3 proste ćwiczenia na przyciaganie pieniędzy

O naszych planach, działaniach, biznesach

3 proste ćwiczenia na przyciaganie pieniędzy

Postprzez automatyczna » 27 sie 2017, o 19:43

poniżej wklejam filmik z kilkoma ćwiczeniami jak za pomocą energii pomóc sobie w przyciąganiu pieniędzy :) :cake

może się komuś przyda :) :kwiatek

(jakby filmik nie działał, to na youtube - kanał - RUBIKON WINGS) :dance
automatyczna

Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: 3 proste ćwiczenia na przyciaganie pieniędzy

Postprzez violet_vill » 7 sty 2018, o 19:40

Zauważyłam, że mam pewną blokadę związaną z wydawaniem pieniędzy, po prostu nie lubię ich wydawać, nawet na przyjemności ;> Macie jakieś pomysły jak pozbyć się nieprzyjemnych uczuć związanych z wydawaniem kasy?
violet_vill

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 6 razy

Postprzez Renata » 7 sty 2018, o 20:45

violet_vill napisał(a):Zauważyłam, że mam pewną blokadę związaną z wydawaniem pieniędzy, po prostu nie lubię ich wydawać, nawet na przyjemności ;> Macie jakieś pomysły jak pozbyć się nieprzyjemnych uczuć związanych z wydawaniem kasy?

Popraktykuj wdzięczność za te wszystkie rzeczy, na które wydajesz pieniądze. Zobacz, że to luksus, bo idziesz do sklepu zamiast do lasu z łukiem ;) i wybierasz z całej palety np. mięs i wędlin, tracąc przy tym niewiele czasu, w dogodnych warunkach, i w dodatku w pełni bezpiecznie :D
Tak samo z innymi rzeczami, pomyśl, ilu ludzi musiało pójść do pracy, byś mogła wziąć świeży chleb z półki, czy zaopatrzyć się w fajową kieckę na randkę z facetem...
Los sprzyja każdej CZYSTEJ INTENCJI
Renata

Podziękował : 617 razy
Otrzymał podziękowań: 781 razy

Postprzez Daniel » wczoraj, o 23:36

Najwazniejsze aby zrozumiec dokladnie co to sa za odczucia, bo bez tego raczej trudno jakos z tym sensownie pracowac -no chyba ze metodami typu EFT (Emotional Freedom Techniques), gdzie szczegoly nie sa zawsze potrzebne.

U mnie sporo tych negatywnych odczuc bylo, wiekszosc z dziecinstwa, wyssana z mlekiem matki i najblizszego otoczenia. Najsilniejsze emocje zwiazane byly z poczuciem winy oraz straty - nigdy nie wydawalo sie pieniedzy, zawsze sie "tracilo". Jak mozna sobie fundowac przyjemnosci skoro zawsze "tracisz"?...
Daniel

Podziękował : 1 raz

Postprzez The_Saint » dzisiaj, o 00:26

Ja również mam opory przed wydawaniem pieniędzy. A to dlatego, że zarówno w dzieciństwie, jak i teraz nigdy mi się nie przelewało. Pamiętam, że jak byłem dzieckiem i chciałem sobie kupić cokolwiek droższego (zwykle z własnych oszczędności z kieszonkowych) to słyszałem ze strony rodziców pytania: "a na pewno jest ci to potrzebne?", "wydasz pieniądze, a użyjesz tej rzeczy kilka razy i to będą stracone pieniądze", "musisz się nauczyć oszczędzać pieniądze, bo jak będziesz dorosły, to niczego się nie dorobisz" itd. Żeby nie słuchać tych pytań czasem musiałem kupować różne rzeczy po kryjomu, żeby nie było zbędnych pytań. To było strasznie frustrujące, bo nie mogłem sobie oficjalnie pozwolić na żadne kaprysy.

Nawet dzisiaj, kiedy kupuję sobie coś dodatkowego, to mam z tyłu głowy to gadanie rodziców. To są bardzo mocno wbite do głowy przekonania i wiele razy się zastanawiam zanim kupię coś przekraczającego rzeczy niezbędne do życia. A jak idę do sklepu to w głowie grzmią mi: "a to nie jest za drogie?", "a w zasadzie to po co mi to?". I tak w zasadzie w dużej mierze stałem się minimalistą.
The_Saint

Podziękował : 3 razy

Powrót do Biznes, pasja, działanie