nawet jest coś co cie interesowało a nigdy tego nie próbowałaś albo masz jakieś zainteresowanie a nie myślałaś aby tym się zająć zawodowo.
Tak czy inaczej droga się pojawi kiedy ty się z nią dostroisz wibracyjnie.
You're braver than you believe, and stronger than you seem, and smarter than you think.
magicmind

Postprzez magicmind » 13 maja 2019, o 17:24

Nie wiem czy znasz angielski ale to może ci dużo rozjaśnić
magicmind

Postprzez magicmind » 13 maja 2019, o 17:38

Wyobraź sobie jakie to uczucie nie móc już doczekać się poniedziałku aby móc wrócić do pracy która daje ci dużo radości, ekscytacji i satysfakcji.
Poczuj uczucie wolności, bezpieczeństwa i obfitości jakie daje Ci praca. Wizualizuj same te uczucia/emocje a wszystko z czasem samo sie wykonkretyzuje i pomysły i możliwości powinny się pojawiać.
magicmind

Postprzez Born1975 » 13 maja 2019, o 19:49

Perfoxy napisał(a):Cześć,
Od dawna siędzę na tym forum, ponieważ głęboko wierzę w Prawo Przyciągania. Miałam już kilka sytuacji, w których przyciągnełam już dużo dobroci dla siebie... Jednak ostatnio borykam się z tym, że nie wiem co chcę robić w życiu. Spędza mi to sen z powiek :( Czy znacie jakieś techniki/ afirmacje, które mogłyby mi pomóc w odpowiedzi jaki zawód powinnam wybrać.

Istnieje coś takiego jak misyjność. Wskazuje ona na to w czym będziemy dobrzy i z czym będziemy się dobrze czuć (w sensie wykonywanej pracy). Więc dobrze by było to określić. Ja nie mam w tym temacie kompetencji, ale znam osobę która się tego typu rzeczami zajmuje zawodowo i mogłaby pomóc. Bez określenia misyjności nie pomogą żadne afirmacje, ani techniki, bo one do tego nie służą. Natomiast techniki mogą wesprzeć Cię później, jak już misyjność zostanie określona.

Reasumując mogę Ci dać namiar na osobę, o której piszę, ale nie chce tego robić publicznie.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Postprzez Perfoxy » 14 maja 2019, o 10:02

Born1975 napisał(a):
Perfoxy napisał(a):Cześć,

Istnieje coś takiego jak misyjność. Wskazuje ona na to w czym będziemy dobrzy i z czym będziemy się dobrze czuć (w sensie wykonywanej pracy). Więc dobrze by było to określić. Ja nie mam w tym temacie kompetencji, ale znam osobę która się tego typu rzeczami zajmuje zawodowo i mogłaby pomóc. Bez określenia misyjności nie pomogą żadne afirmacje, ani techniki, bo one do tego nie służą. Natomiast techniki mogą wesprzeć Cię później, jak już misyjność zostanie określona.

Reasumując mogę Ci dać namiar na osobę, o której piszę, ale nie chce tego robić publicznie.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, wysłałam do Ciebie wiadomość prywatną
Perfoxy

Postprzez vint » 14 maja 2019, o 20:25

Born1975 napisał(a):
Istnieje coś takiego jak misyjność. Wskazuje ona na to w czym będziemy dobrzy i z czym będziemy się dobrze czuć (w sensie wykonywanej pracy). Więc dobrze by było to określić. Ja nie mam w tym temacie kompetencji, ale znam osobę która się tego typu rzeczami zajmuje zawodowo i mogłaby pomóc.

Born1975, na ile ta osoba jest faktycznie w stanie określić, że w czymś będziemy dobrzy?
vint

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Postprzez Born1975 » 14 maja 2019, o 20:48

Vint nie znam jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przy uczciwym podejściu do tematu powinno być sporo, ale o szczegóły trzeba pytać tą osobę. Jak do tej pory to co wiem od tej osoby potwierdza się w 95% (nigdy nie korzystałem z indywidualnych porad, bo nie mam takiej potrzeby na chwilę obecną, natomiast często korzystam z wiedzy, która ta osoba daje), ale ja nie ustalałem swojej misyjności, bo dobrze wiem co chcę robić.

Trzeba jeszcze rozróżnić misyjność od wykonywanego zawodu. Bo ktoś może dobrze czuć się jako sprzedawca. Ale kwestia, czy to będzie sprzedawca w sklepie, czy jakiś przedstawiciel handlowy, to już inna sprawa.
Born1975

Podziękował : 858 razy
Otrzymał podziękowań: 610 razy

Następna strona

Powrót do Praca, pieniądze i kreowanie obfitości